Skocz do zawartości
cracovia

KS Cracovia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie dziwie, że chce grać. Ja się dziwię, że do Polski wrócił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tym jak poszła przygoda z piłka Majewskiego to uważam ze to dobry krok. Kapustka chyba Out, ciekawe zastępstwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majewski wyjechał do Nottingham jak miał 22 lata. Nie bardzo widzę związek pomiędzy nimi. Adamczyk kończy za miesiąc dopiero 18 lat. Boje się, że w Krakowie uznają, że jeszcze jest dzieciak i posadzą go na ławie (w najlepszym wypadku). W Białymstoku coś takiego spotkało w tym sezonie Ostaszewskiego, który przyszedł z BVB. Miał dostawać szanse (przynajmniej takie było przekonanie latem), a nawet na ławce Probierz nie daje mu usiąść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

FYM, wiadomo - jest młody, mógł polatać po wypożyczeniach w niższych ligach - jak Szczęsny - i próbować załapać się w jakimś klubie z BPL. Moim zdaniem wybór kompletnie chybiony, bo środek pola w Cracovii jest zdecydowanie najleszy w Ekstraklasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W craxie akurat młodych promują, a jeżeli Kapustka odejdzie będzie i dla Adamczyka będzie miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Majewski wyjechał do Nottingham jak miał 22 lata. Nie bardzo widzę związek pomiędzy nimi. Adamczyk kończy za miesiąc dopiero 18 lat. Boje się, że w Krakowie uznają, że jeszcze jest dzieciak i posadzą go na ławie (w najlepszym wypadku). W Białymstoku coś takiego spotkało w tym sezonie Ostaszewskiego, który przyszedł z BVB. Miał dostawać szanse (przynajmniej takie było przekonanie latem), a nawet na ławce Probierz nie daje mu usiąść.

może lepszym przykładem będzie Białkowski... który ogrywał się w niższych ligach i dłuuuugo kręcił się w okół nicości. innym przykładem może być Artur Krysiak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawy wywiad z prezesem Cracovii, polecam --> klik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobry transfer Cracovii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie przypuszczałem, że kiedyś to powiem, ale w Cracovii dobrze się dzieję. Tak jakby ktoś tam na górze zaczął myśleć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filipiak w końcu dojrzał do zarządzania klubem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już nie wiem czy to on ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filipiak w końcu dojrzał do zarządzania klubem.

Szczególnie widać to w tym fragmencie gdzie narzeka, że przez mecze w C+ ma niższą frekwencję i wypadałoby blokować sygnał w Krakowie :D Ja nie wierzę w jego zmianę. Uwierzę jak Cracovia będzie miała gorszy moment, a on mimo wszystko nie zwolni trenera tylko da mu czas na poprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Litauszki kolejnym nowym zawodnikiem. Środkowy obrońca, grał w Ujpescie. Kojarze z 14tki :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filipiak w wywiadzie dla SE powiedział, że Legia próbowała wiosną wyciągnąć Kapustkę za... 250 tysięcy euro. I teraz weź zgaduj czy to SE szaleje czy Filipiak opowiada bajki czy z Leśnodorskiego taki zgrywus :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś za Paixao Legia oferowała Śląskowi bodajże 5 albo 50k Euro, także Boguś lubi czasem poheheszkować na lokalnym podwórku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brzyski oficjalnie w Cracovii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co tu chodzi?

Tak naprawdę, to jaki był powód odejścia Probierza z Jagi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naczytałem się sporo spekulacji medialnych, że to Bartoszek będzie trenerem i w sumie z tego rozwiązania bym był bardziej zadowolony. Niemniej jednak cieszę się. Myślę, że przy tak chimerycznym zespole (w zasadzie z tym samym składem raz puchary, a raz walka o utrzymanie) naprawdę będzie mógł pokazać swoje umiejętności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi