Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
cracovia

KS Cracovia

Rekomendowane odpowiedzi

Tak długo jak Filipiak będzie ubóstwiał doktorka to w Cracovii nie ma co liczyć na pozytywne zmiany. Kibice odwracają się od klubu, frekwencja na meczach słabiutka, gra zespołu beznadziejna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bezbramkowy remis z Odrą Wodzisław Śląski przelał czarę goryczy u Janusza Filipiaka, prezesa Cracovii. Po przeszło dwóch latach pracy z funkcji pierwszego szkoleniowca został zwolniony Stefan Majewski. Jego miejsce zajął Artur Płatek, były szkoleniowiec Jagiellonii Białystok.

W poniedziałek nowy szkoleniowiec poprowadzi pierwszy trening.

No to teraz Cracovii powinni się obawiać kolejni rywale. I to nie ze względu na osobę Płatka, który wybitnym trenerem nie jest ale ze względu na zwolnienie Sztefana ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No. Tutaj trochę się stało. Majewski poleciał, a Craxa się zbroi i z zespołów z dolnej części tabeli robi to najlepiej moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem ciekaw jak Bartek wygląda po tym wyjeździe na wyspy, bo dawno go w grze nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ekstraklasa: snajper z Krakowa już nie zagra

Podczas wtorkowego treningu piłkarzy Cracovii Kraków złamania obojczyka doznał napastnik Jakub Kaszuba. Według pierwszych diagnoz Kaszuba "odpocznie" od futbolu do końca sezonu - czytamy na oficjalnej stronie klubu.

- W takiej sytuacji przerwa od treningów może potrwać około dziesięć, nawet dwanaście tygodni - wyjaśnia Łukasz Barcik, drugi fizjoterapeuta Cracovii. Oznacza to, że Kuba najprawdopodobniej nie zagra już w tym sezonie.

- Strasznie żałuję, bo naprawdę ciężko przepracowałem okres przygotowawczy, strzelałem sporo bramek i myślałem, że powoli przekonywałem do siebie trenera Płatka. Tymczasem przydarzyła się taka kontuzja - smuci się Kaszuba, który podczas zimowych sparingów z czterema golami był najskuteczniejszym zawodnikiem "Pasów".

http://wiadomosci.onet.pl/1918400,14,1,1,,item.html

Chłopak ma pecha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cracovia walczy o utrzymanie, ale nie powstrzymuje to nikogo przed modernizacją stadionu, wg. mnie bardzo ładnego stadionu (podobna stadiono-galeria ma być chyba na Odrze, projekt jest realizowany?). dzisiaj na oficjalnej stronie potwierdzono informację o wyborze konsorcjum, które kosztem blisko 157 mln zł obiekt wybuduje -> http://www.cracovia.pl/1b_news.php?newsid=4985&x=0

aż szkoda, że Poznań czy Warszawa nie idą śladem Krakowa i widzą, że od blisko stu lat jest więcej niż jeden klub w mieście

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Poznaniu ten drugi klub zarobił wielką kasę na sprzedaży swojego starego stadionu, po czym ta wielka kasa zrobiła równie wielkie "myk", to się nie dziw, że miasto nie rwie się do pomocy finansowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i niestety Cracovia spadła. Decydujący mecz był z Odrą. Remis wywieziony stamtąd zapewniłby im utrzymanie. Niestety nie będzie derby w przyszłym roku, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Żałosne. Cracovia nie jest jedynym klubem, który został skrzywdzony przez sędziów w tym a także w każdym z poprzednich sezonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

http://sport.onet.pl/74331,1248675,2029336,wiadomosc.html

Jak poinformował portal internetowy widzewiak.pl, Radosław Matusiak odchodzi z Widzewa Łódź. Nowym klubem reprezentanta Polski zostanie Cracovią, z którą zawodnik w piątek podpisze kontrakt.

27-letni napastnik w piątek pojechał do Krakowa, gdzie podpisze kontrakt z "Pasami" i zostanie przedstawiony na konferencji prasowej w godzinach popołudniowych. Szansę debiutu otrzyma już w niedzielę w meczu z Lechem Poznań.

Niespodziewanka mała :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby tak, ale w końcu Lenczyk teraz ich trenuje. Według mnie razem ze Ślusarskim mogą stworzyć jeden z mocniejszych ataków w naszej lidze, chociaż z taką pomocą i obroną za plecami będzie im ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nisko chłop upadł :) Szkoda, bo papiery na granie miał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nisko? Fakt, Kraków to piłkarskie zadupie gorsze od Estonii, ale przynajmniej tym razem wybrał lepszy klub z Krakowa. ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nisko chłop upadł :) Szkoda, bo papiery na granie miał...

No tak, zrezygnował z gry w Milanie i przeszedł do Craxy. Jakby nie patrzeć, będzie grał o jeden poziom ligowy wyżej. Nawet w naszej mizerocie kopanej, to awans. Bo chyba zgodzisz się, ze ciekawiej jest potykać się z Wisłą, Legią, Lechem czy Jagą niż Kluczborkiem czy Dolcanem (nie ubliżając tym klubom)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tym bardziej, że w Widzewie przeważnie siedział na ławce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czemu nisko? Fakt, Kraków to piłkarskie zadupie gorsze od Estonii, ale przynajmniej tym razem wybrał lepszy klub z Krakowa. ;P

No skoro w tym gorszym siedział na ławie, to gdzie się porywa :P. Chociaż może magia Lenczyka zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huh, widzę topic nie jest za popularny, no ale lepszego miejsca do pochwalenia Saidiego chyba nie ma. Niesamowity gość, jeśli kontuzja nie okażę się za groźna to może się on okazać gwiazdą ligi. Jak na warunki polskiej ekstraklasy posiada super szybkość, przyśpieszenie, do tego mimo drobnej budowy jest silny fizycznie, sporo widzi na boisku, no i nie boi się dryblingu. Akacja przy której został sfaulowany w samej końcówce, palce lizać(choć wiadomo że obrońcy Śląska byli ultra pasywni :) ale trzeba też umieć to wykorzystać).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi