Skocz do zawartości

Wybory parlamentarne 2015


Feanor

  

100 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiście na partię Korwin. W sondażach już 5-7% (nawet w sondażu dla tygodnika Lisa, ostatnio nawet TVN trochę łaskiej traktuje Korwinowców) i po cichu liczę na dyszkę w "realu", chociaż będzie ciężko.

 

e: z tym brakiem opcji dla kogoś to popieram Kacpra, bo naprawdę sporo tych partii jest i praktycznie każda opcja ma swoją reprezentację. Swoją drogą pozytywnie zaskoczyła mnie odpowiedź FYM-a, po którym spodziewałem się Nowoczesnej bardziej :keke:. Jeśli media mainstreamowe zaczną mówić o #mailePetru to oni do Sejmu nie wejdą, już teraz sondaże coraz niższe ;).

Odnośnik do komentarza

Ja mam trochę dylemat. Nie chcę głosować na którąkolwiek z partii, która jest w obecnym Sejmie. Najbliżej mi do partii KORWiN, ale pewnie walka w głowie będzie trwała do samego złożenia iksa. Z mojej pięknej mieściny do Sejmu startuje dwóch liczących się ludzi - jeden z PSL, drugi z PiS. Kłócą się we mnie poglądy z liczeniem na wejście "swojego" człowieka, który wywalczy coś dla Nidzicy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam trochę dylemat. Nie chcę głosować na którąkolwiek z partii, która jest w obecnym Sejmie. Najbliżej mi do partii KORWiN, ale pewnie walka w głowie będzie trwała do samego złożenia iksa. Z mojej pięknej mieściny do Sejmu startuje dwóch liczących się ludzi - jeden z PSL, drugi z PiS. Kłócą się we mnie poglądy z liczeniem na wejście "swojego" człowieka, który wywalczy coś dla Nidzicy.

Tak swoją drogą to KORWIN ma dwóch posłów aktualnie ;).

 

Feanor, Korwin pewnie jest trochę szaleńcem (choćby to słynne przenikanie poglądów), no ale większość tych głównych kontrowersji z nim związanych (rozumiem to, że choćby nie każdy musi być fanem monarchii) nie jest postulatem partii. Sama partia skupia się głównie na gospodarce i walce z imigrantami, moim zdaniem słusznie. To jest swoją drogą znakomite, chociaż nie jest to spot promowany przez partię, a zrobiony przez jednego z fanów.

Odnośnik do komentarza

No widzisz, ale Korwin nie ma wszystkiego po kolei w głowie, a z walką z emigrantami absolutnie się nie utożsamiam. Nie utożsamiam się też do końca z pełnym wolnym rynkiem a'la Korwin, nie dlatego że mnie ta wizja jakoś odrzuca, lecz z uwagi na to, iż wiem, czym się taka wizja kończy zazwyczaj: barykadami. Tak przynajmniej było w leseferystycznej w dużej mierze (przynajmniej poza Rzeszą, która ingerowała mocniej) Belle Epoque.

Odnośnik do komentarza

Korwin jest tak skrajnie wolnorynkowy, że Vami pewnie nazwałby go gospodarczym lewakiem ;). No i ja też się ze wszystkim (głównie światopoglądowo, bo tu jest dla mnie zbyt konserwatywny) nie zgadzam, ale to po prostu opcja do której mi najbliższej. Sporym plusem Janusza jest też to, że mówi to samo od wielu lat, więc przynajmniej jest konsekwentny. Co do imigrantów to jeśli przyjadą do pracy to nie mam nic przeciwko temu, lecz jeśli mają żyć na zasiłkach i tworzyć jakieś swoje getta wewnątrz miast to niech jadą do Niemiec czy innej Szwecji. Ja jestem za wolnym przepływem gotówki oraz ludzi, a ich religia czy kolor skóry mnie nie interesują, jednak nie chciałbym, żeby państwo polskie na nich łożyło. No i Korwina lubię też choćby dzięki Wyborczej czy TVN-owi, które często manipulują i twierdzą, że np. jest zwolennikiem Hitlera, którego zawsze hejtuje, bo to przecież narodowy SOCJALISTA był.

 

Timon, masz szansę by znacznie zawyżyć poparcie kuców - http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_Hzds4n6NDrMSTPelXJJlRn5RqSJA0Bsj.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...