Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
valdik

Problemy z zacinaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam poważny problem z zacinaniem się FM do niedawna było wszystko ok odkąd wgralem nowe stery grafiki i nowego Direct to gra mi się strasznie przycina nawet już przy uruchamianiu nie wspominając już o rozgrywce .Miał ktoś może podobny problem jeśli tak proszę o pomoc .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam mam poważny problem z zacinaniem się FM do niedawna było wszystko ok odkąd wgralem nowe stery grafiki i nowego Direct to gra mi się strasznie przycina nawet już przy uruchamianiu nie wspominając już o rozgrywce .Miał ktoś może podobny problem jeśli tak proszę o pomoc .

Strasznie przycina? Tzn?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiesz co już przy samym uruchomieniu zaczyna zacinać jak już się załaduje to jak przechodzę z ikonki na ikonkę to samo nie wspominam już o meczu ale strasznie długo to trwa wszystko sprawdziłem karty pamięci grafikę i nie mam pojęcia dlaczego to się stało szczególnie że wszyystko działało ok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie jest tak, bo nowe stery :p

Ile ramu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam 4 giga najgorsze że nie potrafię znaleźć starych

Ma ktoś jakies rozwiązanie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Miałem podobnie tylko że na starym sprzęcie. Zainstaluj jeszcze raz wszystkie potrzebne do gry sterowniki, a gdy to nie pomoże, przeinstaluj grę - może to pomoże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Co masz na mysli sterowniki przeinstalowałem już całą gre może ktoś ma podobny problem i wie jak go rozwiązać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Toż to kolega wyżej Ci napisał co i jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to napisałem przeinstalowałem grę jakie sterowniki pytam ? Bo nigdz do FM nie instalowałem sterowników , więc nie wiem co mam na myśli a grę już przeinstalowałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

usun skutecznie wszystkie sterowniki do karty grafiki, i zainstaluj je na swiezo(bez poprzednich i pozostalosci po poprzednich)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zrobilem ale niestety dalej to samo rece załamuje ma ktoś jeszcze jakieś pomysły

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak nie możesz tego ogarnąć czyszczeniem sterów, to pozostaje format+ aktualne sterowniki na świeżego windowsa i potem steam, i na koncu FM(nie radze kopiowac katalogu steam, tylko pobrać na nowo)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta