Skocz do zawartości

Problem z napastnikami/taktyka


Markol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was jako początkujący gracz FM 2015. Mam nadzieję, że ktoś z was mógłby mi pomóc w dobraniu taktyki bądź w dostosowaniu mojej. Gram Palermo, zaczynam drugi sezon. Bardzo dużo utalentowanych zawodników zarówno od początku kariery jak i sprowadzonych w obecnym okienku. Najbardziej utalentowany jest mój atak ale i najgorzej się sprawuje niestety. Miałem nadzieję że przez pierwszy sezon muszą się po prostu ograć tacy gracze jak Dybala i Belotti ale cały sezon sobie nie radzili. W pierwszym sezonie Dybala w 33 meczach tylko 8 bramek. Obecny sezon 5 meczy 0 bramek. Belotti spisywał się trochę lepiej a nawet obecny sezon ma całkiem całkiem ale w kratkę. Wypożyczyłem do tego Milika mając nadzieję że wzmocni ten napad ale tak samo przeciętnie gra i bez bramek. Poniżej dam statystyki napastników oraz formację i polecenia z jakich korzystam. Próbowałem z tym kombinować ale nic mi nie wychodzi(pewnie dlatego że dopiero zaczynam z tym przygodę). Z góry dzięki za wszelkie rady i chęć pomocy :)

http://imgur.com/a/btv1n

Odnośnik do komentarza

Staram się najczęściej grać ofensywnie. Zmieniam na kontratak na mecze z dużo lepszymi zespołami jak Juventus czy Napoli ale wcale nie jest lepiej. Bardzo często skuteczność zawodzi. Ostatni mecz przegrałem 4:0 z Interem gdzie Inter miał 13 strzałów z czego 9 celnych a ja 21 strzałów 10 celnych.

Dodam że trenerów też mam całkiem dobrych jeżeli to coś zmienia. Minimum 4 gwiazdki w każdym aspekcie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...