Skocz do zawartości

Początkujący i problemy


Markol

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Jestem początkującym graczem w FM 2015 i mam parę pytań. Grałem już parę karier różnymi klubami żeby się rozeznać mniej więcej w grze. Każdym klubem w sumie 1 sezon bo przeważnie zostawałem zwalniany np. z takich klubów jak Granada, Koln. 3 kluby prowadzę teraz równo na różnych komputerach w zależności czy jestem na jakimś wyjeździe, na studiach czy w domu. Te 3 kluby wybrałem pod względem fajnych talentów tzn. PSV, Ajax i Palermo(głównie przez Dybale). Udało mi się tylko Arsenalem rozegrać cały sezon i nie zostać zwolnionym ale rozumiem że takim zespołem jest dużo łatwiej bo świetna kadra i sporo kasy na początek. I teraz moje różne pytania odnośnie tej gry.

 

1.Jest jakieś rozwiązanie na słabą formę gracza? Jakaś dodatkowa motywacja, odpowiedni trening czy coś? Chodzi mi np o to że np. w Palermo Dybala gra 1 mecz z oceną maks 7.5 a później 2 mecze z oceną 6.2. W skrócie większość meczy gra po prostu słabo a jednak jest gwiazdą tej drużyny. Tak samo np. w Ajaxie Milik w 2 pierwszych meczach ligi strzelił mi 2 hat-tricki a później przestał w ogóle strzelać. Głównie używam formacji 4-2-3-1 ofensywnie.

 

2. Jak to wygląda w kolejnych sezonach? Młodziki przychodzą do naszej szkółki młodzieżowej i im lepszy system szkolenia tym lepszy młodziak czy to jest jakoś przydzielane losowo?

 

Odnośnik do komentarza

Rozumiem że nie grają świetnie cały czas ale np. taki Dybala przez ostatnie 11 meczy tylko raz miał ocenę powyżej 7. Umiejętności 4*, potencjał 5* to jednak powinno się oczekiwać od niego czegoś więcej. Rozumiem że mam po prostu zmieniać taktykę i szukać takiej na której będą grać lepiej? Czy może są jakieś zasady odnośnie jaką taktykę obrać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...