Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Na 99% w najbliższych tygodniach będą pojawiać się zwisy forum. Również szybkość działania forum może spaść. Jest to spowodowane zbombardowaniem naszego serwera przez nowych userów, których obecność nie dziwi w związku z premierą FM 2008. Najbardziej uciążliwe może to być w godzinach wieczornych. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego ruchu na CMF po premierze gry.

 

Za utrudnienia przepraszam.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, ze Icon ostrzegal, iz moze byc ciezko z wydajnoscia serwera, ale to co sie wczoraj i dzis dzieje to sie w pale nie miesci. ;) Co kilkanascie, a czasem nawet co kilka minut irytuje nas Service Unavailable. Wczesniej tak nie bylo, a na forum wcale nie ma tak wielkiej liczby uzytkownikow, bo przykladowo 30 zarejestrowanych i 15 gosci... Wtf? Tym bardziej zaskakujaca jest regularnosc zwiechow, dziwnie uniezalezniona od ilosci przebywajacych osob na forum. :|

Odnośnik do komentarza
Tym bardziej zaskakujaca jest regularnosc zwiechow, dziwnie uniezalezniona od ilosci przebywajacych osob na forum.

to chyba normalne, ze w okresie zwiekszonej ilosci userow na forum (a co za tym idzie - zwiekszonej transmisji danych) serwer dostaje zadyszki

 

niestety, ale musimy jakos przetrwac najblizsze dni; moze za niedlugo ruch sie zmniejszy, bo wielu nowych uzytkownikow pewnie zrezygnuje z czestego odwiedzania forum, nie znajdujac na nim tego, czego wielu z nich tu szuka :>

Odnośnik do komentarza
Sorry, wiem, że macie dostęp do logów etc., ale nic nie wskazuje na szczególnie podwyższony ruch na forum. Jesteście pewni, że provider Wam nie wmawia dziecka w brzuch? Wywalanie forum przy 32 użytkownikach i 20 gościach to żadne obciążenie, skoro chodziło przy ponad 200.

 

No i nie mów Icon, że to jest normalne, bo ewidentnie nie jest :roll:

 

 

Forum zalicza pad za padem - jest dziś mniej stabilne niż GG.

Odnośnik do komentarza
Tym bardziej zaskakujaca jest regularnosc zwiechow, dziwnie uniezalezniona od ilosci przebywajacych osob na forum.

to chyba normalne, ze w okresie zwiekszonej ilosci userow na forum (a co za tym idzie - zwiekszonej transmisji danych) serwer dostaje zadyszki

Napisalem uniezalezniona, wiec Twoja odpowiedz jest co najmniej pozbawiona sensu. ;)

 

Podpisuje sie pod tym co napisal Prof, bo rowniez uwazam, ze wczesniej nie bylo takich problemow przy zblizonej aktywnosci na forum. Liczba uzytkownikow wcale nie jest jakas ogromna, a nawet teraz grubo po 23 (jak i w dzien w godzinach 'szkolnych') zwiechy sa regularne. Wiec nie wmowicie mi, ze to przez wzmozona aktywnosc na forum. :>

Odnośnik do komentarza

Wiesza się i wiem, że nas provider ładuje w chuja ale Wam chyba nic do tego :/ oficjalną wersję poznaliście a teraz uzbrójcie się w cierpliwość zanim zgromadzę dowody na to, że provider nie wywiązuje się należycie z umowy. Wzrost userów jest znaczny w ostatnim czasie ale według moich obliczeń serwer i łącze na którym jest CMF spokojnie taką ilość musi obsłużyć.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...