Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przypomnieć, że opcja "Report" służy raportowaniu treści łamiących regulamin. Ten przycisk nie służy do zabawy i zapychania adminom skrzynki PW. Informuję, że za nadużywanie czy też nieumiejętne używanie opcji "Report" będziemy karali ostrzeżeniem. Nie może bowiem być tak, że dla niektórych ten przycisk ma służyć zabawie czy zabiciu nudy.

Odnośnik do komentarza

Od dziś CMF będzie widoczne w całości dla wszystkich - nawet dla gości, którzy nie są zalogowani. Każdy będzie mógł przeglądać CMF z poziomu gościa bez potrzeby logowania się co pewnie ułatwi osobom, które tylko czytają CMF, poruszanie się po witrynie. Jedynie przeglądanie HydeParku będzie wymagało logowania się.

Odnośnik do komentarza
niby miał być w niedziele...

na teraz polecam Ci uaktualnienie wrześniowe stapanifowane...masz linki wyżej

Liga Polska troszke do pupy (dalej grupy, podwójni zawodnicy), ale limity przynajmniej ściągnięte...

ale taka liga angielska...cód, miód i orzeszki... :jupi:

Czy jeśli "zraportuję" taki post to będzie już przegięcie pały? :>

Owszem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żądam (tak, nie pomyliłem słowa) od Icona odblokowania tematu, by można było dalej dyskutować na temat bzdur (tak, nie pomyliłem słowa), jakie w nim napisał, albo żeby skasował swój post, który napisał po zamknięciu tematu.

Co to za reguła dyskusji - zamyka się temat w momencie pisania czyjegoś postu, a następnie dopisuje się własną ripostę i kończy temat?

Na dodatek ripostę żenującą.

Odnośnik do komentarza
Ty se możesz żądać. Idź się wypłakać na swoje nowe forum, które wybrałeś.

Poziom mułu, jak widzę.

Chodzi mi o to, że zablokowałeś temat, po czym napisałeś parę bzdur - pogadaj sobie z Zombertem na temat poziomu ostatniej ekipy CentrumCM. Wszyscy, którzy odchodzili przez ostatnie dwa lata cieszyli się, że strona ma Dapsza i mnie - ale to nie o tym.

Żenująca jest taktyka napisania postu po zamknięciu tematu, i to postu nie podsumowującego niczego, tylko kolejnej odpowiedzi na własną tezę (jak Kaczyński najpierw ją wymyślasz, później udowadniasz, a na koniec zaczynasz w nią wierzyć). Nie dajesz nam się obronić, przez co ludzie, którzy to przeczytają post podpisany przez Twój autorytet pomyślą, że to prawda, i będą tkwić w błędzie.

I nie odwołuj się do tamtego forum, na którym nawet nie mam konta - bo jak Ci już napisałem pewnych rzeczy nie dało się przeforsować. Z różnych względów, o których Ci mogę napisać w PW, jeśli Cię to bardzo interesuje. Nie rób z Dapsza czy ze mnie zdrajcy CMF, bo nie dość, że trochę nadmuchujesz niepotrzebnie balon wagi forum, to na dodatek mijasz się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...