Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie ma opcji już usuwania własnych postów? Opcji, która była jeszcze na poprzednim forum.

 

Owszem, była - do 15 (AFAIR) minut po napisaniu posta, i pod warunkiem, że nikt na niego nie odpowiedział (czyli jest ostatnim w wątku). Nie wiem jak jest teraz, ale podejrzewam, że się nic nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego nie ma opcji już usuwania własnych postów? Opcji, która była jeszcze na poprzednim forum.

 

Owszem, była - do 15 (AFAIR) minut po napisaniu posta, i pod warunkiem, że nikt na niego nie odpowiedział (czyli jest ostatnim w wątku). Nie wiem jak jest teraz, ale podejrzewam, że się nic nie zmieniło.

Zmieniło. Szary user nie ma możliwości usuwania postu, nawet gdy spełnia Twoje warunki. Tej możliwości nie ma już baaaardzo długo.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego nie ma opcji już usuwania własnych postów? Opcji, która była jeszcze na poprzednim forum.

 

Owszem, była - do 15 (AFAIR) minut po napisaniu posta, i pod warunkiem, że nikt na niego nie odpowiedział (czyli jest ostatnim w wątku). Nie wiem jak jest teraz, ale podejrzewam, że się nic nie zmieniło.

Na poprzednim forum można było w każdej chwili usunąć swojego posta, nawet miesiąc po jego napisaniu.

Odnośnik do komentarza
Dlaczego Qcz nie jest już administratorem?

Służby wykryły, że jest obrzezany. Twierdzi, że nóż mu się omsknął przy obieraniu ziemniaków. Badamy tę sprawę, do chwili wyjaśnienia nie odbieramy mu statusu usera.

Specjalistyczne badanie sądowe wykazało, że to jednak był nóż, wszak na napletku pozostały ślady skrobii... :>

Tym samym Qcz jest wolny od podejrzeń.

Odnośnik do komentarza

Przejrzalem wyciagi z kont i nikt kto prosil o dane do przelewu z poczty nie wplacil kasy (bylo kilku takich). Wogole co to ma byc? 15 osob wplacilo? Dziennie przez sama Marynie przewija sie z 60-70 osob....przez cale forum kilkaset...

chyba wyszlismy juz na plus ale wkurzajace jest to ze co 3 miesiace wplaca ta sama prawie grupa kilkunastu osob a reszta sobie zlewa...

Pewnie marudzic i wymagac czegos od innych latwo, ale jak prosimy o pomoc to wiekszosc chowa glowe w piasek :/ Przeciez nie chodzi o to by wplacac od razu 50-100pln...liczy sie kazdy zet...mozna na jednej imprezie w miesiacu odmowic sobie 2 piffka to na kwartal da juz ladna kase...Jesli ktos nie pracuje i nie umie odlozyc z kieszonkowego przez miesiac kilku zlotych to moze poprosic rodzicow..pokazac forum na ktorym spedzacie wiele chwil, ze jest "fajne i wogole" to moze dadza jakis grosz lub sami przelaja...Dla chcacego nic trudnego...trzeba tylko chciec!

Tak mi sie zebralo jakos jak widze co kwartal ta sama grupe kilkunastu osob utrzymujacych serwer. Wiem, ze wplaty sa dobrowolne, ale przykre to ze pozostali maja to gdzies :/

Odnośnik do komentarza

Miej to w dupie, Qczu. Dobrze, że są ludzie, którzy wpłacają po kilka czy kilkanaście złotych, bo to oznacza, że naprawdę im na tym zależy, i dają tyle, na ile mogą sobie pozwolić. Dla nich moglibyście pomyśleć o jakichś dodatkowych bonusach "Premium", na pewno coś drobnego, a pokazującego, że ich doceniacie, dałoby się wymyślić.

Odnośnik do komentarza
Kilka razy wychodziłem z taką inicjatywą to od razu otwierały się gęby (te co zawsze zresztą), że wpłaty są dobrowolne i nie należy nikogo wyróżniać :] a ja bym z chęcią utworzył takie konta premium dla userów, którzy wspierają finansowo CMF.

A właśnie należy wyróżniać i dać jakieś profity, w postaci możliwości wyłączenia reklam itp.

 

PS. Myślicie coś o płatnościach sms? Takich by się więcej zebrało, ja wiem, że byłoby to mało (jakieś 40%-50% wartości sms-a), ale zawsze to jakiś dodatkowy grosz.

Odnośnik do komentarza

Rahim smsem? prosze....Z tego co wiem wartosc z sms ktora sie dostaje jest duzo mniejsza niz 50%, pozatym jakis umowy i inne sprawy...czy to takie problem po drodze z pracy/szkoly odwiedziec pierwszy z brzegu bank czy poczte? przeciez na kazdej ulicy jest mozliwosc wplaty pieniazkow, nie przesadzajmy juz, ze to takie trudne :) pozatym dziwne ze w dobie XXI wieku ktos w wieku 17+ lat nie mial darmowego konta w necie jeszcze :P

W adminowni trwa dyskusja o kontach premium...o wynikach poinformujemy. Mile widziane propozycje: czym takie konta mialyby sie roznic od zwyklych nie liczac wylaczenie reklam.

Odnośnik do komentarza
Rahim smsem? prosze....Z tego co wiem wartosc z sms ktora sie dostaje jest duzo mniejsza niz 50%, pozatym jakis umowy i inne sprawy...czy to takie problem po drodze z pracy/szkoly odwiedziec pierwszy z brzegu bank czy poczte? przeciez na kazdej ulicy jest mozliwosc wplaty pieniazkow, nie przesadzajmy juz, ze to takie trudne :)

W adminowni trwa dyskusja o kontach premium...o wynikach poinformujemy. Mile widziane propozycje: czym takie konta mialyby sie roznic od zwyklych nie liczac wylaczenie reklam.

Może jakieś podforum, do którego mieliby dostęp tylko posiadacze premium? Nawet, jakby tam nic nie było, to ktoś, bez konta premium by tego nie wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Przejrzalem wyciagi z kont i nikt kto prosil o dane do przelewu z poczty nie wplacil kasy (bylo kilku takich). Wogole co to ma byc?

Zgadza się, ja prosiłem o dane do przelewu aby wpłacić kasę na poczcie, ale wpłaciłem z konta, bo tak mi było wygodniej.

A co do pomysłu z "grupą premium " uważam, że to świetny pomysł (pod warunkiem, że nie będzie to zbyt kosztowne). Pomysł Man_iaca z podforum też mi się podoba.

Ja bym proponował jeszcze w dziale grafik na zamówienie dać pierwszeństwo realizacji zleceń premiumowców i może jeszcze jakiś odmienny kolor czcionki nicka.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...