Skocz do zawartości
Feanor

Temat służbowy

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mi miło, lubię ten forumek i cieszę się, że w jakiś sposób jestem też doceniany - najpierw Użytkownik Roku, a teraz wejście do MT. Nie pozostaje nic innego jak podziękować wszystkim za głosy ;) 

• Lubię! 5
  • Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już widzę jakiś kolega zamknął, na przyszłość jak to nie jest sprawa najwyżej wagi po prostu zaraportuj posta z tematu z dopiskiem, że do zamknięcia czy coś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo zapłać za bycie Przyjaciulem, wtedy możesz sam zamykać swoje tematy :)

• Lubię! 1
  • Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Meler napisał:

Albo zapłać za bycie Przyjaciulem, wtedy możesz sam zamykać swoje tematy :)

Trzeba będzie wpłacić, żeby @Reaper miał na wyjazd do Tajlandii ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już tam był :kekeke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej, może wrzucić temat o Zlocie na główną stronę? Tak jak to było z awardsami? Kto wie, może ktoś się skusi na wyjazd i pogadanki o kulkach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, Pulek napisał:

Ej, może wrzucić temat o Zlocie na główną stronę? Tak jak to było z awardsami? Kto wie, może ktoś się skusi na wyjazd i pogadanki o kulkach :)

Zrobione :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

A więc niestety mam niewesołą nowinę - w maju forum gargulec.pl będzie prawdopodobnie musiało przejść w stan spoczynku.

Powodem jest wchodząca ogólnoeuropejska regulacja prawna RODO. Ogólnie rzecz biorąc - niestety aby funkcjonować forum musi składować i operować na danych osobowych. Do których zalicza się adres email, IP (w połączeniu z innymi czynnikami) oraz także to co sami wrzucicie - np. zdjęcia czy to co sami napiszecie o sobie. I fakt, że mówimy o działalności niekomercyjnej NIE MA nic do rzeczy (pytałem o to prawnika). Nowe zmiany prawne zaś wymagają ścisłej kontroli jak te dane są przetwarzane.

Najzwyczajniej w świecie nie będzie mnie stać na jego utrzymanie. Nie w obliczu faktu, że jest możliwe by potrzebny był Inspektor Ochrony Danych (plus sporo zmian technicznych - te akurat byłyby wykonalne) a tego się za mniej niż 300-400 zł miesięcznie nie da załatwić. Nie mamy wystarczająco dużej bazy użytkowników aby taką kwotę pokryć z reklam a operowanie “w szarej strefie” jest cokolwiek debilnym rozwiązaniem biorąc pod uwagę wysokość kar (do 20 000 000 € lub 4% obrotu rocznego, którakolwiek z tych kwot będzie wyższa).

Takie oto info pojawiło się na malutkim forum na którym bywam, i zastanawia mnie jak te nowe przepisy będą miały się do CMF; ma ktoś może jakąś wiedzę w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może @Perez coś się orientował w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O RODO slyszalem, ale podpytam naszego admina, jak on to widzi, bo akurat ma duze doswiadczenie w temacie zarzadzania danymi osobowymi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie panikowałbym :)

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogłaszane są powoli szerokie kadry na Mistrzostwa Świata w Rosji, więc przeniosłem dział o tej imprezie na samą górę forum. Zapraszamy do aktywności :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwyczajni śmiertelnicy widzą to tak:

SJlH4iP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tylko śmiertelnicy :keke:

Już działa, forum pozmieniało uprawnienia przy przenoszeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest w dziale Football Manager? Nie będzie to mylące?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A "Ogłoszenia administracji" są mylące? Mogę stworzyć osobne nadforum, jeśli rzeczywiście to przeszkadza ;)

Nasz klient nasz pan. 

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przypominam, że niektórzy używają ciemnej skórki (podpis pod nowym temat jest prawie niewidoczny)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W następnych 2 miesiącach wygasa kilka statusów Przyjaciół CMF:

@Szumina 2017-11-18   2018-05-18
@SZk 2017-12-06   2018-06-06
@Kowalinho 2018-01-02   2018-07-02
@z0nk 2018-01-11   2018-07-11
@vrc 2018-01-15   2018-07-15

Aby nie stracić statusu zapraszam do wysyłania przelewów - szczegóły w temacie Finanse CMF :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 5/11/2018 at 7:18 PM, Kinas said:

przypominam, że niektórzy używają ciemnej skórki (podpis pod nowym tematem jest prawie niewidoczny)

podbijam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi