Skocz do zawartości
Feanor

Temat służbowy

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie ostrzeżeń.

Nie przyjmujemy odwołań od banów za piractwo komputerowe. W innych przypadkach wymagane jest podanie uzasadnienia i krótki opis zdarzenia za co ostrzeżenie zostało przyznane. Zaznaczam, że preferowaną metodą załatwiania spraw związanych z ostrzeżeniami jest wysłanie prywatnej wiadomości do moderatora, który je wystawił. Dopiero w przypadku, kiedy ta metoda nie przyniesie rezultatu można odwoływać się tutaj.

Jeśli nie decydujesz odwoływać się od kary, o zdjęcie ostrzeżenia możesz ubiegać się po dwóch tygodniach od popełnienia przewinienia, oczywiście u moderatora, który karę przyznał. Po takiej prośbie moderator decyduje, analizując Twoje zachowanie po ostrzeżeniu, czy zdejmuje karę, czy jeszcze będzie ona widoczna. No i proszę bez bezsensowych odwoływań od oczywistych kar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałem logo do skórki GrayBoard. Dziękuję za wykonanie grafiki emikowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym zwrócić uwagę, że topikach 'zasady [tu jakiś dział]' jest wiele znaków zapytania zamiast np. "ł", "ź" itd. Nie wiem czy można to jakoś naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Profesor

Nie (poza ręczną edycją, ma się rozumieć - zapraszamy do przesyłania na PW poprawionych postów do wklejenia).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko trza by ręcznie zrobić. Trochę w tym mojej winy bo podczas ostatniej aktualizacji skryptu pojechałem rutyną i nie zrobiłem kopii bazy danych. No a instalator IPB okazał się felerny i polskie znaki poszły w krzaki. Tylko ręczna edycja jest to w stanie naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłbym prosić o skorygowanie mojej daty dołączenia do forum? Było to w roku 2002.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również prosze o przywrócenie daty rejestracji ze starego forum. Występowałem tam pod nickiem: Liber92.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to poproszę o to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było, żeby na PW pisać do "władzy", było...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja również prosze o przywrócenie daty rejestracji ze starego forum. Występowałem tam pod nickiem: Liber92.

OT: Jeśli mnie pamięć nie myli nick ze starego forum nie może ulec zmianie, by aktualizacja została dokonana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłbym wiedzieć dlaczego został zamknięty temat o Lechii Gdańsk zaraz po tym jak napisałem tam posta? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy tylko u mnie forum wygląda tak? I jak można to usunąć lub zmienić, aby z powrotem było widać wszystkie posty?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kliknij opcje u góry po lewej w jakimś temacie i usttaw na standardowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W temacie o Primera Division można byłoby zmienić ankietę. Aktualna zdezaktualizowała się :]

To samo tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego został zamknięty temat o Pogoni Szczecin :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swoje własne tematy mogą mieć tylko klubu, które grają w I i II lidze polskiej. Do rozgrywek w II lidze nie przystąpiła Pogoń, a co za tym idzie, nie może mieć swojego własnego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest, tyle że przeniesiony do forum Seria Football Manager

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i jestem upierdliwy ale mam prośbę: często widać, jak moderatorzy pogrubiają błędy popełniane przez userów i słusznie. Ale prosiłbym o uwypuklanie notorycznie powtarzanego słowa "meczy", które także jest błędem. Oczywiście w miarę możliwości.

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi