Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
Feanor

Temat służbowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Keith Flint napisał:

Zgłaszam wniosek formalny, o przedłuzeie kadencji MT (od nastepnej oczywiscie) do roku.

Wyczuwam podobny wniosek w Sejmie zaproponowany przez Kornela Morawieckiego :keke:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem przeciwny. Pół roku to dla mnie idealny czas, aby:

a) nie użerać się z ewentualnym mocno irytującym moderatorem - nie ponosimy zbyt mocno konsekwencji błędnego wyboru

b) w razie rezygnacji moderatora wskakuje osoba z szóstego miejsca w głosowaniu, zawsze lepiej jak jest to osoba wybrana 5 miesięcy temu, a nie 11.

• Lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z krzysfiolem, 6 miesięcy jest idealne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypominamy, że dziś ostatni dzień, aby zgłaszać swoje nominacje moderatorskie :)

Z roli moderatora działów FM'owych zrezygnował @Spajk. Dziękujemy bardzo serdecznie za czas poświęcony moderowaniu forum :)

• Lubię! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ankieta do głosowania na członków XII kadencji MT została otwarta. Zapraszamy do głosowania (mam nadzieję, że ankieta działa dobrze, ja z poziomu MT mogłem oddać głos, gdyby coś było nie tak, proszę dać znać :). Nowe forum, trochę inna konfiguracja ankiet ;)).

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dziale z Awardsami brakuje tematu do dyskusji :)

W serialach jak rozumiem wystarczy, że jeden z sezonów miałby premierę w 2017 roku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, zupełnie zapomniałem założyć taki temat ;) już jest

Tak, nominujesz wtedy tegoroczny sezon serialu.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym po nominacjach odpalił te kategorie, które nie cieszą się popularnością. Jaki jest sens przeprowadzać głosowanie w przypadku jednej kandydatury?

#CMFAwards

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest firstajlowy kącik do dyskusji o awardsach, poszedł raport do MT. Sygnatura roku to jest legendarna kategoria i nie można wyłamywać się nagle z tradycji i się jej pozbywać.

• Lubię! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś nowy ficzer na forum, że widać ile jest postów w dziale, czy ja coś przeoczyłem? :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W piątek wieczorkiem robiłem aktualkę, bo wyszła nowa wersja, ale opisana jako "poprawa bezpieczeństwa". Czy dodali jakieś bajerki? Nie mam pojęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, to akurat było od początku tej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale chyba teraz się bardziej rzuca w oczy (większa czcionka chyba). Thx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, T-m napisał:

Ale chyba teraz się bardziej rzuca w oczy (większa czcionka chyba). Thx

Też coś się moim oczom tak wydaje, że jakieś większe są cyferki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy na obecnym skrypcie jest sposób na ignorowanie wybranych tematów albo działów tak, żeby się nie pojawiały w nieczytanych postach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też bym to chciał, ale nigdzie nie widziałem takiej opcji :sad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oblukajcie, jeśli działa, zasponsoruję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze smutkiem oznajmiamy, że @schizzm postanowił zrezygnować z funkcji moderatora. Bardzo dziękujemy za dbanie o porządek na forum :)

W ostatnim głosowaniu szóste miejsce zajęli ex aequo Reaper i Ingenting. Ten drugi nie ma jednak czasu na moderowanie, więc nowym członkiem MT zostaje @Reaper

Serdeczne gratulacje :)

• Lubię! 1
  • Smutny 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki również za ostatnie 13 miesięcy. Tak przy okazji - mam sentyment do tego określenia, przypominają mi się zamierzchłe czasy (13(!) lat temu?) na pewnym muzycznym forum internetowym, gdzie pewien osobnik dał do oceny swoją twórczość. Niestety nikomu się ona nie spodobała, więc zaczął wszystkich przeklinać określeniem "13 miesięcy", co jego zdaniem miało oznaczać, że po takim czasie umrą :keke:. Złote czasy internetu ;). Ja umierać nie mam zamiaru, ale z MT przyszedł czas zakończyć przygodę. Miałem to zrobić już przed ostatnimi wyborami (tzn. po prostu nie kandydować), ale ostatecznie się zdecydowałem i jednak niepotrzebnie. Dlatego z tego miejsca przepraszam osoby, które oddały na mnie swój głos :) .

Dzięki MT za kilka debat. Co prawda Maryń nie zakładałem, ale cieszę się, że w pewnym momencie udało mi się uporządkować temat finansów i dostałem najlepszą odpowiedź na posta ever od samego Mahdiego ;) . Do użytkowników kieruję apel, żebyśmy/żebyście więcej rozrabiali, bo MT ma mało atrakcji :D. @Reaper, życzę raz jeszcze powodzenia. Masz ostatnio złoty okres na forum!

Może ktoś się zastanawiać, jaki był powód? Takowego w zasadzie nie ma, oprócz tego, że pewnie mogę być o wiele rzadziej na forum. Co prawda nie dzieją się tu takie rzeczy, że trzeba być w każdej chwili pod ręką, ale po prostu źle bym się z tym czuł. :) 

• Lubię! 1
  • Uwielbiam 4
  • Dzięki! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi