Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy siak coś jest skopane... Reklama raczej powinna być niżej pod banerem. W dodatku gdy mam adblocka to powinno mi skasować ten obszar, a nie zostawiać białą plamę. Poszedłeś z tymi reklamami trochę na łatwiznę... :/ słabo wtopione w stronę... aż odrzuca klikanie w takie coś.

 

 

Na ogół starcza info i się dorzuciło trochę grosza. Pewnie na konto Qcza już idą odpowiednie fundusze...

Odnośnik do komentarza
Tak czy siak coś jest skopane... Reklama raczej powinna być niżej pod banerem.

Taaaaa, kolejny cwaniak mądrzejszy od regulaminu google adsense :doh!:

W dodatku gdy mam adblocka to powinno mi skasować ten obszar, a nie zostawiać białą plamę. Poszedłeś z tymi reklamami trochę na łatwiznę...

A czemu niby? Konkrety misiek, konkrety a nie pierdolenie o duszy maryni...

słabo wtopione w stronę... aż odrzuca klikanie w takie coś.

Wtop cwaniaku pod 3 różne style jeden szablon tak żeby wszędzie było ładnie i dopiero wtedy zabieraj głos, ok?

Na ogół starcza info i się dorzuciło trochę grosza. Pewnie na konto Qcza już idą odpowiednie fundusze...

Powiem krótko - daj se siana.

Odnośnik do komentarza

Możesz mi podać konkretnie gdzie jest to zabronione? Swego czasu czytałem i nie chciałbym więc zrobić takiego błędu.

 

 

Przed usunięciem => po usunięciu biała plama, jakby za dużo <br> czy innych takich.

No i dobrze by było, gdyby były koło siebie te wyszukiwarki i pasek reklamowy, gdyż zakrywa to już 1/3 strony :/

 

Wtopienie - lepsze ułożenie tego, nie może to tak sterczeć na 1/3 strony, tak było by idealnie wg mnie, ale mówiłeś, że to niedozwolone? To tak samo tylko minimalnie nad topem, aczkolwiek prosiłbym o cytat gdzie to zabrania regulamin, bo nie znalazłem tego, a sam będę dawał reklamy u siebie i nie chce zrobić błędu. Chciałem dać właśnie tak jak na screenie wyżej.

 

 

słabo wtopione w stronę... aż odrzuca klikanie w takie coś.

Wtop cwaniaku pod 3 różne style jeden szablon tak żeby wszędzie było ładnie i dopiero wtedy zabieraj głos, ok?

Na ogół starcza info i się dorzuciło trochę grosza. Pewnie na konto Qcza już idą odpowiednie fundusze...

Powiem krótko - daj se siana.

i po co ta agresja? :/ Chciałem dobrze...

 

 

 

PS nie warto dać takiego bota co jakiś post wali reklamę?

Odnośnik do komentarza
PS nie warto dać takiego bota co jakiś post wali reklamę?

 

Spotkałem się już z tym na jednym z for i podejrzewam, że może nie przypaść do gustu userom...

Jeżeli coś takiego byłoby na dole strony(czyli pod postami innych) i by sie nazywało Pan Reklama, to mi by to nie przeszkadzało, a jeżeli ma to pomóc forum, to jak najbardziej za.

Odnośnik do komentarza
Wolę post z reklamą niż 1/3 topu zawalonego nią.

 

Nosz kuzwa trzeci :doh!: ! Sory ale takie gadanie mi po prostu w zoladku wywraca :|. Na forum trzeba kase, ktos cos robi, dziala, przyjda medrcy, podrapia sie po brodzie i, ze to mi ekran zastawia i musze ruszyc 0,1mm myszka w dol. :doh!: Sory za chamski offtop ale niektorych osob nigdy nie zrozumiem. :|

Odnośnik do komentarza
Wolę post z reklamą niż 1/3 topu zawalonego nią.

Nie musi Ci się to podobać. Skoro nie chcesz reklam, skłoń znajomych z Forum, żeby regularnie, co kwartał, wpłacali po kilka złotych na potrzeby serwerowe. Wtedy reklam nie będzie i wszyscy będziemy szczęśliwsi.

 

Edyta: W odpowiednim dziale i temacie można sobie obejrzeć ile osób wpłaca kasę na utrzymanie Forum. Biorąc pd uwagę ilość zarejestrowanych userów to jest to ledwie 1,4%. Smutne, czyż nie?

Odnośnik do komentarza

Mam taką skromną propozycję - może niech nowe posty w temacie FM 2008 - Oficjalne informacje dodają tylko admini/moderatorzy? Co chwila pojawiają się tam bezsensowne posty, po których jest ente ostrzeżenie moderatora o tym, że to temat tylko o oficjalnych informacjach.

 

Jeśli jakiś użytkownik chciałby dodać jakieś ciekawe źródło, to zwyczajnie napisał by pw do moda/admina z prośbą o dodanie posta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli rozmawiamy już o rozwiązaniach z innych forów, to chciałbym rzucić pomysł, z którym również się parę razy spotkałem. Chodzi mianowicie o wprowadzenie specjalnej grupy użytkowników, nazwijmy ją przykładowo grupą Premium, bo z takim nazewnictwem się zetknąłem. Przynależność do grupy Premium uzyskuje się wpłacając pieniądze (odpowiednią ich ilość miesięcznie czy kwartalnie, nie chcę podawać konkretnej sumy) na utrzymanie forum, a daje ona po prostu możliwość 'wyłączenia' reklam. Wtedy wilk syty i owca cała. Jeśli ktoś dokłada się do składki to nie musi oglądać reklam, jeśli nie chce/nie może/nie stać go na uiszczenie odpowiedniej kwoty może wspomóc forum klikając na reklamy Google.

Odnośnik do komentarza
Pozniej zeby nie bylo: place co miesiac to sobie moge pozwolic na cos wiecej...

To czy zapłata jest uiszczana regularnie czy nie nie ma chyba większego znaczenia. Jeśli więc teraz nikt specjalnie nie prezentuje podejścia pt. "Płacę - mogę więcej", to nie martwiłbym się o to :)

 

no i ile by to niby mialo byc miesiecznie?

Ciężko powiedzieć. Załóżmy bezpiecznie, że na wykupienie takiego "pakietu Premium" zdecydowałoby się 20 użytkowników. Wtedy, żeby wystarczyło na pokrycie kosztów serwera każdy powinien zapłacić przynajmniej 440/20 = 22 zł za 3 miesiące, a więc 7,(3) zł miesięcznie. Gdyby jednak chętnych było więcej średnia potrzebna do pokrycia kosztów cena wędruje automatycznie w dół. Kłopot w tym, że cena musi być ustalona zanim znajdą się chętni, żeby wiedzieli na co się piszą :) Przez to dokładne kalkulacje są niemożliwe. Myślę jednak, że powinno się to zamknąć w granicach 5-10 zł miesięcznie, choć to widełki dość duże.

 

Być może jednak spekuluję i piszę to na marne, bo nie mam pojęcia czy jest techniczna możliwość wyłączenia reklam tylko u części użytkowników :)

Odnośnik do komentarza

Ja mam pytanko, bo temat o dotacjach na serwer jest zamknięty... Wpłaciłem kaskę ładne 3 tygodnie temu na podane konto z mojego konta w mBanku i nie jestem wpisany na listę donatorów... Czy to znaczy że pieniążki jakimś cudem nie doszły, czy też lista nie jest uaktualniana zbyt często i po prostu będę na niej umieszczony kiedy będzie robiona takowa aktualizacja?

Odnośnik do komentarza
Kwestia technicznego wylaczenie reklam dla niektorych osob...czy jest mozliwa?

oczywiscie ze jest

na forum agrofoto.pl (prowadzonym przeze mnie i mojego brata) taka forma istnieje i dziala to calkiem niezle

z tym, ze tam kategoria VIP ma specjalne uprawnienia glownie w galerii, tutaj nalezaloby naturalnie poszukac innych potencjalnych platnych udogodnien

Odnośnik do komentarza
Ja mam pytanko, bo temat o dotacjach na serwer jest zamknięty... Wpłaciłem kaskę ładne 3 tygodnie temu na podane konto z mojego konta w mBanku i nie jestem wpisany na listę donatorów... Czy to znaczy że pieniążki jakimś cudem nie doszły, czy też lista nie jest uaktualniana zbyt często i po prostu będę na niej umieszczony kiedy będzie robiona takowa aktualizacja?

hmmm na jakie konto wyslane i dokladnie ktorego....moglem przeoczyc, bo 3 tyg temu nie bylo zbiorki i nie sledze dokladnie salda codziennie. Podaj szczegoly to kasa napewno sie znajdzie :-) A na przyszlosc jak sie wysyla kaske w terminie innym niz "zbiorowa zrzuta" to prosze o priva to wtedy napewno ja zaksieguje :-)

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...