Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci nie bronię i nigdy bym go nie cenzurował. Po prostu radzę, byś poszedł na swoje podwórko. Jednak wobec braku argumentów czepiamy się przytyku do CIebie. Cóż, nie spodziewałem się niczego innego :) Ale koniec off-topu. Niedługo rozpiszę może obszerniej plan moich reform i propozycji.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Nie, przepraszam, to nie jest forum tylko dla mężczyzn, tylko dla każdego kto tutaj sobie zakłada konto. Może przyjść każdy. Ale okej, no... jeśli spotykasz się z kolegami i sobie opowiadacie tam o piersiach, czy sobie pokazujecie na obrazkach, czy sobie jeszcze kupujecie jakieś gadżety w sex shopie i wymieniacie uwagi, to spoko. To nie ma wiele wspólnego z jakąś wolnością na forum i PRL, tylko z seksualnością. Temat o seksualności, dyskusja, artykuły, okej. W każdym takim temacie trzeba mieć jednak wyczucie granicy i pewne podejście. Jeśli to jest jednak pomysł na jakieś pójście do przodu CM Forum, to chyba tylko śmiech pozostaje. Nie jesteście w stanie wymyślić nic wspólnego z Football Managerem, tylko same problemy personalnych rozgrywek, ostrzeżeń, kar i tego jak to teraz, dlatego dokładnie tak jak wykończyliście swoje wszystkie wielkie i legendarne serwisy, tak wykończycie to forum. Wiem gdzie z tego się cieszą :)

i z tym się niestety zgadzam, zamiast pierdolić o cyckach pomyślałbym prędzej o tym jak rozkręcić działy o FM

Odnośnik do komentarza

A ja te dzialy uwazam za nierozkrecalne - to forum stalo sie pewnego rodzaju "miejscowka" w sieci w ktorej spotyka sie pewna okreslona grupa ludzi i szczerze mowiac w tym momencie to juz nawet nie widze potrzeby rozkrecania dzialow FM-owych. Ba, uwazam podobnie, jak Vami, ze to forum predzej skreci w strone forum prywatnego ze marginalizownymi coraz bardziej dzialami o FM niz zacznie nagle stanowic glowne pole do dyskusji o tej grze. Szczegolnie w chwili, gdy oficjalna strona gry ma wlasne poletko... Nie sadze zeby tu ktos naprawde chcial jakos mocno konkurowac z Forum CM Rev - nie nasz target, nie nasz klimat. Co nasz teraz tak naprawde zmusza do pisania o FM i laczy z nim? Nic.

 

Mozliwe, ze tak sie wykonczymy - jak juz nikt ze stalych bywalcow nie bedzie sie tu chcial udzielac, nie bedzie komu moderowac to zgasimy swiato, wyprowadzimy sztandar i na tym sie skonczy - nic nie jest wieczne.

 

Chyba, ze znajdzie sie ktos z wizja rozwoju - w co watpie, bo Ci dla ktorych to forum jest naprawde wazne juz raczej o FMie nie pisza - i popchnie CMF na inne tory, zacznie je animowac, zacznie przepychac srodek ciezkosci na tematy o FM.

Odnośnik do komentarza

No właśnie. Kiedyś Maryni nie było. Pytanie: czy gdyby Maryni nigdy nie utworzono:

1) dawno forum by zdechlo

2) mielibyśmy rozkręcone działy różne i FM

 

Ja skłaniam się ku opcji 1.

Raczej mozna by spytac czy jesli Maryni by nie bylo to dzial Rozne bylby bogaty w dyskusje - tylko, ze to wrozenie z fusow, mozna sobie pogdybac i nic wiecej.

Odnośnik do komentarza

Nie od dzisiaj wiadomo, że likwidując Marynię zamykamy to forum. Zastanawiam się tylko, dlaczego ciągle widnieje stara nazwa, z sentymentu?

A czemu nie? Tak zaczelismy to tak trwamy - marki sie nie zmienia ;)

Zapraszamy na CM Forum, po lewej temat dla fetyszystów, po prawej gołe cycki, gdzieś są tu też tematy dotyczące FM-a, ale w sumie nie wiemy gdzie, więc trzeba sobie poszukać...

 

Nowego użytkownika z pewnością to nie zachęci, więc zamkniemy się w swoim gronie i będziemy

robić forum dla nas samych.

Odnośnik do komentarza

Proponuję więc zamknąć forum i założyć grupę na FB. Taniej będzie.

Jak nie bedzie chetnych do dorzucenia sie do skladek to samo sie dokona... :)

 

Nie wiem czemu Wam ta nazwa przeszkadza - jakos CM Rev jest CM Rev mimo, ze z CM to ma niewiele wspolnego. Ok - moze nowych ludzi wprowadza w blad, ale to w sumie nie nasz problem...

 

I zeby nie bylo - te wszystkie opinie to moje prywatne zdanie, zeby ktos tego znowu nie zechcial przedstawiac jako opini Icona czy tez MT. Beda wybory, ludzie dostana wladze do reki, wysuna swoich przedstawicieli, oni zdecyduja co robic.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

żal to czytać, nie wierzę własnym oczom, serio, popierdoliło was już do reszty jeżeli myślicie nad zmianą nazwy forum i zmianą "targetu", co przyniosą dyskusje nt cycków i fetyszów? ja pier***e, to jest dopiero "target" :|

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu Wam ta nazwa przeszkadza - jakos CM Rev jest CM Rev mimo, ze z CM to ma niewiele wspolnego. Ok - moze nowych ludzi wprowadza w blad, ale to w sumie nie nasz problem...

Mi akurat to przeszkadza.

 

 

I zeby nie bylo - te wszystkie opinie to moje prywatne zdanie, zeby ktos tego znowu nie zechcial przedstawiac jako opini Icona czy tez MT. Beda wybory, ludzie dostana wladze do reki, wysuna swoich przedstawicieli, oni zdecyduja co robic.

Spoko, spoko. Wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza

Zachowujecie się tak jakby ktoś postawił Was przed faktem dokonanym i to o czym tu jest napisane miało wejść definitywnie w życie.

 

Vami rzucił pewną propozycję (która i tak się tu nie przyjmie), ale powiedzmy, że jakaś tam jest.

Ogólnie bardziej ogólnie chodzi mi tu o kwestię, w którą stronę pójdzie forum - czy zostanie przy FM-ie czy się od

niego oddali, stąd kwestia nazwy.

 

Póki co przewijają się tylko non-stop posty dotyczące tego jak ma wyglądać MT, ale jakoś brakuje

opinii jak ma właśnie wyglądać forum.

 

Powinno wg mnie być więcej inicjatyw, które "zmuszą" użytkowników do czynnego udziału w życiu forum.

Może jakaś liga FM-a pod egidą forum, jakieś wyróżnienia dla autorów najlepszych tekstów w karierach,

nagroda dla zwycięzcy Ligi Typerów (w dwóch ostatnich przypadkach np. status Przyjaciela CMF na jakiś okres),

takie luźne propozycje.

Odnośnik do komentarza

Ależ Ty poszkodowany przez to CMF. :(

Nie no, jak Cię szanuję jako usera i moda, to Twoje ciągłe pierdolenie o tym, jak to się poświęcacie dla Forum i jak to nie macie na nic czasu, to już mnie przerasta.

 

A kariery to fajna sprawa, w sumie przez kariery się tu zarejestrowałem i swego czasu śledziłem kilka uważnie. Myślę, że nadal jest to wartościowy element forum, dobrze by było jakoś to rozpropagować.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...