Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Johniss - po pierwsze proszę nie używać określeń obraźliwych wobec konkurencji. Po drugie - tak długo jak Seju będzie wykonywał swoją pracę w sposób rzetelny to nie widzę podstaw by go odwołać. Nie mamy z nim żadnego kontraktu zakazującego współpracy z konkurencją.

Odnośnik do komentarza

Mówią za was wasze posty, choćby ten Henkela z wczoraj (jest też i twój post z cytatem). W którym zacytował wypowiedź Johnissa w żaden sposób nie odnosząc się do obraźliwej nazwy. Tak powinien działać moderator? Tak, wiem, że Marynii nie moderujecie, ale w tym wypadku raczej nie możecie się wymówić, że nikt z moderatorów tego nie widział.

Odnośnik do komentarza

Tylko dlatego, że w historii tego forum, patrz temat z ostrzeżeniami, wlepiano takowe za występki w Marynii. Inaczej bym tego nie robił. Ja rozumiem, że nie lubicie CM Rev, ale to nie jest powód by pozwalać na obrażenie innych, nawet w takich miejscach jak Marynia.

Odnośnik do komentarza

Tylko dlatego, że w historii tego forum, patrz temat z ostrzeżeniami, wlepiano takowe za występki w Marynii. Inaczej bym tego nie robił. Ja rozumiem, że nie lubicie CM Rev, ale to nie jest powód by pozwalać na obrażenie innych, nawet w takich miejscach jak Marynia.

następnym razem zanim coś napiszesz, to przeczytaj od deski, do deski ;-)

Odnośnik do komentarza

Tylko dlatego, że w historii tego forum, patrz temat z ostrzeżeniami, wlepiano takowe za występki w Marynii. Inaczej bym tego nie robił. Ja rozumiem, że nie lubicie CM Rev, ale to nie jest powód by pozwalać na obrażenie innych, nawet w takich miejscach jak Marynia.

Nie ma to jak wypowiadac sie o forum, nie znajac jego specyfiki ;).

Odnośnik do komentarza

Dziś opłaciliśmy serwer za II kwartał 2012 roku. Na koncie zostało niewiele ponad 400 złotych. Apeluję więc o wpłaty, ponieważ czeka nas przedłużenie ważności domeny i w czerwcu kolejna opłata za serwer. Z tych pieniędzy, które są na koncie nie pokryjemy zobowiązań, które nas czekają.

 

W tym miejscu pozostaje również zadać pytanie o kierunek w jakim ma pójść to forum po oderwaniu się od nas ludzi z CM Rev. Ze swojej strony powiem, że jestem mocno zawiedziony postawą niektórych osób i poważnie zastanawiam się nad sensem ciągnięcia dalej tego wózka.

 

Zgadzam się z zarzutami osób, które twierdzą, że to forum stało się mniej FM-owe, a bardziej społecznościowe. Cały czas czekamy na propozycje / plany osób, które mają jakiś pomysł jak rozruszać działy FM-owe. Ja ze swojej strony mogę jedynie udostępnić powierzchnię. Brakuje nam osób ze świeżym podejściem do tematu. Przyznaję, że o ile organizacyjnie forum ma się świetnie, tak tematycznie wygląda to blado i przy aktualnym stanie rzeczy nic nie zapowiada zmian. Nowi nie chcą się udzielać bo są atakowani przez starą gwardię.

 

Sam nie mam czasu na udzielanie się w tematach FM-owych. Jeżeli gram jeszcze w grę, to głównie dla siebie, bez spisywania tego gdziekolwiek. Nie pozwala mi na to duża liczba obowiązków w życiu prywatnym. Zgodzę się także z zarzutami, że merytorycznie w tematach FM-owych zaniedbuję forum, ale obawiam się, że to się już nigdy nie zmieni. Pytam więc o kierunek jaki ma obrać to forum - albo otwieramy się na nowych ludzi dając im prawo większego decydowania, albo zachowujemy staus quo i powoli zmierzamy do zamozagłady, bo osób takich jak ja jest na tym forum mnóstwo - nie dyskutujących o FM-ie, skupiających się na dziale Inne i Maryni. Liczę na naprawdę konkretną i merytoryczną dyskusję, a nie przepychanki i pyskówki.

Odnośnik do komentarza

Icon pytanie co rozumiesz przez "otwieramy się na nowych ludzi dając im prawo większego decydowania" - ja nie uwazam zeby forum w czesci poswieconej Football Managera byla zamknieta na nowych ludzi i na inicjatywy. Jestem za tym zeby kazdy kto ma jakis pomysl mogl go realizowac i nie widze ku temu przeszkod, ale jest jedno ale...

 

Moze zabrzmi to bolesnie, ale szczerze mowiac uwazam, ze to forum powoli bedzie sie chylilo ku schylkowi, ale to nie tylko specyfika tego miejsca, ale uwarunkowan w Internecie jako takich... Nie sadze zeby forum CM Rev nagle zaczelo generowac tresc jakos znaczaco odbiegajaca od naszej. Ludzie bardziej integruja i dyskutuja na takim Facebooku niz na forach.

Odnośnik do komentarza

Moja propozycja na szybko - zlikwidować fristajlowy, ewentualnie zostawić jako opcję dla niezdecydowanych, w jakim temacie napisać posta. Formuła, która sprawdza się w hp niekoniecznie sprawdza się w działach tematycznych. Pozwólcie zakładać userom setki tematów, choćby nawet moderatorzy mieli połowę z tego zamykać jako duble, za to tematycznie będzie to jakoś usystematyzowane, teraz to wygląda jakby na kanale radiowym prowadzone było równolegle wiele rozmów i wszyscy wzajemnie się przekrzykiwali.

 

Aczkolwiek zgadzam się z Henkelem, czasy świetności to forum ma już dawno za sobą i ciężko winić za to kogokolwiek, oprócz zmiany mentalności ludzi (włącznie z nami, staruchami).

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...