Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

I dlaczego jest to jedyny temat z glosowaniem, w ktorym mozna sie wypowiedziec (czy nie bylo na to czasu w nominacjach?!)?

 

Poza tym:

 

Dlaczego nikt z organizatorow nie odpowiedzial na pytanie demrenfarisa w temacie przeznaczonym do dyskusji w CMF Awards?

 

Kiedy doczekamy sie wyjasnien w sprawie niekonsekwencji MT w sprawie slowa "pajac"? Widmo drugiej afery stulejarskiej krazy po CMF...

Odnośnik do komentarza

W kwestii ostrzezenia, ktorego mi udzielono. Jasne, na filmiku byla gola baba i facet machajacy kutasem. I surowo przestrzegajac surowego regulaminu - ostrzezenie bylo zasadne. Tyle ze nie ma surowych zasad ani surowego regulaminu - o czym doskonale poswiadcza przyzwalanie na swobodne rozmowy o piratach w Maryni (jak zreszta o wszystkim - tam ponoc regulamin nie obowiazuje).

Zatem bez rozstrzasania kary, ktora mnie spotkala - prosze o jednoznaczne dookreslenie, co wolno, a czego nie. W Maryni.

Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie widzę tu żadnych wojen klubowych. Wydaje mi się, że chodzi o pewne przedstawienie obrazu tego człowieka w świadomosci społecznej. Chyba nikt rozsądnie myslący nie zaprzeczy, że często zachowuje się własnie jak rozbawiacz publiczności w cyrku.

To tak jakby ukrać kogoś za nazwanie Legii "Wojskowymi", albo Lecha "Kolejorzem". Z koleją nie maja nic wspólnego, a jesli ktoś nienawidzi PKP i jazdy pociągiem może to być dla niego określenie obraźliwe.

 

BTW. Klaun to bardzo sympatyczna osoba, daje dużo radości i smiechu. Wiele osób ich uwielbia.

Odnośnik do komentarza

Ja nie uważam Mourinho za klauna. Ciekawe jaka byłaby reakcja jakby ktoś wstawił taki sam motyw avatara tylko głównym jego bohaterem byłby Messi albo Guardiola.

 

BTW Kutas to dekoracyjny element ubrania, czapek i zasłon, więc jak napiszę w livescorze Rudniev to kutas to nie powinienem dostać warna. Wiele osób bawi się kutasami ;).

Odnośnik do komentarza

Warto też zwrócić uwagę na to, że Fenomen nie pierwszy raz próbuje nieudolnie wbić szpilkę w drużynę przeciwną swojej - to w końcu on jest autorem słów "mniej niż klub", jakie wystosował swego czasu w livescorze. Niestety, ale ani ówczesne wpisy w tamtym temacie, by sobie darował takie prowokacyjne teksty, ani pełniona funkcja na forum nie dają rady powstrzymać go przed kolejną próbą zabłyśnięcia.

 

Oczywiście nikt nie sugeruje dania mu +1 (bo wiadomo, że takie coś mieć miejsca nie będzie), ale w dobrym tonie byłoby usunięcie tego awatara, ponieważ nawet nie moderator, ale admin, który nagminnie prowokuje, to chyba nie jest nic pożądanego.

 

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Jesli Klaun to sympatyczna postac to ja nie mam wiecej pytan... Ja wiem, ze powszechna swiadomosc jest taka, ze klaun to wesolek dajacy duzo radosci, ale miejcie litosc :-k

 

A avatar Feno to wedlug mnie dosc nieudolna prowokacja, ale jak juz musi tak prowokowac to niech ma troche radosci w zyciu :]

Odnośnik do komentarza

BTW. Klaun to bardzo sympatyczna osoba, daje dużo radości i smiechu. Wiele osób ich uwielbia.

Tak samo jak pajac to «lalka ubrana w kolorowy strój arlekina, z twarzą pomalowaną na biało; też: zabawka z nogami i rękami poruszanymi za pomocą sznurka», która przynosi wiele radości i uśmiechu dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. :)
Odnośnik do komentarza

Proszę o informację czy ostatnio (tak od tygodnia, dwóch) wchodząc do działu (np. do Różnych) długość ładowania strony jest optymalna i nie trzeba czekać dłużej niż 5 sekund. Bo dostałem informację, że provider zastosował w końcu zmiany w konfiguracji, o które ich prosiłem od października i chcę mieć pewność, że nie tylko u mnie forum w końcu działa tak jak powinno.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...