Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

informuję, że MT zaczyna mieć dosyć Twojego permamentnego czepiania się pierdół i doszukiwania się problemów tam, gdzie ich nie ma. Kolejne dywagacje w stylu podobnym do tego, co ostatnio zaprezentowałeś w Służbowym zmuszą nas do wyciągnięcia konsekwencji regulaminowych (zaśmiecanie).

Pozdrawiam

 

Napisałem raptem trzy(słownie trzy) posty. Upubliczniam treść tej prywatnej wiadomości, ku przestrodze każdego spoza grupy wzajemnej adoracji, który ma zamiar zabrać głos.

 

A sam składam wniosek o usunięcie(nie zbanowanie) mojego konta na tym forum, wraz ze wszelkimi danymi. Skoro moja obecność komuś tu przeszkadza, to nie widzę potrzeby udzielania się na tym forum.

Odnośnik do komentarza

Wprawdzie to nie moje PW, ale to niezbyt honorowo upubliczniać coś, co było przekazane w prywatnej wiadomości. Tak postępują naprawdę maaali ludzie...

 

Konta nie usuniemy, bo na CMF nie usuwa się kont. Mogę je co najwyżej zablokować. I nikomu nie przeszkadza Twoja obecność. Zostałeś pouczony, nie dostałeś za to nawet ostrzeżenia. Zresztą nie tylko Ty dostałeś takie PW, bo Brachu również.

Odnośnik do komentarza

Wiadomosc prywatna, ale w sprawie "sluzbowej", wiec nie ma co sie czepiac (to tak jak urzednicza decyzja, ktora otrzymuje tylko czlowiek bezposrednio zaangazowany, a z ktora moze on przeciez pojsc np. do mediow - chyba dzialania MT nie sa tajne?). Wiekszym nietaktem jest to, ze czlonek MT podejmuje sie dosc kategorycznych ocen ludzi , ktorych nawet nie zna, na forum publicznym...

Odnośnik do komentarza

Jestescie moderatorami, pelnicie swego rodzaju funkcje publiczna - w tym przypadku PW nie jest przeciez niczym innym, jak narzedziem uzywanym przez Was do wykonywania swojej funkcji, czyz nie? Wasza dzialalnosc jest przeciez jawna, nieobjeta zadna klauzula tajnosci - chyba ze sie jej wstydzicie albo chodzi o to, ze zalatwiacie pewne sprawy po cichu? Okej, skoro tak wolicie, skoro to skuteczniejsze, to trudno, ale a) dobrze o tym wiedziec b) mamy prawo do oceny takiego sprawowania funkcji moda c) zwlaszcza ze padaja tu wielkie slowa o honorze etc. Swoja droga moim zdaniem dzieje sie to zdecydowanie za czesto: np. opacznie rozumiany honor zamiast poczucia sprawiedliwosci, przyjmij warna z honorem etc. - a jesli uwazam, ze jest niesluszny i to argumentuje (Amen akurat nie argumentuje, wiec sam sobie jest winny, ale nie wszyscy musza Wam odpuszczac...)? Po prostu nie lubie, gdy honorem wycierasz sobie gebe - to gleboko niehonorowe.

 

Nie jestescie urzednikami? Wobec tego skad ten urzedowy ton w tym PW? Dodajmy, ze nieudolny - bo zawiera tez sformulowania ocenne (pierdoly, problemy tam, gdzie ich nie ma - a co jesli dla kogos to nie pierdoly albo realne problemy). User od razu otrzymuje informacje, ze jest zly i zeby to bylo ostatni raz - metoda niedobrej pani w przedszkolu. Ja bym - merytorycznie - proponowal zlagodzic ten ton, bardziej wyjasniac niz od razu dolowac i demonstrowac sile.

 

Zreszta, i w Twoim poscie tez jest demonstracja sily: zamknij sie, bo tez Cie docisniemy, mamy wladze i srodki. Dziekuje - juz to znam, wiem, ze potrafisz posunac sie do dopisania do regulaminu odpowiedniej kary (casus lub moderacyjnemu przeglądowi postów przez MT - klasyka gatunku, Jakubowska tez dopisala lub czasopisma) albo po prostu wystawic nieregulaminowe ostrzezenie za rzekome klamstwo. Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

 

To moj drugi post w sprawie, nie jest to oczywiscie nic merytorycznego, ale permanentne czepianie sie pierdol. Klamstwa tez na pewno beda - przeciez tak jak w temacie o Johnissie wystarczy napisac: 100% klamstw i wszystko jasne. Nie sadzicie, ze arbitralnosc niektorych czlonkow MT w kwestiach honoru, prawdy czy sprawiedliwosci, to raczej czynnik zniechecajacy do forum i prowadzacy do chowu wsobnego? Przyklad juz macie - gosc odpuszcza, chce opuscic forum. A potem dziwicie sie, ze o zasady upominaja sie wciaz ci sami ludzie, arbitranie przypisujac im motywacje personalne, co oczywiscie Was rozgrzesza i zamyka sprawe, bo przeciez nie bedziecie merytorycznie dyskutowac z niehonorowym klamca...

Odnośnik do komentarza

Swego czasu były płacze, że publicznie ostrzegamy, że to takie poniżające dla użytkownika, że powinniśmy to robić na PW. I co? Robimy na PW i okazuje się, że znów jest źle. Jeżeli użytkownik dostał wiadomość prywatną to powinien się do niej odnieść w wiadomości prywatnej. Mówi to również regulamin, to tu regulamin jest najważniejszy w tym przypadku. Droga jest jasna - najpierw PW, a dopiero kiedy to nie skutkuje można pisać na publiku. Amen nie wystosował żadnego PW, w którym by wyjaśniał swoje zachowanie tylko od razu poleciał z płaczem. Co więcej nie ma nic na swoją obronę.

 

Żeby było zabawniej, sam zaraportowałeś jeden z tych "śmiecących postów" hipokryto do kwadratu :)

 

I na tym zakończę tę kolejną jałową wymianę zdań z tobą.

Odnośnik do komentarza
Swego czasu były płacze, że publicznie ostrzegamy, że to takie poniżające dla użytkownika, że powinniśmy to robić na PW. I co? Robimy na PW i okazuje się, że znów jest źle.

Nie rozumiesz - chodzi o forme. Czy robisz demonstracje sily prywatnie czy publicznie, i tak budzi to niesmak.

 

 

Jeżeli użytkownik dostał wiadomość prywatną to powinien się do niej odnieść w wiadomości prywatnej. Mówi to również regulamin, to tu regulamin jest najważniejszy w tym przypadku.

Dobrze, ale czy prawo jest dla ludzi, czy ludzie dla prawa? Zauwazcie, ze specyfika spolecznosci jest taka, ze wsrod modow i userow istnieje siec relacji i zaleznosci. Po co user, ktory siedzi na forum sto lat, ma pisac PW do moda, ktory np. demonstracyjnie daje do zrozumienia wszem i wobec, ze go nie lubi? Poza tym po raz kolejny: czy trzeba sie czepiac formalnosci, skoro i tak decyzje modow sa jawne?

 

Żeby było zabawniej, sam zaraportowałeś jeden z tych "śmiecących postów" hipokryto do kwadratu

To, co uwazam za godne raportowania, nie ma nic do rzeczy - powtarzam: chodzi mi o forme, w jakiej czlonek MT zastrasza relatywnie nowego usera na PW. Uwazam, ze taki sposob komunikacji zniecheca nowych do forum - a przeciez nad tym ostatnio biadoliliscie. A teraz wstan i przepros pana za tego hipokryte.

 

Przy okazji: user powyzej dostal za swoj beztresciowy post +1 - i slusznie. Czemu zatem ta gleboka madrosc z tego samego tematu nie zostala odpowiednio nagrodzona? Wyglada to tak, ze sa rowni i rowniejsi.

 

Nasze wymiany zdan nie musza byc jalowe - wystarczy, ze bedziesz odnosil sie do moich argumentow i nie zaczynal nowego tematu za kazdym razem. Popatrz, nawet jednego cytowania nie zrobiles - dyskutujesz sam ze soba?

Odnośnik do komentarza

Przy okazji: user powyzej dostal za swoj beztresciowy post +1 - i slusznie. Czemu zatem ta gleboka madrosc z tego samego tematu nie zostala odpowiednio nagrodzona? Wyglada to tak, ze sa rowni i rowniejsi.

Nie ma rownych i rowniejszych - ale nie jestesmy wszystkich zawsze traktowac tak samo - jestesmy tylko grupa ludzi nazdorujaych to forum, a nie jakas sformalizowana instytucja ze sztywnym taryfikatorem kar.

 

Jeden potratkuje uzytkownika tak, innym potratkuje inaczej - za to samo przewinienie.

 

Serio nie interesuja mnie tu jakies prywatne rozgrywki i wbijanie komus szpil przy pilnowaniu porzadku na tym forum, mam ciekawsze rzeczy do roboty w zyciu i uwierz mi reszta moderatorow tez.

 

A jesli uwazasz, ze ktos z nas kogokolwiek chce zastraszac to juz naprawde powinienes sie gleboko zastanowic, czy na pewno MT patrzy na to miejsce tak samo jak Ty - to tylko forum. I musielibysmy miec naprawde mocno nierowno pod sufitem zeby myslec jakby tu zastraszyc szarego uzytkownika. Forma tego maila moze i mogla by byc milsza, ale taka jaka byla nie powoduje u mnie jakichs negatywnych odczuc.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...