Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
klinsmann

Football Manager 2016 BETA - Wrażenia z gry

Rekomendowane odpowiedzi

Temat służy do dzielenia się doświadczeniami/wrażeniami z gry w wersję Beta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamawiał może ktoś preorder z gram.pl? Macie dostęp do BETY?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam już Betę od trzech dni. Gra działa wg mnie trochę wolniej, gram w trybie Classic. Ogólnie to kilka rzeczy poprawionych, np. ekran taktyki i ekran negocjacji kontraktu (czytelniejsze).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mnie najbardziej podoba się nowy kreator stałych fragmentów gry. Wszystko ładnie graficznie pokazane (lepiej niż w 15), do tego pod ręką mam atrybuty gry głową, skoczności etc. No i fajnie, że są schematy, które można zapisywać i wczytywać w innych taktykach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie to chyba najlepsza beta "od zawsze" :) Gra w ataku wygląda dużo lepiej, problemy są jedynie z obroną, ale SI o tym wie i ma nad tym pracować (oby!). Zapowiada się najlepsza wersja od lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość w tej becie wrzucić zdjęcia itd.? Gdzie się zapisują sejwy? Bo nie widzę tego w opcji ustawień

I jak to się potem dzieje - automatycznie się gra robi pelna czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest możliwość w tej becie wrzucić zdjęcia itd.? Gdzie się zapisują sejwy? Bo nie widzę tego w opcji ustawień

I jak to się potem dzieje - automatycznie się gra robi pelna czy jak ?

Da się dodać grafikę. Powinno to chyba tak być w becie -> Moje Dokument/.../SI/FM16/graphics/logo

tam logi, folder kits to koszulki td.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeleciało u mnie już pół sezonu i nie zdobyliśmy żadnej bramki z rzutu rożnego czy wolnego (nie licząc strzałów na bramkę, mowa o dośrodkowaniach). Ja wiem, że gram Lechem i to tylko nasza Ekstraklasa, no ale sam już nie wiem, czy to złe ustawienie czy jakiś bug :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto niespodziewanka:

440227f4b1.png

Może proroctwo :> :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SI to Anglicy, trzeba mówić więcej ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W innym screenie widziałem, że przenieśli do Kanady, więc pewnie w każdym sejwie będzie zmiana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejrzewam, że ogarnięcie zmian w terminarzach lig okazało się zbyt skomplikowane dla kodu FMa, tak przynajmniej sugerują anglojęzyczni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to już było, bo nie grałem w piętnastkę, ale właśnie odkryłem uroczy drobiazg - kursor nad liczbą remisów/zwycięstw//porażek zwraca mi listę spotkań, które skończyły się tym wynikiem :)

A w ogóle, to gra mi się na razie bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne jest zaznaczanie na zielono zawodników którymi mogę zastąpić zmienianego zawodnika ze względu na jego pozycję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie czy jak zacznę teraz sezon na Becie a będą jakieś poważniejsze zmiany w jakimś patchu to czy w obecnym sejwie mi to zmieni czy będę musiał od nowa zaczynać :)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będziesz musiał zaczynać od początku, ale żeby wyeliminować błędy, to nowa rozgrywka bardzo zalecana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem :) A zdarzyły się już jakieś poważne ? Bo jak nie to może warto tylko poczekać do premiery gry

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozumiem :) A zdarzyły się już jakieś poważne ? Bo jak nie to może warto tylko poczekać do premiery gry

Zazwyczaj gra był maxymalnie grywalna gdzieś po trzeciej łatce, więc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi