Skocz do zawartości
klinsmann

Zapowiedzi, plotki, oficjalne informacje

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Dupy to nie urywa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż... Lepiej dodać możliwość zrobienia swojego ludka, sprzedawanie hotdogów zamiast dopracować, to co jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie mnie ostro skrytykujecie za te słowa, no ale zaryzykuję :) Otóż moim zdaniem płynne animacje zawodników nie są w tej grze najważniejsze. Pewnie, że byłoby super, gdyby zawodnicy lepiej się poruszali na boisku, lepiej również podawali i strzelali, a bramkarze popisywali się ładniejszymi interwencjami. FM to jednak nie Pro Evolution Soccer czy Fifa, więc takie rzeczy nie są moim zdaniem absolutnym priorytetem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz, ale animacje kuleją już od kilku wersji. I zamiast to ulepszyć, poprawić to zajmują się innym szmelcem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz, ale animacje kuleją już od kilku wersji. I zamiast to ulepszyć, poprawić to zajmują się innym szmelcem ;)

Niestety, to jest jedna z cech wspólnych twórców gier - zamiast poprawiać kluczowe aspekty, to często skupiają się na kwestiach mniej istotnych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ruszyła BETA FM 16, można pobierać i grać, podobno jest nawet dostępy multi ;)

do pobrania 1,3gb, tak więc 5 min i gram :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ruszyła BETA FM 16, można pobierać i grać, podobno jest nawet dostępy multi ;)

do pobrania 1,3gb, tak więc 5 min i gram :D

To podziel się swoimi spostrzeżeniami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem najtanszy preorder na CDKeys i bety w nim nie ma, wiec czekam na recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beta już jest, oglądałem kilka filmików, czytałem kilka artykułów odnośnie jej i powiem, że mi się bardzo spodobał :D Teraz zastanawiam się nad kupnem, kupował ktoś / będzie kupował przez Allegro za te kilka złotych? To oszustwo czy jak? Bo przecież normalnie kosztuje pre order 150zł, a tu podobno za 4 o.O O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Klucze za kilka zeta są to dostępy do czyiś kont steam. Kilka osób na jednym gra. Jest to nielegalne. Nie masz dostępu do łatek itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja narazie wgrywam dodatki graficzne zagram chyba jakoś za 2-3 godziny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Legalne to napewno nie jest. Zastanawiałem się nad 15 w za bodaj 2 zł. Sprzedający zapewniał, że jest dostęp do wszystkich łatek i oficjalych uaktualniej. Czytając komentarze wynikało z nich, że tak żeczwiście jest. Dało się grać podobno tylko offline. Koniec końców zakupiłem normalną wersję w Saturnie :) Jednak nie do końca ufam takim 'promocją" i jednak raczej nigdy się nie takie cos nie zdecyduję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze wrażenia z nowego FM a: Tworzenie nowego managera teraz przypomina mi simsy :D można wybrać rodzaj włosów, kolor oczu i tego typu pierdoły. Pobawiłem się trochę w tworzenie własnego klubu. Fajna opcja, można zastąpić istniejący klub swoim klubem. Zastąpiłem Zagłębie Sosnowiec a skład (na który mamy budżet do rozdysponowania 2,92 mln zł) stworzyłem z piłkarzy o moim imieniu Łukasz. Także mam 30 Łukaszy w drużynie :D Więcej pogram rano jak wstanę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie miałem pytać Was o pierwsze wrażenia :) Na pierwszy rzut oka nowy FM jest lepszy od swojego poprzednika, czy nie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Menedżer 3D jest po prostu przerażający, dzieci nim można straszyć. Wpakowali w to dużo pracy, a niepotrzebnie imo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do czego służy menedżer 3d ? prezentacja wizerunku ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do czego służy menedżer 3d ? prezentacja wizerunku ?

Taa jest. Simsy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale, można z tym zrobić coś więcej czy tylko straszy Twoja/moja Geba i to alternatywa do zdjęcia 2D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale, można z tym zrobić coś więcej czy tylko straszy Twoja/moja Geba i to alternatywa do zdjęcia 2D ?

Można.

można wybrać rodzaj włosów, kolor oczu i tego typu pierdoły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi