Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
klinsmann

Zapowiedzi, plotki, oficjalne informacje

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera najnowszej odsłony FM z numerkiem 2016 już za równe 2 miesiące (13-11-2015), zachęcam do dzielenia się oficjalnymi informacjami, plotkami, domysłami, napiszcie czego najbardziej oczekujecie, bądź co dla Was jest roczarowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poniżej minimalne wymagania sprzętowe gry:

Windows:
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8, 10
Procesor: Intel Pentium 4 Intel Core AMD Athlon 2.2GHz+
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: NVidia GeForce FX 5900 Ultra ATI Radeon 9800 Pro Intel GMA X3100 256MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Dysk twardy: 3 GB wolnego miejsca
Mac OS X:
System operacyjny: Mac OS X 10.7, 10.8, 10.9, 10.10
Procesor: Intel Core 1.8GHz+
Karta graficzna: NVidia GeForce 7300 GT ATI Radeon X1600 Pro Intel GMA X3100 256MB VRAM zgodne z OpenGL 2.0
SteamOS + Linux:
System operacyjny: Ubuntu 12.04 LTS Linux
Procesor: Intel Pentium 4 Intel Core AMD Athlon 1.8GHz+
Karta graficzna: NVidia GeForce 7300 GT AMD Radeon HD 2400 Pro Intel HD 3000/4000 256MB VRAM zgodne z OpenGL 2.0
Starsze modele kart graficznych nie są wspierane, jednak mogą działać, wyświetlając jedynie tryb widoku meczu 2D. Potrzebować będą do tego DirectX 9.0 SDK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dwa nowe tryby będą - pierwszy, Create-A-Club (pol. tworzenie klubu), będziemy mogli tak jak w fifie stworzyć swój własny twór bez użycia edytora, na razie nie udało mi się przeczytać czy będzie to jakoś ograniczone (czy poprzez pieniądze na skład, czy też nie wiem np. płatne opcje, tak jak to było z tymi edytorami czasu rzeczywistego, jak będę coś wiedział to poinformuje), ponadto do multiplayera otrzymamy opcję - Fantasy Draft, w której będziemy mieli pustą szatnię i wraz z innymi ludźmi na necie będziemy mogli tworzyć fikcyjne składy i grać, tutaj również nie wiadomo jak to będzie działać, bo jeżeli tak jak w amerykańskiej lidze, to może wyjść z tego niezły bubel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W internecie już od pewnego czasu są zdjęcia z najnowszej serii. Dużo zmian w wyglądzie, zupełnie inna grafika pokazująca np. atrybuty zawodnika, czy klasyfikację najlepszych strzelców. Dla mnie na minus, ale być może to wszystko kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy znaleźliście może jakieś korzystne oferty preorderowe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najtaniej pewnie klasycznie będzie kupić klucz z allegro, ja tak kupuję co roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze rozumiem, że pytasz mnie jak płacić na allegro :P? Przelewam normalnie kasę i nie mam żadnych zmartwień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze raz obejrzałem sobie zdjęcia z nowego FM-a i utwierdziłem się w przekonaniu, że wygląd menu głównego jest jednak o wiele ładniejszy chociażby w wersji 2015. Każdy oczywiście ma prawo do własnego zdania, ale oceniając jedynie wygląd menu nie jestem przekonany do najnowszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fantasy draft - rozumiem ze bedzie tutaj mozna rywalizowac z innymi graczami z calego swiata przez internet, pytanie na jakiej zasadzie? Bedzie jakas liga i pojedynki o okreslonej porze czy tez losowany bedzie przeciwnik bedacy obecnie on-line? Drugie pytanie to kupowanie graczy, czy istnieje mozliwosc zbudowania takiego samego skladu jak inny gracz, tzn. czy kupiony przeze mnie zawodnik nie bedzie juz dostepny innym ? Jesli ktos cos wie z gory dzieki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmiki z silnika nowego do FM16:

gole

bramkarze

podania

Miles Jacobson przyznał, że tryb 3D został wzbogacony w tym roku o ponad 2000 nowych animacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej średnio to wygląda. Ślizgają się ci piłkarze, jakby byli na lodowisku. Chyba kulki pozostaną u mnie na kolejny rok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi