Skocz do zawartości

Kariera Miesiąca wg Czytelników - Sierpień


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

Wakacje skończone, okres urlopowy też. U nas w dziele Karier wszystko, co leniwe też już może sobie pójść w niepamięć. Opkowicze wrócą z odpoczynku i ruszą pełną parą ze swoimi dziełami- mam nadzieję ;)

 

A z drugiej strony patrząc- miniony miesiąc nie należał do jakiś "biednych". W sierpniu zostało otwartych aż 13 nowych karier, które na dziś są cały czas aktywne. Całkiem słuszny wynik.

 

Zatem czas podsumować Sierpień i zagłosować na najlepszego opka wg Was, drodzy czytelnicy.

 

Standardowo, głosujemy poprzez dodanie posta z ulubionym tematem. Kończymy 10.09.2015.

Odnośnik do komentarza

Zamykamy.

Koniec głosowania za sierpień.

 

Łącznie tym razem rozdano głosów 17.

Zwycięzca ładnie się nam podliczył w okrągłej liczbie 5 oddanych głosów. Został nim tym razem PiotruH i jego "Historia zatoczyła koło". Trzymam kciuki, żeby kolega uporał się z problemami z działaniem FM06 na nowym kompie i będzie nas raczył dalszymi wojażami oraz walką z Legnano.

 

Na kolejnych miejscach:

 

Ralf "Cień Wielkiej Trybuny" - 3 głosy,

lwabik "Sevillistas" - 3 głosy,

Lucas07 "Uma equipa fantástica" - 2 głosy,

Chomik "Przełamanie" - 2 głosy,

Maniek_ZKS "Ostatnia Szansa" - 1 głos,

jmk "Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem" - 1 głos.

 

Gratulujemy zwycięzcy i zachęcamy do dalszego czytania oraz głosowania.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za to prestiżowe (poważnie podchodzę do głosowań nt. opka miesiąca) wyróżnienie i cieszę się, że nadal będę mógł przedstawiać dalsze losy Legnano. Mimo problemów z pisaniem mogę Was zapewnić, że nie zamierzam opuszczać poziomu, który zapewnił mi to wyróżnienie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...