Skocz do zawartości

Eliminator Ekstraklasy


trojkatny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Zarzucam temat, który pojawiał się już dawniej. Tym razem zabawa będzie dotyczyć rozgrywek polskiej Ekstraklasy.

Tutaj link do poprzednich edycji: http://forumcm.net/index.php/topic/5952-epl-eliminator/?hl=eliminator

Docelowo start zabawy mógłby przypaść na pierwszą kolejkę, ale to zależy od frekwencji, tutaj decydentem jestem ja.

 

Nie chcę dokładnie precyzować zasad, bo prawdopodobnie o wielu bym zapomniał, dlatego wypisuję tylko te, które mogą wydać się kontrowersyjne.

 

Zasady:

1. Przed rozpoczęciem kolejki (decyduje godzina napisania posta), którym jest gwizdek w pierwszym meczu bieżącej kolejki, należy podać w komentarzu typ swojej drużyny.

2. Każdy ma jedno życie, ewentualna eliminacja nie pozbawia jednak kolejnej szansy. Typowanie rozpoczynamy od nowa, z możliwością wyboru każdej drużyny, a zwycięzcą sezonu zostaje ten, który uzyska najdłuższą serię trafionych wyników.

3. Każdą drużynę możemy wybrać tylko raz.

4. Remis oznacza przegraną - typujemy zwycięzcę.

5. Bieżąca klasyfikacja będzie prowadzona w otwartym skoroszycie Google.

 

 

Podaję terminarz dla 1. kolejki rozgrywek Ekstraklasy, przypominam, że typ jest równoznaczny z chęcią wzięcia udziału w grze, a ewentuanie niezadowalająca mnie liczba uczestników spowoduje przesunięcie startu zabawy do 2. kolejki. O wszystkim będę informował.

 

Lech Poznań - Pogoń Szczecin 18 lipca, 20:30
Lechia Gdańsk - Cracovia 17 lipca, 20:30
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 19 lipca, 18:00
Ruch Chorzów - Górnik Łęczna 18 lipca, 15:30
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 lipca, 18:00
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 19 lipca, 15:30
Piast Gliwice - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 20 lipca, 18:00
Wisła Kraków - Górnik Zabrze 17 lipca, 18:00

 

Deadline: 17 lipca, 17:59:59.

Mój typ: Piast Gliwice

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...