Skocz do zawartości

CMF Ofiszial HAXBALL 2v2 TURNAMENT


Hawkeye

HAKS  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1. Hawkeye i PItto

2. Marvin i Kowalinho

3. Lucas07 i Zimny

4. steken i jmk

5. Kuchar i szymek_

6. messinho i Jahu

7. beeres i Reaper

8. net i Just

9. demrenfaris i Monti

10. Pulek i Buli

11. Maniek_ZKS i Van Der Vaart

12. Nathan i kuab

 

Nathan dorósł to już się nie boi obelg Johnissa :profesor:

To na teraz to tak wygląda jak lista wyżej (Kowalinho, nie ma sprzeciwu to zamieniam Ci smiglera na Marvina :P), nie wiem jak gra Copa America i mi się nie chce trochę edukować w tej kwestii, to wylosuje podwójną eliminację jak linkowałem wcześniej i jutro rano wrzuce linka, mi się w sumie bardzo podoba to, że jest pucharowość i jednocześnie jedna porażka to jeszcze niekoniecznie koniec.

Odnośnik do komentarza

OM

Co by nie było anonimowo, ze strony MT przychylamy się do propozycji Hawk'a. Po każdym turnieju wygrany(członkowie wygranego zespołu) dostają na miesiąc przyjaciela CMF. Do momentu rozstrzygnięcia kolejnego turnieju wygrani dostają rangę "KRÓL HAKSBALA"(jeżeli wyrażą takie życzenie), jeżeli kolejny turniej się nie odbędzie to ranga zostaje forever.

/OM

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza

@Haw

Na tej stronie nie ma opcji losowania? Drabinka wypadła praktycznie identyczna (doszło kilka par), jak ta stworzona za pierwszym razem. Ale nie ma to chyba znaczenia ;)

 

Schemat jest czytelny: I runda to pary:

8-9

10-7

11-6

12-5

+ pary 1-4 rozstawione w II rundzie.

 

Kiedy początek turnieju? Gramy jeden wieczór czy rozbijamy rozgrywki na kilka dni?

Odnośnik do komentarza

Dobra, nowe propo i tak już ruszamy na 99%, chyba, że znowu coś wyraźnie nie gra jak z tym brakiem losowania, na stronce od beeresa wylosowała mi się taka rzecz:

 

  1. demrenfaris i Monti
  2. Lucas07 i Zimny
  3. steken i jmk
  4. smigler i Kowalinho
  5. Maniek_ZKS i Van Der Vaart
  6. Hawkeye i PItto
  7. net i Just
  8. beeres i Reaper
  9. Nathan i kuab
  10. Kuchar i szymek_
  11. Pulek i Buli
  12. messinho i Jahu

 

I robię tak, że pierwsza runda to faza grupowa, 3 grupy po 4 drużyny, 3 druzyny wychodzą, druga faza to double elimination. A więc ostateczny efekt jest taki:

 

http://challonge.com/cmfjp101procent

 

Każdy gra przeciwko każdemu Best of 3, każdy z meczów 3 min, boisko Classic, wynik pisać w temacie, najlepiej z powtórką, jak nie będzie powtórki jakiekolwiek wątpliwości którejkolwiek z drużyn = rematch.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zasad lub zastrzeżeń do meczów pisać tutaj.

Na mecze też można się śmiało umawiać w temacie, wszystkie wyniki będę wpisywał w powyższy link, więc nie ma konieczności zachowywać Bóg wie jakiego porządku.

Polecam najpierw ustalić z partnerem w jakich godzinach pasuje grać w najbliższych dniach i potem pisać propo do swoich potencjalnych przeciwników kiedy można grać na privie/fejsie/w temacie/maryni/łotewer.

Myślę, że tydzień czasu na fazę grupową (czyli ugadanie się z 3 przeciwnikami) to aż za dużo. Im wcześniej skończymy tym lepiej, ale myślę, że możemy sobie pozwolić na luksus bycia elastycznym w razie uzasadnionej obsuwy jakiegoś meczu.

 

e:nie wiem czy to coś warte, ale tu screen z randomajzera http://i.imgur.com/jfsSI7f.png

Edytowane przez Hawkeye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...