Skocz do zawartości

CMF Ofiszial HAXBALL 2v2 TURNAMENT


Hawkeye

HAKS  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No to git to

 

1. Hawkeye i PItto

2. smigler i Kowalinho

3. Lucas07 i Zimny

4. steken i jmk

5. Kuchar i szymek_

6. messinho i Jahu

7. beeres i Reaper

8. net i Just

9. demrenfaris i Monti

10. Pulek i Buli

 

 

Na tej stronce co zalinkowałem jest też inna opcja drabinki, gdzie nawet po porażce w jednym meczu jeszcze nie wszystko stracone http://challonge.com/tournaments/bracket_generator?ref=cKC3aGpdNn

Szczerze mówiąc zdecydowanie najfajniej według mnie wygląda ta opcja (ograniczy liczbę drużyn, które zagrają jeden mecz i dowidzenia), więc jak do jutra rana nie usłyszę sprzeciwu to generuję jeszcze raz numerki (nie bardzo wiem jak to zrobić w pełni niezależnie, chyba musicie mi po prostu zaufać :keke:) i startujemy na tym co się wygeneruje w tego typu drabince + zasady ustalone w pierwszym poście, chyba, że poniżej jest jakaś zmiana (zmieniam długość meczu, 3 mecze po 5 min to za dużo będzie dla niektórych pewnie):

 

Długość 1 meczu: 3 minuty (w razie remisu gra się normalnie OT do czasu wyłonienia zwycięzcy)

Boisko: Classic

Ilość zwycięstw konieczna do awansu: 2 (czyli gramy Best of 3)

Po meczu trzeba wrzucić wynik meczu i, jeżeli chce się mieć problemy rozstrzygane inaczej niż rematch - powtórkę meczu (ew. screeny wszystkich wyników końcowych)

Jako pierwsza czerwona drużyna gra drużyna bez hosta (czyli jak np. będzie mecz ja i Pitto kontra ktośtamy i ja hostuje, to ktośtamy grają pierwszy mecz po stronie red)


Dostałem info na PW od anonimowego członka MT, że dla zwycięzców będzie ranga na życzenie i status Przyjaciela CMF także, więc oficjalnie mamy turniej z nagrodami!

Odnośnik do komentarza

Ale po co mam losować numerki jak ta strona generuje od razu pary losowo tak samo, jak generator losowych numerków, tylko z nickami?

 

To by się przydało coś takiego, co o określonej godzinie pod określonym linkiem przypisze do określonych nicków cyfry 1-10, a ja w tej stronce co linkowałem wylosuje przeciwników teraz, ale tylko same numerki 1-10.

Innymi słowy będzie wiadomo, żę np 3 gra z 5, ale dopiero jutro o określonej godzinie pod tym hipotetycznym linkiem wylosuje się, kto faktycznie jest trójką a kto piątką, jest coś takiego? Nie chce mi się pierdolić w filmiki, zresztą na upartego i filmiki i screeny mogę nagrywać wielokrotnie, więc żaden dowód toto nie będzie (przede wszystkim nie muszę sobie ułatwiać gry :P).


Tzn chyba, że do czasu ktoś będzie chętny pograć z Wujkiem, wtedy cyfry 1-11.

Odnośnik do komentarza

Ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na "You were unable to connect to the room host"? Od kilku dniu nie jestem w stanie dołączyć do kogoś z forumka na pokój. Sprawdziłem 3 różne przeglądarki i na każdej mam to samo. Dziś nawet próbowałem wejść na jakieś losowe pokoje i na ŻADEN nie udało mi się dostać. Testowałem nawet wtyczkę ZenMate w Chrome,ale nic to nie dało. Wiem,że to często się trafia w tej grze,ale jeszcze nigdy nie miałem tak na każdym możliwym pokoju. Niestety jak nie uda mi się czegoś z tym zrobić to raczej będę musiał zwolnić miejsce w turnieju. Ktoś ma jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

1. Hawkeye i PItto

2. smigler i Kowalinho

3. Lucas07 i Zimny

4. steken i jmk

5. Kuchar i szymek_

6. messinho i Jahu

7. beeres i Reaper

8. net i Just

9. demrenfaris i Monti

10. Pulek i Buli

11. Maniek_ZKS i Van Der Vaart

 

Jak ktoś się do Wujka dołączy albo nowa para to będzie 12, do jutra rana czekam.

Odnośnik do komentarza

Znajdzie się jeszcze jedna osoba by zagrać z Kowalem? Niestety ja odpadam z turnieju jako,że gra zupełnie nie współpracuje z moim internetem i pomimo wielu starań (dzięki jmk :) ) raczej nie da się nic z tym zrobić.

Jeśli nikt się nie znajdzie na moje miejsce mogę spróbować zagrać licząc,że może akurat się poszczęści i uda mi się z kimś połączyć,ale nie liczyłbym na to.

 

Sorry,że tak w ostatnim momencie,ale miałem nadzieję,że uda się to jakoś naprawić może.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...