Skocz do zawartości

CMF Ofiszial HAXBALL 2v2 TURNAMENT


Hawkeye

HAKS  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to wasz przeciwnik dwa posty pod rząd napisał, że na Was czeka :P

 

A że reszta lamy, to już inna sprawa. Nie da się jakichś obustronnych walkowerów, czy coś?


Do zagrania zostało:

Lucas,Zimny - Marvin,Kowalinho

Hawk,Pitto - net,just

Hawk,Pitto - Maniek,VdV

Nathan,kuab - Kuchar,szymek

Pulek,buli - Kuchar,szymek

Pulek,buli - Jahu,messinho

Odnośnik do komentarza

Hawk przeciez do Ciebie pisalem na pw i jeszcze w maryni dalem post, zebys sprawdzil skrzynke. za to ja od Ciebie zadnej odpowiedzi nie dostalem. my z justem caly czas jestesmy i czekamy na mecz.

No a ja Ci regularnie odpisywałem poza tam chyba jednym razem jak nie mogłem, sprawdzaj skrzynkę częściej :).

Odnośnik do komentarza

Nic tak nie motywuje przeciwnika jak dobry trash-talk.

 

Chłopcy, a moze zamiast takich postów:

 

Teraz mogę pyknąć, wieczorem nie wiem czy będę w domu :P.

 

Lepiej sprawdzić z kim gracie, ustawić się z nimi na następny dzień/konkretny dzień, mniej/więcej wiadomej godzinie i to rozegrać? Nie wierzę, że wasze życie towarzyskie jest tak spontaniczne i tak bogate, że nie wiecie co będziecie robić za ~10h, ewentualnie pojutrze (to nieokreślone pojutrze ;))?

 

Sorry, ale to lekko naiwne, jeżeli myślicie, że wasi przeciwnicy siedzą na tyłku przed kompem odświeżając stronę co 5 minut i czekają aż pojawi się podobny post do tego Lucasa.

 

P.S. A jeżeli się nie uda to niech tytuł Czempiona Haxballa trafi do tych, którzy rozegrali wszystkie mecze. W nagrodę za ich nienaganne zorganizowanie (niekoniecznie w grze) i dużą determinację. :)

Odnośnik do komentarza

Nic tak nie motywuje przeciwnika jak dobry trash-talk.

 

Chłopcy, a moze zamiast takich postów:

 

Teraz mogę pyknąć, wieczorem nie wiem czy będę w domu :P.

 

Lepiej sprawdzić z kim gracie, ustawić się z nimi na następny dzień/konkretny dzień, mniej/więcej wiadomej godzinie i to rozegrać? Nie wierzę, że wasze życie towarzyskie jest tak spontaniczne i tak bogate, że nie wiecie co będziecie robić za ~10h, ewentualnie pojutrze (to nieokreślone pojutrze ;))?

 

tu nie chodzi o to, ze nie wiem co bede robil za 10h czy za kilka dni. tylko jak umowie sie na meczyk powiedzmy na jutro na 18, a w miedzyczasie wypadnie mi jakies granie w pilke/wyjscie na piwo/chuj wie co to jednak srednio z tego zrezygnowac dla internetowej gierki ;)

 

ale zeby nie bylo, NIEDZIELA po 21 jestem dostepny do rozegrania zaleglego meczu, walczymy o awans! :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...