Skocz do zawartości

CMF Ofiszial HAXBALL 2v2 TURNAMENT


Hawkeye

HAKS  

32 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdeczenie, ja nazywam się Tomek i będę waszym turniejmasterem.

 

Narazie jesteśmy w fazie ustalania szczegółów i publikowania składów, jak ktoś ma już pewny skład to wpisywać poniżej i zaznaczać się w ankiecie.

Jeżeli ktoś nie ma jeszcze z kim grać a chce brać udział w tym prestiżowym wydarzeniu niech oznaczy odpowiednią opcję w ankiecie, w ten sposób inne samotne dusze będą wiedziały do kogo można pisać (czy na privie czy tutaj w temacie, łotewer).

 

Teraz tak jak pisałem w Maryni - proponowane przeze mnie zasady to 5 minut gry na mecz (w razie remisu wraz z upływem 5 minuty gra się normalnie OT, aż się wyłoni zwycięzcę), boisko Classic, mecze do dwóch zwycięstw w jednej parze rywali. Czy jedziemy od początku fazą pucharową czy stworzymy jakieś grupy zależy IMO od liczby chętnych, którzy się zgłoszą.

Terminy meczów moim zdaniem powinno być luźne, dokładniejsze dedlajny ustali się kiedy zamkniemy listę chętnych. Na zagranie meczów w haksa nie potrzeba dużo czasu, jeżeli dwie drużyny się dogadają między sobą nie widzę przeszkód, by grali tylko jeden mecz (zamiast do dwóch zwycięstw).

Po rozegranym meczu należy wrzucić screen z jego końca (zrobionego przez kogokolwiek) i wynik (czyli defacto 2 lub 3 screeny i wyniki, jak coś równie dobrze może być powtórka, trzeba zacząć nagrywać przed meczem). Znamy się w większości dość dobrze, nie sądzę, że ktoś tu będzie chciał walić jakieś przekręty, więc na upartego sam wynik wystarczy tak długo, jak kapitan drużyny przeciwnej nie zakwestionuje wyniku. Jeżeli kapitan drużyny, która przegrała zakwestionuje wynik a na forumie nie będzie screenów/powtórki to mecz trzeba będzie powtórzyć.

Obie drużyny muszą zgodzić się na hosta, w razie braku osiągnięcia porozumienia można prosić o hosta zewnętrznego, lub w ostateczności jeden mecz grany jest wtedy na jednym hoście, drugi na drugim. Niestety wahania pingu mogą się zdarzyć wszędzie, niestety trzeba się z nimi pogodzić, w razie kłopotów i braku powtórek niestety nie będzie możliwości ich rozstrzygnięcia, więc polecam nagrywać każdy mecz, tak będzie zwyczajnie najłatwiej.

Z mojego bogatego doświadczenia jako reprezentanta CMF w Haxballu i byłego Reprezentanta Polski (tak, to nie żarty, haxball miał reprezentację Polski :D) wynika, że ping do około 100-130 jest akceptowalny, więcej powoduje już wkurwianie się. Dodatkowo niekoniecznie parametry łącza decydują o pingu, a rzeczy nieznane, więc nie ma co się wkurwiać, tylko trzeba próbować innego hosta. Dodam jeszcze od siebie, że na obniżenie pingu pomaga, jak wszyscy mają wszystkie inne zakładki wyłączone (w to wlicza się fejsbuk), no i torrenty chyba idą bez mówienia. Generalnie przed wystartowaniem warto w poczekalni poobserwować chwilę, czy ping nie skacze. Ogólnie będę wszelkie spory będę starał się rozstrzygać, ale w razie braku powtórek/screenów werdykt w ciemno będzie brzmiał "mecz do powtórzenia".

 

Jakby nowy modtim w ramach zapewniania igrzysk poddanym chciał nadać zwycięzcom podpis "KRÓL HAKSBALA" np. na pół roku (albo na stałe jakby chcieli, łotewer) to też byłoby słodko, zaraportuje sie sam, żebyście wzięli to pod rozwagę, doda to smaczku.

 

Dobra, nie wiem czy napisałem o wszystkim o czym trzeba napisać, to też bez zbędnych ceregieli jako pierwszą parę zgłaszam:

 

1.Hawkeye i PItto

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra to narazie jest

 

1. Hawkeye i PItto

2. smigler i Kowalinho

3. Lucas07 i Zimny

4. steken i jmk

5. Kuchar i beeres

 

Nieźle, to z ankiety zostali kawalerzy szymek, ManiekZKS, Reaper i Jahu, więc teoretycznie przynajmniej 7 drużyn powinno być. Tak do piątku powiedzmy myślę, że zapisy można pozbierać, ewentualnie w zależności od dynamiki tematu trochę dłużej :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...