Skocz do zawartości

III liga, IV liga...


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iz nie ma tematu o Pogoni...zapytam tutaj:

jakie sa opinie kibicow ze Szczecina na ewentualna fuzje z Groclinem i ekstraklase? Takie jak "kumatych" z Wrocka z poczatku czy akceptacja?

Zajebiscie by bylo jakby Pogon znowu grala w ekstraklasie przy 20.000 widowni!

Może tak, nikt nie ma nic na przeciwko Drzymale, jako potencjalnemu sponsorowi Pogoni, ale jeżeli chodzi o połączenie Pogoni i Groclinu to większość kibiców jest przeciwko. Już jedną fuzję z Piotrcovią przerabialiśmy, wystarczy. ;]

Odnośnik do komentarza

mieć trzech właścicieli w ciągu jednego roku.... Dość ryzykowne posunięcie. Ja osobiście nie jestem całkowicie przeciw takiemu rozwiązaniu, ale kiedy mówiono o fuzji Śląska z Groclinem to wiadomo było ,że w składzie nowo powstałej drużyny będzie kilku (kilkunastu) zawodników z Wrocławia. Mieli być to zawodnicy którzy maję umiejętności wystarczające do grania w pierwszej lidze. Natomiast jeśli chodzi o Pogoń to ja nie widzę (ewentualnie Tomek Parzy i Tomek Judkowiak ,który zaliczył już epizod w Ekstraklasie). Po za tym ciekaw jestem jak wyglądała by współpraca Groclinu z Bosmanem ,który już teraz wykłada na Pogoń nie małe pieniądze. A drugą sprawą jest to czy nasze szczecińskie władze zgodzą się na inwestowanie przez Drzymałę w Pogoń...

Jak dla mnie również byłoby wspaniale przychodzić na mecze i znów słyszeć te 15000 gardeł krzyczących "POGOŃ" ,ale jak dla mnie byłoby to trochę za szybko bo niestety ale większości kibiców w Polsce słowo "Pogoń Szczecin" kojarzą się z Antonim Ptakiem i jego brazylijskimi eksperymentami i dopóki nie uświadomimy innym ,że tamta Pogoń to już przeszłość dopóty będzie nam się ciężko odbudować

Odnośnik do komentarza

Judkowiak? Żartujesz sobie. Wójcik to może i owszem...

 

A co do fuzji, to cóż, kumatych spytajcie na pogononline.pl. Ja osobiście uważam że nie jest to taki zły pomysł, Drzymała to nie wariat ptak, tyle że ów człowiek chcę zainwestować w klub który ma nowoczesny stadion, podobno wizytował Szczecin właśnie po to żeby przekonać się jak sprawa z budową stadionu wygląda u nas. Więc...Znając naszą administrację to zapomnijmy o fuzji.

Odnośnik do komentarza

II liga, gr. zachodnia

 

Spadkowicz z Orange Ekstraklasy: Zagłębie Sosnowiec.

Spadkowicz z II ligi: Tur Turek.

Utrzymały się z grupy II: Elana Toruń, Jarota Jarocin, Kotwica Kołobrzeg, Nielba Wągrowiec, Unia Janikowo, Victoria Koronowo.

Utrzymały się z grupy III: Gawin Królewska Wola, Lechia Zielona Góra, Miedź Legnica, MKS Kluczbork, Polonia Słubice, Raków Częstochowa.

Beniaminkowie: Czarni Żagań, GKS Tychy '71, Pogoń Szczecin, Zawisza Bydgoszcz.

 

 

 

II liga, gr. wschodnia

Spadkowicze z II ligi: ŁKS Łomża, Pelikan Łowicz.

Utrzymały się z grupy I: Concordia Piotrków Trybunalski, OKS 1945 Olsztyn, Ruch Wysokie Mazowieckie, Sokół Aleksandrów Łódzki, Wigry Suwałki.

Utrzymały się z grupy IV: Górnik Wieliczka, Hetman Zamość, Kolejarz Stróże, KSZO Ostrowiec Św., Okocimski KS Brzesko, Przebój Wolbrom, Sandecja Nowy Sącz.

Beniaminkowie: Jeziorak Iława, Ponidzie Nida Pińczów, Stal Poniatowa, Start Otwock.

Odnośnik do komentarza
Chociaż szczegółowy terminarz spotkań nowej III ligi lubelsko-podkarpackiej ma zostać ustalony 10 lipca na spotkaniu w Stalowej Woli, to już dziś nieoficjanie wiadomo, kto zagra z kim w I kolejce.

 

I kolejka (9-10 sierpnia 2008):

 

Resovia Rzeszów - Stal Mielec

Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna

Karpaty Krosno - Avia Świdnik

Stal Kraśnik - Stal Rzeszów

Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica

Spartakus Szarowola* - Unia Nowa Sarzyna

Orlęta Radzyń Podlaski - Orzeł Przeworsk

Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj

 

* W przypadku nieuzyskania licencji miejsce szarowolan zajmie Wisła Puławy

 

Źródło: powiatowykibic.pl

 

No, Orlęta z Wisłoką na początek. Czy można się spodziewać kibiców gości? To ponad 300 km jazdy...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...