Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI

Rekomendowane odpowiedzi

polecam obczaić YouTube ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, mieliście błąd, że populacja wynosi 0 a ludzie wprowadzają się do miasta ? jakiś błąd wyrzuca mi rushhour, nawet na świeżo zainstalowanej grze, jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej, mieliście błąd, że populacja wynosi 0 a ludzie wprowadzają się do miasta ? jakiś błąd wyrzuca mi rushhour, nawet na świeżo zainstalowanej grze, jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem?

Ja mam taki bug za każdym razem, jak zaczynam grę :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam taki bug za każdym razem, jak zaczynam grę :-k

dziwne, pomoglo mi zburzenie drogi az do granicy miasta i postawienie jej na nowo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki, jak się nazywał ten mod, który automatycznie usuwał zmarłych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki, jak się nazywał ten mod, który automatycznie usuwał zmarłych?

Automatic Emptying

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podrzuci ktoś jakąś ciekawą mapkę? mam ochotę na fresh start.

ktoś ma dodatek z klęskami żywiołowymi? możecie coś więcej o nim powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak sobie pogrywam czasami i nurtują mnie niektóre rzeczy - co myslicie o przeznaczaniu małych skrawków terenu pomiędzy obszarami mieszkalnymi na handel - pomoże, czy raczej nie opłaca się, bo zwiększy korki i mieszkańcy będą bardziej niezadowoleni z powodu ruchu i hałasu :-k

I jeszcze może zapytam o osiągnięcie Steam z przeglądaniem wszystkich widoków (nazywa się "dobrze poinformowany" chyba) - mam te widoki w lewym górnym rogu wszystkie odblokowane, oglądam je, a także przełączam jak w ktorymś jest coś wiecej do zobaczenia, a nic się nie dzieje. Dodam może, że nie mam dwóch ostatnich DLC, Mass Transit i Concerts, może tam jakieś wymagane ficzery są?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co prawda juz dosyc dawno nie gralem, ale zawsze wstawialem male skrawki obszarow handlowych miedzy wysoka zabudowa. Za duzo halasu nie robia a przynajmniej masz pewnosc ze beda sie dobrze rozwijaly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę zrzutów z ostatniej budowy:

A7F49E2639CC59122058A023FB54661BC0A3037C

4C80634A42B4F3BC223EAABB5FF504C3CC091C7C

Po ostatniej aktualizacji dodali narzędzie do robienia dróg, oto przykład takiej drogi:

1294EB98DDAB3DF850F0880BD3F3936355C3E0EF

I na koniec zagadka. Na bazie jakiego miasta jest mapa terenu?

7680C45729A1974564EB079F7C9A960E31F51C7A

• Lubię! 5
  • Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 24.11.2017 o 20:23, Ernie Souchak napisał:

Po ostatniej aktualizacji dodali narzędzie do robienia dróg, oto przykład takiej drogi:

Ernie,

w sensie za jednym zamachem stawiasz trzy pasmówkę i tramwaj w pasie zieleni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, dodali w edytorze obiektów możliwość stworzenia swojej drogi. Ogólnie trzeba tekstury i siatki robić samemu (tak jak przy budynkach) np. w 3dmax. Do tego dochodzi potem konfiguracja takiej drogi. Dlatego nowych dróg nie jest za dużo, a większość w workshopie to przerobione w parametrach istniejące drogi z gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hejo,

ktoś ostatnio pykał w Cities? Zainstalowałem dzisiaj po długiej przerwie, odpalam warsztat i oprócz strony głównej nie mogę wejść w żadne podmenu :-k

Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pykam sobie regularnie.

Też widzę, że warsztat steam jest pusty, ale obserwowane rzeczy są dostępne :-k 

Na r/steam ludzie też mają problemy z warsztatem więc to nie jest wyłącznie C:S problem

Teraz warsztat działa :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie mam zwidów :|

No nic, inaczej sobie ogarnę, po prostu bez kilku rzeczy zacznę budowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi