Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

podpowie ktoś jak usunąć linie autobusowe ? potrzebuje zamiast ringów porobić proste A <--> B. za ciula nie moge sie ogarnac jak sie pozbyć istniejacych

 

jak juz jestesmy w temacie, z jednej zajezdni ile może być linii ?

http://ec0c5a7f741a6f3bff65-dd07187202f57fa404a8f047da2bcff5.r85.cf1.rackcdn.com/images/EGZNvWL8BLk9.878x0.Z-Z96KYq.jpg

 

Potem klikasz na linię i jest opcja delete line

Odnośnik do komentarza

Jak grałeś w Zeusan Olimpu, czy Cesarz:Narodziny Państwa Środka. To nie powinieneś mieć wielkich problemów ze zrozumieniem tej gry. W porównaniu do simcity masz dużo większy wpływ na miasto, możesz zmieniać podatki, budżety różnych instytucji, tworzyć specjalistyczne dzielnice.

Odnośnik do komentarza

samo zatrybiło po kilkunastu dniach, generalnie organizacja komunikacji miejskiej w momencie jak masz miasto 80k ssie po same kule

Taka rada na przyszłość. Jak budujesz miasto zostawiaj miejsce na autostrady, kolej i inne rzeczy w środku miasta. Dużo łatwiej możesz wtedy zrobić rewolucję z komunikacją, bo już masz gotowe miejsce.

Komunikację trzeba zacząć robić jak populacja jest koło 30-50k, bo wtedy jeszcze się korki nie zaczynają, ale sporo budynków potrzebuje więcej usług i różne formy komunikacji są liczone jako różne usługi. A wyższy level budynków to więcej kasy.

Odnośnik do komentarza

pękło 100 ;) https://www.dropbox.com/s/hxtd65wmgbstu9e/cities100.jpg?dl=0

 

generalnie zacząłem robić masowo autostradyw każdą stronę, pomaga bardzo na korki, wyłączenie świateł w wielu miejscach również... ten początkowy gąszcz komunikacyjny chyba niestety musi zostać, szkoda mi masowych eksmisji... jest jeszcze pełno miejsca do budowania nowych osiedli i fabryk :)

przyciąłem trochę w chuja ze szkołami, od razu w przemysł weszło nowe życie :)

 

jaki procent całego społeczeństwa u Was korzysta z komunikacji miejskiej ? u mnie niecałe 10% ... jak gęsto budujecie stacje metra ?

Odnośnik do komentarza

ale dobrą rzeczą jest tworzenie czegoś na kształt hubów

czyli co jak jedna linia metra i druga krzyżują się na jednej stacji to ludzie nie będą się przesiadać ? po co te huby ?

miejsc gdzie się spotyka kilka linii metra, autobusów i pociągów. Dobrą opcją jest robienie autobusów w dzielnicach, a pomiędzy nimi dawać metro/kolej.

no dobra jak obok metra jest przystanek jednej lub dwóch linii autobusowych to ludzie nie będą z tego korzystali ?
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...