Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

FYM po nieudanym początku Vassilieva (ile to meczów było? 2?): Pomyłka.

Moja rada: Poczekaj. Probierz musi ustawić zespół pod Vassilieva, odciążyć go od zadań w obronie, dać mu piłkę do rozgrywania i swobodę.

 

(Jaga sprzedaje Tuszyńskiego i Dzalamidze, Probierz przerzuca akcenty na inne pozycje, przesuwa Estończyka bardziej do przodu i daje mu grać to co w Piaście)

 

FYM: Ej poczekaj może trochę (słabo, że samemu nie zastosowałeś się do tego na samym początku, gdy nowy nabytek musiał grać z rezerwami :)). Przecież zrobił tylko 2 asysty i 2 bramki w 3 meczach!

 

Powtórzę: Jak Probierz będzie pozwalał Vassilevowi grać i ułoży rozegranie pod niego, to będzie miał efekty. Jeżeli nie: to niepotrzebnie go brał.

Odnośnik do komentarza

beeres, jak dla mnie to on może każdy mecz kończyć hattrickiem i jeszcze asysty dorzucać. Cieszyć mnie to będzie ogromnie, bo zespół na tym zyska. Chodzi mi tylko, że dwa udane mecze nie czynią z niego dobrego transferu. Ale tak jak mówię, nie mam nic przeciwko temu, żebym się miał co do niego pomylić.

Odnośnik do komentarza

GW poleciała grubo z fotką do wyniku MC - Chelsea...

 

 

11873534_10153545300687241_2175818503858

 


 

Chodzi mi tylko, że dwa udane mecze nie czynią z niego dobrego transferu.

 

Ale mogą z niego czynić pomyłkę transferową i to jeszcze grającą w nienaturalnym dla siebie ustawieniu?

 

 

Mogą doprowadzić do postawienia subiektywnej tezy. Chyba dość wyraźnie napisałem tam "IMO".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...