Skocz do zawartości

Livescore letni


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

to zagra na pozycji napastnika w piątkowym meczu pierwszej kolejki ekstraklasy przeciwko Cracovii? Niemal na pewno nie będzie to Colak, który wciąż nie wie, gdzie będzie grał w nadchodzącym sezonie. Jeszcze niedawno wydawało się, że Chorwat zostanie definitywnie wykupiony z Norymbergi, lecz pojawiły się komplikacje. Z naszych informacji wynika, że są małe szanse, by zawodnik został w Lechii, choć niczego nie można wykluczyć. Wydaje się, że najbliższe dni będą decydujące.

 

- Na to pytanie są w stanie odpowiedzieć władze klubu, a nie ja - mówi trener pierwszego zespołu Jerzy Brzęczek. - Ja się zajmuję tymi zawodnikami, których mam do dyspozycji. Na ten moment Colak nie jest brany pod uwagę przy ustalaniu składu na piątkowy mecz z Cracovią - dodaje.

 

Odnośnik do komentarza

Bardzo się cieszę, że Brazylia odpadła. Polacy dzisiaj grają lepiej, chociaż Serbowie to też lepszy przeciwnik, niż Włosi. Ale ci ich rozgrywający to dramat, naprawdę się zastanawiam, czemu nie gra Brdjovic, przynajmniej ma jakiś potencjał :-k

 

1:1 :/

 

A, Szczurek, jak się ten Taht pokazał? Puppart grał?

 

Polska 2:1, gramy w półfinale z Francją.

Odnośnik do komentarza

Hmm, USA popsuło się w końcówce, Shoji dogrywa piłkę za darmo na 2 metr, potem zła wystawa Christensona i błąd Andersona w ataku. Niezły mecz. A Uros Kovacevic to skarb, mam nadzieję że Olek Śliwka będzie kiedyś tak dobry jak on.

 

Serbom teraz wszystko wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...