Skocz do zawartości

Wybory MT VII kadencji - głosowanie


  

87 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Z małym poślizgiem, ale jest. 15 czerwca zakończyliśmy etap nominacji, czas na podjęcie decyzji kto będzie tworzyć MT w kolejnej kadencji. Nominowani to:

 

Smetek

Meler

FYM

Kuchar

lad

Ralf

jmk

krzysfiol

verlee

Hawkeye

Johniss

smigler

stefan1984

Guli

Feanor

 

Głosujemy przez dwa tygodnie (czyli do 2 lipca 23.59). Głosować można na wielu kandydatów, a ankieta jest jawna.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Możliwość głosowania została zamknięta. Wyniki prezentują się następująco:

 

1. Smetek - 61 głosów (14.02%)

2. Feanor - 55 głosów (12.64%)

2. Kuchar - 55 głosów (12.64%)

4. Meler - 40 głosów (9.20%)

5. Johniss - 33 głosów (7.59%)

--------------------------------

6. Hawkeye - 29 głosów (6.67%)

7. lad - 28 głosów (6.44%)

8. jmk - 23 głosów (5.29%)

9. verlee - 23 głosów (5.29%)

10. Guli - 22 głosów (5.06%)

11. ...

 

Głosującym w imieniu całego MT serdecznie dziękuję, a nominowanym szczerze gratuluję. Jednocześnie proszę ich o określenie się w tym temacie czy do ModTeam wstępują. Ja nominację przyjmuję, jest mi cholernie miło, że aż tyle osób zdecydowało się na mnie zagłosować. Temat pozostanie otwarty jeszcze przez kilka dni do czasu wyłonienia pełnego składu administratorów. Wszelkie uprawnienia zostaną nadane/odebrane w ciagu kilku dni.

 

Jest to też dobry moment i miejsce na podziękowanie administratorom ustępującym ze stanowiska. Bardzo dziękuję w imieniu całej społeczności CMF FYMowi i Dudkowi (który w MT był najdłużej z nas wszystkich) za ich wkład w moderację i rozwój forum.

 

PS. Jako że nie widzę możliwości zamknięcia samej ankiety, a pozostawienia tematu otwartego informuję (chcąc uniknąć niedomówień) że o godzinie 01:13 został wykonany screen z wynikami głosowania (głosowały 83 osoby).

 

http://i58.tinypic.com/2vuneww.jpg

Odnośnik do komentarza

Ja już dziękowałem członkom MT w mniejszym gronie, ale powtórzę się publicznie. Zatem podziękowania za ostatnie pół roku współpracy. Powodzenia w kolejnej kadencji.

 

Pewien jegomość sugerował, że "władza uderzyła mi do głowy", ale okres mojego terroru chyba nie był aż tak straszny i wpadło całe 20 głosów poparcia. I za to bardzo dziękuję :)

 

Dziś do kin wchodzi nowa część "Terminatora" więc pozwolę sobie...

 

 

giphy.gif

 

 

;)

 

P.S.

Johniss, działaj! :>

Odnośnik do komentarza

Dzięki za te parę lat wspólnej (w kilku przypadkach ;)) moderacji oraz za wszystkie głosy w poprzednich wyborach, które przedłużały moje urzędowanie. :) Jednak skoro u mnie czasu coraz mniej to nie ma co blokować miejsca komuś kto będzie mógł aktywniej działać. Oczywiście nowemu MT życzę długiej i owocnej współpracy. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...