Skocz do zawartości

Wielka Piłka w Grodzie Kraka


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

@nauro - Oczywiście mój błąd :P Poprawione ;)

@tomba - Wreszcie się odezwałeś :P Pewnie tak, ale czy za tą samą cenę? ;)

 

*****

 

LIPIEC 2012:

 

Sparingi:

 

04.07 - Metalurh Zaporoże 1:5 Wisła Kraków [O. Radionov 16' - P. Małecki 34', 70', 75' kar., 87', M. Skavysh 65' kar., C. Wilk 15' cz.k.]

07.07 - Tur Turek 0:3 Wisła Kraków [D. Van Gijseghem 5', C. Wilk 19', M. Skavysh 22']

14.07 - Wisła Kraków 5:1 FK Teplice [Kanu 7', D. Van Gijseghem 22', M. Melikson 31', J. Machala 58', 72' sam., C. Wilk 12' cz.k. - R. Rak 5]

 

Liga Mistrzów [2 Runda Kwalifikacyjna]:

 

18.07 - Wisła Kraków 3:0 Skonto Ryga [M. Skavysh 5', P. Małecki 57', M. Melikson 89']

25.07 - Skonto Ryga 1:4 Wisłą Kraków [A. Riherts 68' - K. Jakovlevs 2' sam., M. Melikson 16', Y. Kaneev 38', P. Małecki 47']

 

Superpuchar Polski:

 

21.07 - Wisła Kraków 1:0 Polonia Warszawa [D. Van Gijseghem 37']

 

Notes: Sparingi jak to sparingi - totalny rozpierdol. Zaciekawiły mnie dwa samobóje Machali w jednym meczu, bo takie cuś pierwszy raz widzę. W Lidze Mistrzów podobnie, można by powiedzieć, że to takie przedłużenie urlopów. Niby gramy, ale jak gramy, to na luzaku wygrywając. Jedynym wyzwaniem był mecz o Superpuchar Polski, który także jednak wygraliśmy, a bramkę strzelił Van Gijseghem, który powoli wyrasta na ulubieńca kibiców Białej Gwiazdy. Możecie mi też polecić fajnych Polaków, bo będę się starał robić zespół po nich ;)

Odnośnik do komentarza

SIERPIEŃ 2012:

 

Liga Mistrzów [3-4 Runda Kwalifikacyjna]:

 

01.08 - Shamrock Rovers 0:0 Wisła Kraków

08.08 - Wisła Kraków 6:0 Shamrock Rovers [P. Małecki 13', A. Kirm 30', M. Skavysh 32', 44', 89', K. N'Goran 62']

22.08 - Wisła Kraków 1:1 Standard Liege [M. Skavysh 33' - K. Saidi 61']

28.08 - Standard Liege 1:2 Wisła Kraków [M. Leye 44' - B. De Vos 51' sam., M. Skavysh 61']

 

T-Mobile Ekstraklasa [1-5]:

 

04.08 - Wisłą Płock 0:1 Wisła Kraków [M. Skavysh 90+3', R. Sobolewski 5' cz.k.]

13.08 - Wisła Kraków 2:1 Lech Poznań [P. Małecki 26', P. Brożek 90+3' - T. Gilissen 21']

17.08 - Górnik Zabrze 1:1 Wisła Kraków [i. Shriki 22' - M. Skavysh 55']

25.08 - Wisła Kraków 1:1 Ruch Chorzów [R. Janga 78' - G. Straka 35']

31.08 - Korona Kielce 2:2 Wisła Kraków [s. Stilic 35' sam., B. Shust 82' sam. - A. Regattin 17', M. Skavysh 62']

 

Notes: Po raz drugi z rzędu Wisła Kraków w Lidze Mistrzów! Po wyeliminowaniu Skonto przyszedł czas na dość łatwy dwumecz z Shamrock Rovers i mogliśmy szykować się do barażów. A w nich Łysy mógł nam dać Anorthosi czy BATE Borysów. Co dostaliśmy? Standard Liege :facepalm: Mimo to spokojnie odprawiliśmy Belgów do Ligi Europejskiej i zagramy w grupie H, razem z Chelsea Londyn (o ironio), AC Milan i Olympiacosem Pireus. Znając życie będzie śmiesznie. W E-klasie znowu w kratkę, chociaż gdyby nasi zawodnicy nie byli na kacu, to mecz z Koroną wygralibyśmy conajmniej 4:0, a tak tylko remisik. Cieszy wygrana z Lechem, który w tej karierze strasznie cieniuje :/ Po tych morderczych końcówkach w naszym wykonaniu Smuda może się schować!

Odnośnik do komentarza

Za tą samą może nie, ale po corocznym awansie do LM (co teraz będzie niemalże pewne) i tak będziesz miał sporo pieniędzy, a i satysfakcja większa, jesli coś osiągniesz z wieloma Polakami w składzie.

 

Draken - Polecam zacząć w 3 lidzę. Ostatnio sam sobie pogrywam Unią Tarnów, piąty sezon, a na swoim koncie mam już zdobyty puchar i wicemistrzostwo Polski :D

Odnośnik do komentarza

@Draken - Bo Polska fajny kraj ;)

@tomba - Może i masz rację ;) To możecie jakiś fajnych Polaków podawać :P

 

*****

 

WRZESIEŃ 2012:

 

Liga Mistrzów [1]:

 

19.09 - Wisła Kraków 3:1 Olympiacos [P. Małecki 47', 69', A. Kirm 75' - Diogo 82']

 

T-Mobile Ekstraklasa [6-8]:

 

16.09 - Wisła Kraków 3:0 ŁKS Łódź [P. Małecki 2', S. Stilic 7', 10']

22.09 - Polonia Warszawa 1:1 Wisła Kraków [F. Agab 40' - M. Skavysh 36']

28.09 - Wisła Kraków 2:0 Śląsk Wrocław [M. Skavysh 73', 87']

 

Puchar Polski [2 Runda]:

 

25.09 - Flota Świnoujście 0:2 Wisła Kraków [Y. Kaneev 62', S. Stilic 74' kar., M. Miric 55' cz.k.]

 

Notes: Mówiłem, że będzie zabawnie? A to dopiero początek! Olympiacos rozbity, ale to zaledwie początek drogi. Chociaż w konteście ewentualnej walki o LE są to bardzo ważne trzy oczka. W Ekstraklasie powoli się rozkręcamy, ale nadal mamy braki. Tym razem wyszło to w spotkaniu w Warszawką Polonią, z którą nigdy łatwo mi się nie gra. Oprócz tego łatwe zwycięstwa ze słabiutkim ŁKS'em i mocnym, ale zwykle łatwym do ogrania, Śląskiem. W Pucharze Polski chce tym razem zajść jak najdalej, ale mecz z Flotą mogłem sobie jeszcze odpuścić. Bramki Kaneeva i Stilica dały nam pewny awans. W kolejnej rundzie zagramy z Górnikiem Polkowice.

Odnośnik do komentarza

@Opłaca się na niego wydawać dokładnie 2,6 miliona euro? :/

 

*****

 

PAŹDZIERNIK 2012:

 

Liga Mistrzów [2-3]:

 

02.10 - AC Milan 0:0 Wisła Kraków

23.10 - Chelsea Londyn 2:0 Wisła Kraków [M. Fellaini 69', R. Shawcross 90+4']

 

T-Mobile Ekstraklasa [9-12]:

 

07.10 - Wisła Kraków 1:0 Zagłębie Lubin [s. Stilic 14']

10.10 - Lechia Gdańsk 0:1 Wisła Kraków [M. Skavysh 24']

20.10 - Wisła Kraków 2:0 GKS Bełchatów [P. Małecki 42', R. Sobolewski 53']

27.10 - Termalica Bruk-Bet 0:2 Wisła Kraków [R. Sobolewski 4', M. Melikson 49']

 

Puchar Polski [3 Runda]:

 

30.10 - Polkowice 2:3 Wisła Kraków [D. Aldas 62', B. Shust 78' sam. - A. Kirm 17', 38', S. Kljestan 28']

 

Notes: W Lidze Mistrzów cieszy remis z mocnym AC Milan. Porażka z Chelsea przypomina nam zeszłoroczne koszmary, ale w sumie nie było aż tak źle ;) W rodzimej lidze zaczyna nam się robić powoli samograj, ale będę chciał wymienić trochę składu i zrobić polski klub Polskim klubem. Puchar Polski to okazja do eksperymentów i nabijania licznika bramek poszczególnym zawodnikom ;) Drugą młodość przeżywa Sobolewski, świetnie grają Kirm i Melikson, których będę chciał jednak sprzedać w lecie, a do klubu sprowadzę młodych Polaków.

Odnośnik do komentarza

@Draken - W sumie to za bardzo się pośpieszyłem z tymi Polakami :P Na razie wszystkich dobrych, którzy chcieli przejść, to mam ;) Oprócz tego zajebisty newgen z Monaco się trafił :D

 

*****

LISTOPAD 2012:

 

Liga Mistrzów [4-5]:

 

07.11 - Wisła Kraków 3:0 Chelsea Londyn [s. Stilic 18', P. Małecki 21', M. Melikson 64']

27.11 - Olympiacos 0:2 Wisła Kraków [C. Cellay 22' cz.k. - S. Kljestan 43', 50]

 

T-Mobile Ekstraklasa [13-15]:

 

04.11 - Wisła Kraków 1:0 Widzew Łódź [Y. Sanogo 18' - P. Grzelczak 44' cz.k.]

12.11 - Legia Warszawa 3:3 Wisła Kraków [D. Ljuboja 48', D. Rekish 52', M. Radovic 71' - M. Skavysh 30', 85' kar., P. Brożek 90+3']

24.11 - Wisła Kraków 2:0 Jagiellonia [M. Miric 10', R. Sobolewski 59']

 

Notes: Hahahahahahhahahahah :D Tak się gra z najlepszymi! Chelsea u nas bez szans na chociażby remis, i to grając w pełbym składzie. W drugim meczu zadanie ułatwiła czerwona kartka, co skrzętnie wykorzystał Sasha Kljestan. Jesteśmy już pewni awansu do 1/8 Ligi Mistrzów! Krajowa liga zeszła na dalszy plan, ale nie było w cale tak źle. Odblokował się wreszcie Yaya Sanogo, coś tam zaczął grać Miric, przypomniał o sobie Skavysh i mamy początek drużyny! Europo, nadchodzimy!

Odnośnik do komentarza

GRUDZIEŃ 2012:

 

Liga Mistrzów [6]:

 

12.12 - Wisła Kraków 5:1 AC Milan [M. Skavysh 9', 45+2', 64', P. Małecki 68', D. Van Gijseghem 87' - A. Pato 15']

 

T-Mobile Ekstraklasa [16-20]:

 

02.12 - Wisła Kraków 2:0 Wisła Płock [M. Melikson 15', M. Skavysh 61']

07.12 - Lech Poznań 0:3 Wisła Kraków [s. Stilic 10', K. N'Goran 61', A. Kirm 88']

15.12 - Wisła Kraków 3:1 Górnik Zabrze [Y. Sanogo 18', 49', K. N'Goran 45+1' - A. Niedzielan 13', M. Magiera 77' cz.k.]

23.12 - Ruch Chorzów 1:1 Wisła Kraków [M. Żewłakow 80' - S. Kljestan 47']

28.12 - Wisła Kraków 1:1 Korona Kielce [P. Małecki 26' - M. Rogalski 42' kar., Hernani 84' cz.k.]

 

Notes: Milan nie taki straszny :P Skavysh pokazał Ibrze, jak powinno się strzelać w Champions League! Do tego swoje bramki dołożyli Małecki i Van Gijseghem i awansowaliśmy z pierwszego miejsca. W kolejnej rundzie zagramy z Fenerbahce, czyli mamy naprawdę wielką szansę na awans do ćwierćfinału. W Ekstraklasie cieszy pewna wygrana z Lechem. Poznaniacy, tak samo jak Górnicy z Zabrza i Wisła Płock, nie mieli większych szans w starciu z naszą rozpędzoną maszyną. Przystopowaliśmy trochę pod koniec roku, ale i tak kończymy rundę jesienną na szczycie tabeli.

 

Tabela T-Mobile Ekstraklasy po rundzie jesiennej

Tabela grupy H Ligi Mistrzów

Odnośnik do komentarza

STYCZEŃ/LUTY 2013:

 

Transfery do klubu:

 

Arkadiusz Milik (925 tyś. euro z Górnika Zabrze)

Danko Stankovic (825 tyś. euro z Cveny Zvezdy)

Gregoire Alves (Wolny Transfer z AS Monaco)

 

Transfery z klubu:

 

Kanu (450 tyś. euro do Brescii)

Mateusz Kowalski (20 tyś. euro do ŁKS'u Łódź)

Marko Jovanovic (300 tyś. euro do Lechii Gdańsk)

Łukasz Skorupski (Wyp. do Vitorii Guimares)

Emmanuel James (Wyp. do Polonii Bytom)

 

Sparingi:

 

03.02 - FC Timisoara 1:1 Wisła Kraków [H. Stanescu 45+1' - A. Regattin 84']

05.02 - Wisła Kraków 4:3 Otelul Galati [M. Skavysh 1', S. Kljestan 40', P. Celeban 43', 52' - A. Stafie 35', L. Andone 38', C. Serb 62']

08.02 - Dunarea Turris 2:1 Wisła Kraków [b. Truta 15', 34' - T. Coca 81' sam.]

15.02 - Wisła Kraków 4:1 Viktoria Pilzno [M. Melikson 2', P. Małecki 29', Y. Sanogo 51', 59' - M. Janecek 86']

17.02 - Sloboda Point 0:2 Wisła Kraków [A. Regattin 5', Y. Sanogo 26']

19.02 - Hradec Kralove 1:3 Wisła Kraków [L. Simecek 34' - Y. Sanogo 30', S. Stilic 70', R. Boguski 84']

 

 

Liga Mistrzów [1/8 Finału 1/2]:

 

26.02 - Fenerbahce 2:2 Wisła Kraków [A. Alves 45+1', S. Senturk 90+3' - K. N'Goran 30', C. Wilk 67']

 

Notes: Najpierw standardowo transfery. Z klubu odeszli zawodnicy, którzy praktycznie nie mieli szans na gre w pierwszym składzie. Kanu odszedł za 450 tysięcy do Włoch (Po to mi on był tomba :p ), a Jovanović za 300 tysięcy do Lechii. Skorupski, żeby nie jęczał, poszedł na wypożyczenie do Portugalii, a James na ogranie trafił do Bytomia. Do nas przyszło tylko trzech, ale za to jakich, graczy. Pierwszym jest Polak, Arek Milik, który IRL jest gwiazdą Ajaxu Amsterdam, a u nas będzie naciskał na Sanogo i Skavysha. Stankovic będzie zmiennikiem Buysse, a kiedyś wskoczy do podstawowej jedenastki. Ostatnim graczem jest genialny, jak na Polskę, środkowy pomocnik, wyciągnięty za darmo z AS Monaco. Francuzom musieliśmy zapłacić jedynie ekwiwalent za wyszkolenie, wynoszący śmieszne 1.8 miliona euro. Sparingi poszły nam dosyć fajnie, tylko wpadka z Dunareą taka trochę nie tego. Rywale słabsi niż rok temu, więc raczej to ja w przyszłym sezonie zajmę się organizacją sparingów. W Lidze Mistrzów ogromny pech, bowiem dwie bramki strzaciliśmy w doliczonym czasie gry. Jednak przed rewanżem u siebie jesteśmy dobrej myśli!

Odnośnik do komentarza

@Draken - Nie mam pojęcia nawet :P Ściągnąłem z neta jakiekolwiek ;) Swoją drogą taki mały SPOILER :D Śmieszki z tych Białorusinów troszkę :P

 

*****

 

MARZEC 2013:

 

Liga Mistrzów [1/8 Finału 2/2]:

 

20.03 - Wisła Kraków 0:0 Fenerbahce

 

Puchar Polski [Ćwierćfinał]:

 

05.03 - Chrobry Głogów 1:3 Wisła Kraków [M. Kieszkowski 68' - Y. Sanogo 46', 53', M. Melikson 89']

13.03 - Wisła Kraków 2:0 Chrobry Głogów [A. Kirm 25', Y. Sanogo 52']

 

T-Mobile Ekstraklasa [21-22 ]:

 

10.03 - ŁKS Łódź 1:4 Wisła Kraków [M. Saganowski 80' - P. Małecki 1', K. N'Goran 45+1', Y. Sanogo 68', S. Stilic 87', P. Małecki 66' cz.k.]

16.03 - Wisła Kraków 4:2 Polonia Warszawa [M. Sadlok 51' sam., S. Stilic 64', Y. Sanogo 78', 89' - L. Kantelberg 15', M. Lebedyński 20']

 

Notes: Oj działo się, działo. Liga Mistrzów to bojowe nastawienie, ale mimo licznych ataków na bramkę Turków nie udało nam się strzelić gola. Na nasze szczęście goście także tego nie zrobili i jesteśmy w Ćwierćfinale Ligi Mistrzów! A w nim zagramy z zespołem Celticu Glasgow, czyli trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy :D. W razie ewentualnego zwycięstwa w 1/2 zagramy ze zwycięzcą pary PSG - FC Porto. W Pucharze Polski bardziej konkretne wyniki i awansujemy do półfinału, gdzie zagramy z zespołem, z którym gra mi się najciężej, a więc Polonią Warszawa, która zarazem broni trofeum. Drugą parę tworzą Korona Kielce i nasz pogromca z zeszłego sezonu, Zagłębie Lubin. W Ekstraklasie typical rozpierdol, czyli dwa mecze na czwórkę z przodu. Wyborna forma Yaya Sanogo, swoje dokładają także Kirm, Stilic i Małecki. Chwilo trwaj!

Odnośnik do komentarza

KWIECIEŃ 2013:

 

Liga Mistrzów [Ćwierćfinał]:

 

10.04 - Wisła Kraków 3:1 Celtic Glasgow [Y. Sanogo 16', 68', A. Kirm 60' - J. Lastuvka 76' sam.]

16.04 - Celtic Glasgow 3:0 Wisła Kraków [M. Bangura 3', 78', J. Ledley 70']

 

Puchar Polski [Półfinał]:

 

13.04 - Polonia Warszawa 1:1 Wisła Kraków [Ł. Piątek 3', Ł. Trałka 14' cz.k. - A. Kirm 28]

24.04 - Wisła Kraków 1:1k Polonia Warszawa [M. Melikson 48' kar. - F. Agab 40']

 

T-Mobile Ekstraklasa [23-26]:

 

01.04 - Śląsk Wrocław 0:4 Wisła Kraków [P. Małecki 17', D. Van Gijseghem 22', S. Stilic 79', Y. Kaneev 85']

05.04 - Wisła Kraków 1:1 Lechia Gdańsk [A. Regattin 44' - G. Marques 26', A. Traore 43' cz.k.]

21.04 - GKS Bełchatów 1:2 Wisła Kraków [R. Guevara 80' - Y. Kaneev 26', Y. Sanogo 62']

28.04 - Zagłębie Lubin 0:0 Wisła Kraków

 

Notes: Liga Mistrzów w tym roku nie dla nas :/ Mimo zwycięstwa u siebie 3:1 w pierwszym meczu z Celticiem, na wyjeździe Szkoci celnie nas wypunktowali i to oni zagrają z Paris Saint-Germain w półfinale Champions League. My musimy się zadowolić pieniędzmi i wzrostem renomy na świecie. W pucharze krajowym natomiast najpierw, z uwagi na boje europejskie, remisik, a potem pechowo przegrany mecz w rzutach karnych i jeszcze conajmniej rok zostaje w Polsce, ponieważ chce wygrać wszystko, co możliwe w Kraju Kwitnącej Cebuli. Ekstraklasa to monotonne zielone, czasami przeplatanymi pomarańczowymi remisami. Tak czy siak, tytuł mamy już prawię w kieszenii, na cztery kolejki przed końcem mamy 4. punkty przewagi nad drugą Legią i aż 19 nad trzecim Zagłębiem.

Odnośnik do komentarza

@Draken - Za samo odpadnięcie 3.3 miliona euro, wcześniej za awans 3 miliony, więc w sumie tak z 15-20 milionów bydzie :D PS. Da się gdzieś sprawdzić dokładny zarobek i aktualny stan konta? :/

 

*****

 

MAJ/CZERWIEC 2013:

 

Transfery do klubu:

 

Frantisek Vecera (Wolny Transfer)

 

T-Mobile Ekstraklasa [27-30]:

 

10.05 - Wisła Kraków 1:2 Termalica Bruk-Bet [P. Celeban 21' - G. Rasiak 11', 83', K. Piątek 17' cz.k.]

25.05 - Widzew Łódź 2:3 Wisła Kraków [K. Ostrowski 40', H. Hamdy 53' - A. Kirm 35', M. Melikson 45+2' kar., K. N'Goran 81']

29.05 - Wisła Kraków 3:1 Legia Warszawa [P. Małecki 15', 47', D. Ljuboja 59' sam. - D. Rekish 76']

02.06 - Jagiellonia 4:1 Wisła Kraków [Ł. Tymiński 12', D. Plizga 49', T. Kupisz 69', B. Shust 90' sam. - M. Skavysh 11' kar.]

 

Notes: Kurde, ja to mam farta do tych newgenów jednak ;) Kolejny fajny chłopak za darmo dołącza do naszego klubu, nic nie tracimy, a Vecera zapowiada się bardzo ciekawie. Zaczyna mi się w drużynie robić kłopot bogactwa i kopletnie nie wiem, jak temu zaradzić :/ Ale wróćmy do ligi, która miała być tylko formalnością, a po meczu z Termalicą mieliśmy mętlik w głowie. Niby fajnie, jesteśmy zajebiści, a leją nas jakieś wieśniaki z Rasiakiem na czele. Coś tu nie gra. Na nasze szczęście Legia także się potknęła i wszystko wskazywało na to, że to właśnie bezpośredni mecz w przedostatniej kolejce będzie decydujący. Widzew, nie bez problemów, ograliśmy jedną bramką i musimy wywalczyć przynajmniej remis z Wojskowymi, żeby utrzymać trzeci rok z rzędu tytuł Mistrza Polski. Mecz był bardzo emocjonujący, jak to zawsze w przypadku mojej Wisły bywa. Szybka, kombinacyjna gra i po wygranej 3:1 bronimy tytułu! Mecz z Jagą to tylko formalność i nie spinaliśmy się za bardzo, chociaż ten pogrom chwały nam nie przynosi. W następnych postach podsumowanie sezonu i statystyki zawodników. Ciekawostka: Prezes Ruchu, Olivier Bierhoff, zwolnił trenera Waldka Fornalika, kiedy ten spuścił zespół z ligi.

Odnośnik do komentarza

@Ano jest :) Stan konta to ponad 18 milionów euro :D

 

*****

 

TABELA EKSTRAKLASY NA SEZON 2012/2013

 

Jedenastka Sezonu: Jakub Słowik (Jagiellonia) - Jakub Wawrzyniak (Legia), Daan Van Gijseghem (Wisła), Kouassi N'Goran (Wisła), Jakub Rzeźniczak (Legia) - Dzimitry Rekish (Legia), Maor Melikson (Wisła), Sergey Krivets (Lech), Patryk Małecki (Wisła) - Krisztian Nemeth (Widzew), Daniel Gołębiewski (Polonia)

 

Najlepszy Strzelec: Krisztian Nemeth (Widzew) 12 bramek

Najlepszy Asystent: Ricardinho (Wisła Płock) 12 asyst

Piłkarz Sezonu: Patryk Małecki (Wisła Kraków) 7.16

 

TABELA I LIGI W SEZONIE 2012/2013

 

Jedenastka Sezonu: Daniel Osiecki (Olimpia Grudziądz) - Damian Kaciczak (GKS Katowice), Jan Beliancin (GKS Katowice), Bartłomiej Konieczny (Podbeskidzie), Sławomir Cienciała (Podbeskidzie) - Piotr Malinowski (Podbeskidzie), Rok Straus (Cracovia), Tomasz Hołota (GKS Katowice), Mariusz Sacha (Podbeskidzie) - Adam Magiera (Polonia Bytom), Igor Pavlovic (Podbeskidzie)

 

Najlepszy Strzelec: Janusz Surdykowski (Arka) 13 bramek

Najlepszy Asystent: Sławomir Szary (Arka) 9 asyst

Piłkarz Sezonu: Mikołaj Lebedyński (Pogoń) 7.19

 

Liga Mistrzów: Real Madrid 1:1k Paris Saint-Germain [G. Higuain 2', S. Ramos 90' cz.k. - Pepe 38' sam.]

Liga Europejska: Bayer Leverkusen 1:3d Manchester City [A. Schurrle 51' - D. Srna 6', S. Aguero 102', Y. Toure 114']

Odnośnik do komentarza

BRAMKARZE [Mecze/Bramki Stracone/Asysty/Zawodnik Meczu/Ocena]:

 

 

Bogdan Shust [26/31/0/1/6.88]

Jan Lastuvka [27/13/0/2/6.92]

Łukasz Skorupski [5/7/0/0/6.28]

 

Notes: Przychodzi do nas młody, ale już świetny bramkarz z Białorusi i mam wielki kłopot bogactwa na tej pozycji. Jeden z golkeeperów raczej odejdzie. Doświadczony Lastuvka czy młody Shust? Naprawdę ciężko jest mi podjąć decyzję.

 

OBROŃCY [Mecze/Bramki/Asysty/Zawodnik Meczu/Ocena]:

 

Piotr Celeban [47/1/3/2/7.11]

Michał Czekaj [4(9)/0/1/1/6.75]

Dejan Stankovic [2(1)/0/1/0/7.50]

Daan Van Gijseghem [49/3/2/4/7.18]

Kouassi N'Goran [49(1)/6/5/2/7.24]

Bart Buysse [40(3)/0/4/4/7.14]

Piotr Brożek [15(31)/2/0/0/6.73]

Osman Chavez [26/1/1/3/7.15] - Wypożyczony do Jagielloni Białystok

 

Notes: Tutaj także problem bogactwa. N'Goran i Van Gijseghem grali bardzo dobrze przez cały sezon, ale i tak zaklepałem transfer znakomitego, młodego stopera, oraz ogranego ligowca. Na lewej stronie sytuacja jest jasna. Gra Buysse, zmiennikiem jest Stankovic. Na prawej flance biega Celeban, który był solidnym transferem, a za jego zmiennika robi Michał Czekaj. Brożek odchodzi na wolny transfer. Warto dodać, że przez cały sezon straciliśmy zaledwie 26. goli, co było drugim wynikiem w lidze! Reszta składu popołudniu :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...