Skocz do zawartości

Wybory MT VII kadencji - nominacje


Rekomendowane odpowiedzi

 

Johniss za FYMa, może ten drugi się troche ogarnie, bo władza uderzyła do głowy.

 

Krótka piłka - powiedziałeś a, to powiedz b. Masz 24 godziny na podanie przykładu jak to władza uderzyła mi do głowy i w niewłaściwy sposób skorzystałem z członkostwa w MT. Pajacowanie poprzez nagminne minusowanie moich wypowiedzi to jedno, ale wypisywanie takich bzdur, to już inna bajka.

 

Powinienes miec podpis "Nowe wcielenie Icona".

Odnośnik do komentarza

 

 

Johniss za FYMa, może ten drugi się troche ogarnie, bo władza uderzyła do głowy.

 

Krótka piłka - powiedziałeś a, to powiedz b. Masz 24 godziny na podanie przykładu jak to władza uderzyła mi do głowy i w niewłaściwy sposób skorzystałem z członkostwa w MT. Pajacowanie poprzez nagminne minusowanie moich wypowiedzi to jedno, ale wypisywanie takich bzdur, to już inna bajka.

 

Powinienes miec podpis "Nowe wcielenie Icona".

 

ciekawe, ciekawe

Odnośnik do komentarza

Ikona Białegostoku, albo Jagiellonii :) W sumie to wszystkie odpowiednie nominacje już padły, każdą da się uzasadnić, więc chciał bym nominować siebie, obiecuję (co już kiedyś zapowiadałem) spróbowac rozruszac forum przenosząc tam gdzie trzeba, a później dając warny i bany za (subiektywnie) nudne pisanie o efemie w działach do tego nieprzeznaczonych, żarty z kanonizowanych dostojników kościelnych które będą miały wiecej minusow niż plusów, złośliwe przekrecanie nazw klubów, oraz niesmieszne dowcipy. Obiecuję również zrobić co w mojej mocy aby w profilu użytkownika przy wyborze ulubionego klubu była dostępna jedynie Jagiellonia.

Odnośnik do komentarza

Poza wszystkim porównywanie FYM-a do Icona, albo kogokolwiek z MT z czasów Profesora, Fenomena, jasonxa czy innego Venda, to jakiegoś grube nadużycie. Poproszę o statystyki, ile kolega z Białegostoku wcisnął bezzasadnych warnów, a ile, za przeproszeniem, banda chuja. Jest kłótliwy, ale nie kłódkuje.

Odnośnik do komentarza

No popieram kolegę Johnissa, na pewno nie jest tak, że jakaś władza FYMowi uderzyła do głowy, wybierający go wiedzieli chyba co robią, znali już jego "przywary" (o ile jakieś są :keke:) i trochę dziwne ze teraz niektórzy udają zdziwionych. Sam na niego głosowałem i tym razem też zagłosuję bo nie wiem o co można się doczepic :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...