Skocz do zawartości

Wybory MT VII kadencji - nominacje


Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno mieliśmy wybory prezydenckie, teraz przyszedł czas na te prawdziwie ważne. Jak co pół roku zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w wyborach do ModTeamu. Bieżąca kadencja kończy się 30 czerwca, dzień później pieczę nad administracją forum obejmą nowi użytkownicy lub - jeśli głosujący tak zadecydują - obecni członkowie MT.

 

Proszę o zgłaszanie kandydatur do nowego MT, kadencja VII-XII 2015. Każdy ma prawo do zgłoszenia ich dowolnej ilości, prosimy jednak o przynajmniej kilka słów uzasadnienia. Nicki zgłoszonych prosimy pogrubiać. Kandydatury zgłaszać można do 15 czerwca, godzina 23.59.

 

Po tej godzinie temat ten zostanie zamknięty i przystąpimy do głosowania, które to potrwa przez kolejne dwa tygodnie do 30 czerwca.

 

Jak i pół roku temu "pozwolę sobie nominować jako pierwszy. Bardzo dobrze pracowało mi się ze wszystkimi administratorami z obecnego MT. Nie mam do naszej pracy żadnych zastrzeżeń. Proponuję skład obecnego MT."

 

Odnośnik do komentarza

Johniss za FYMa, może ten drugi się troche ogarnie, bo władza uderzyła do głowy.

 

Krótka piłka - powiedziałeś a, to powiedz b. Masz 24 godziny na podanie przykładu jak to władza uderzyła mi do głowy i w niewłaściwy sposób skorzystałem z członkostwa w MT. Pajacowanie poprzez nagminne minusowanie moich wypowiedzi to jedno, ale wypisywanie takich bzdur, to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, dla mnie spinanie się o czyiś zarzut na forum internetowym to już oznacza lekką sodówkę :keke: śmiem twierdzić, że każdy ma to tutaj w dupie czy ktoś przypajacuje ;)

 

Niech będzie, że to spina, ale jak ktoś mi coś zarzuca (nawet na forum internetowym), to jednak chciałbym usłyszeć skąd mu to do głowy przyszło. Sorry, taki mam klimat charakter ;)

 

Feno, taki mały hint dla Ciebie. To są nominacje. Wystarczy po prostu na mnie nie zagłosować :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...