Skocz do zawartości

Ekstraklasa


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

No tak to jest FYM jak się źródła nie podaje ;).

 

Taka tabela to wiesz... każdy może sobie zrobić, a weszło nie jest obiektywne, ja zwróciłem tylko uwagę na nich pod kątem Michniewicza - to jest jego wielki FC ;). Teraz podobno była zapowiedź Pogoń - Zagłębie i ... ani słowem o Pogoni, a na koniec napisali, że są faworytem :D.

Odnośnik do komentarza

No tak to jest FYM jak się źródła nie podaje ;).

 

Taka tabela to wiesz... każdy może sobie zrobić, a weszło nie jest obiektywne, ja zwróciłem tylko uwagę na nich pod kątem Michniewicza - to jest jego wielki FC ;). Teraz podobno była zapowiedź Pogoń - Zagłębie i ... ani słowem o Pogoni, a na koniec napisali, że są faworytem :D.

 

u nich w zapowiedziach to norma przecież, łapią jeden temat, niekoniecznie o faworycie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Parodia. Liczyli na mistrza Polski, stąd ta decyzja? Kabaret - przecież Nieciecza na starcie rundy grała z czołówką - Legią, Lechem i Lechią, w dodatku z mocno odrodzonym Ruchem i nieźle radzącą sobie Wisłą Płock, tylko porażka ze Śląskiem jakoś nie leży, ale meczu nie oglądałem. Debilna decyzja.

Odnośnik do komentarza

Sporym problemem Michniewicza jest to, że lubi gadać z dziennikarzami, to naprawdę spora wada u trenerów i raczej nie sprawa, że współpraca jest łatwiejsza. To nie jest przypadek, że po jednym sezonie (a w niektórych przypadkach po kilku miesiącach) się mu dziękuję i rozgląda za innym nazwiskiem.

 

Fajna anegdotka krąży po środowisku piłkarskim o Pogoni, gdy trenerem tam był właśnie Michniewicz :) Otóż władze klubu szukały osoby, która była źródłem informacji dla mediów i często sprzedawała im rzetelne informacje (głównie transferowe). W końcu ludzie z zarządu zaczęli testować pracowników i karmili podejrzanych wymyślonymi informacjami, aby sprawdzić, w którym dziale jest przeciek. I co? I zwolnili Michniewicza :P

 

Ostatecznie okazało się, że jakaś pani z księgowości wyprowadzała newsy, ale chronologia zdarzeń trochę śmieszy. Szczególnie znając naturę Czesława.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja nie widze sensu "podziału bez podziału". W obecnym sezonie bez podziału wszystkie mecze z udziałem zespołów 5-8 będą o totalną pietruchę (no dobra, o $ za wyższe miejsce).

A tak po podziale, jeszcze przy dobrych wiatrach drużyna z 5 miejsca ma szanse zaatakować podium.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie teraz jest słabo. Przychodzi mi na myśl takie PBB (wiem, że to ogromne uproszczenie i nagięcie,ale...)- grali, byli jedną nogą w grupie mistrzowskiej. Ostatecznie spadli z ligi po podziale punktów i przez kartki.

Druga rzecz- zespół w 30 kolejek gra tak sobie, musi tylko być w górnej części tabeli. Tak się przygotowuje na te ostatnie 7 kolejek, zamiata je. I to ma być mistrz kraju? Nie bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...