Skocz do zawartości

Ekstraklasa


Rekomendowane odpowiedzi

Bońkowi trzeba przyznać, że odkąd jest prezesem to krajowe puchary zaczynają mieć większe znaczenie. Sama oprawa Pucharu czy Superpucharu to po prostu Europa, nie mamy się czego wstydzić. Kibicowsko też znakomicie, tego to akurat w takiej Anglii mogą nam zazdrościć ;). Oczywiście dobór drużyn ma tu spore znaczenie, bo Lech-Legia przyciąga większą uwagę kibiców, mediów itd. niż choćby Legia-Zawisza, ale naprawdę fajnie to wyglądało.

 

Co do gry to zdominowaliśmy ich w pełni. Oglądało się to znakomicie. Tak gra właśnie mistrz Polski. Teraz tylko przełożyć to na europokale i dojść do ostatniej fazy kwalifikacji LM, bo wtedy wiadomo, pewne puchary na jesień.

 

Swoją drogą w Legii to najlepiej te koszulki wyglądały ;).

Odnośnik do komentarza

Ja nigdzie nie napisałem, że już Sarajewo przeszliśmy. Po prostu z taką grą (nie tylko ten mecz wczorajszy, ogólnie ten rok mam na myśli, Skorża kapitalną prace wykonuje) i przy niezłym losowaniu do tej ostatniej rundy możemy wbić.

 

Zresztą trzeba być ambitnym i jakieś tam cele wyznaczać. Liga Mistrzów to byłby bonus, ciężki do zrealizowania (coś jak Sadajew :keke:), ale Liga Europejska na jesień to po prostu obowiązek, za długo nas w Ojropie nie było, zbyt wiele Rumakowych agrowpierdoli.

 

https://www.youtube.com/watch?v=YeCWgOv0DxApo wczorajszym meczu można chyba zrobić inną wersję? ;)

Odnośnik do komentarza

Lucas nie popadaj w hurraoptymizm, Sarajewo to nie Legia, klub bogatszy, lepiej poukładany i mającego lepszego trenera niz Berg (a moze lepiej powiedzieć, że nie mającego sabotażystę)

 

Keith, wszystko fajnie, ale na siłę promowanie drużyn, których gry nie widziałeś na oczy, tylko z powodu, że są mało popularne i pisanie o nich daje poczucie wyjątkowości i unikalności, jest dosyć słabe.

Odnośnik do komentarza

ale gdzie napisałem kłamstwo - bogatszy klub jest na pewno od każdego z polskiej ligi (przypomne że właściciel klubu to malezyjski milarder Vincent Tan, który jest też właścicielem Cardiff City). Trener - pracował jako menedżer Bośni u-21 i odnosił sukcesy (awans na ME).
A co do widzenia, to zrobiłem research przed meczem, widziałem trochę skrótów i dwumecz z Gladbach w zeszłym roku (akurat kibicuję źrebakom), tam mieli przebłyski dobrej gry.

Odnośnik do komentarza

Przecież to jakiego klub ma właściciela nie ma znaczenia. Istotne jest to ile pieniędzy Tan ma życzenie wpompować w klub. Sama fortuna właściciela nie jest decydująca w kontekście tego, czy dany klub mamy traktować jako bogaty, czy nie. Masz przykład Cacka lub Filipiaka. Gdzie są ich zabawki?

 

Bogatszy klub od Legii wydał na transfery gotówkowe szaloną sumę 23 tys. euro przez ostatnie pięć sezonów. Dane wg transfermarkt. Ten sam serwis wycenia FK Sarajewo na dwa razy mniej niż wspomnianą Legię.

 

Nie mam pewności, bo nie śledziłem losów bośniackiej młodzieżówki, ale dlaczego Uscupulić figuruje tam jako co-trainer, a Jagodić jako menedżer? Kiedy on tę kadrę prowadził, a kiedy był w sztabie głównego szkoleniowca?

 

 

A co do widzenia, to zrobiłem research przed meczem, widziałem trochę skrótów i dwumecz z Gladbach w zeszłym roku (akurat kibicuję źrebakom), tam mieli przebłyski dobrej gry.

 

O tym właśnie pisałem. Nie masz pojęcia co ta drużyna prezentuje, jak gra, na jakim poziomie, gdzie jest jej sufit etc.

Odnośnik do komentarza
„Lech nie stworzył sobie na tyle klarownych sytuacji, by wygrać ten mecz. To my daliśmy mu szansę, a on to po prostu wykorzystał”.

 

No dzięki za szansę Andrzej :). Jak dobrze że mimo kolejnej porażki w Legii nic się nie zmienia, dalej będą kontrolować przegrane mecze, uciszać kibiców (tylko że swoich) itd.

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie wróciłem z meczu Jagiellonii z Niecieczą. Jeżeli Jagiellonia w swojej dzisiejszej dyspozycji (wystarczy powiedzieć tyle, że tylu gwizdów pod swoim adresem nasi piłkarze na Słonecznej już dawno nie słyszeli) totalnie zdominowała gości, to Nieciecza jest pewniakiem do spadku.

 

P.S.

Nie wiem czy stojący w bramce Nowak ma kontuzję nogi, ale jeśli nie, to parodią jest, że golkiper nie potrafi wykopać piłki z piątki i musi za każdym razem podawać tuż przed pole karne, nawet w sytuacji, kiedy jego koledzy są kryci.

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy stojący w bramce Nowak ma kontuzję nogi, ale jeśli nie, to parodią jest, że golkiper nie potrafi wykopać piłki z piątki i musi za każdym razem podawać tuż przed pole karne, nawet w sytuacji, kiedy jego koledzy są kryci.

 

Nieciecza zawsze grała piłką. Być może zwyczajny błąd bramkarza jaki się zdarza, ale takie mają założenia. Zamiast posyłać długie piłki za połowę, gdzie jest 50/50, wolą rozegrać.

Odnośnik do komentarza

- Próbujemy, choć wiemy, że nie jest to łatwy temat. Mamy świadomość, że takie rzeczy powinniśmy zgłaszać znacznie wcześniej, nawet z półrocznym wyprzedzeniem; nie mieliśmy wtedy wiedzy jednak o planowanej imprezie w Krakowie z udziałem Vive – wyjaśnił Jańczyk.

Specjalista ds. komunikacji Ekstraklasy SA Waldemar Gojtowski powiedział: - Sprawa jest nam znana i z pewnością, jeśli na to pozwolą takie okoliczności jak terminy innych meczów plus zgoda nadawcy, to będziemy chcieli podejść do tej sprawy tak, by kibicom umożliwić udział w dwóch wydarzeniach.

 

 

 

No chyba kogoś... Jak zwykle kibiców wyjazdowych się nie bierze pod uwagę. Mecze w sobotę popołudniu to najlepszego co może dla nas być. Zwłaszcza akurat dla nas ze Szczecina, gdzie wszędzie mamy daleko, a do Kielc to się jedzie trzy dni i jeszcze jest łódzkie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...