Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017
Lucas07

Ekstraklasa

Rekomendowane odpowiedzi

Problemem jest to ze Stokowiec sie troche pogubil IMO, ale ja bym mu jeszcze dal czas. Jesli juz jednak sie zdecydowali na taki ruch to wzialbym jakiegos strazaka do zimy i na wiosne postawil na Magiere, bo nigdzie indziej takiego komfortu do wprowadzania mlodych nie dostanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzą słuchy, że Mariusz Lewandowski miałby zbierać pierwsze szlify. UEFA Pro ma jakby co.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Już do nas był przymierzany.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i Mariuszek w Lubinie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo mnie ciekawi jak sobie poradzi Lewandowski w Zagłębiu. Zawsze szanowałem go jako zawodnika i fajnie że dostał szansę, bo jakby nie patrzeć to jeden z naszych najlepszych zawodników ostatnich lat, z ogromnym doświadczeniem i sukcesami. Niby był czasem obiektem żartów ale takiej kariery zazdrości mu 99% polskich piłkarzy. Poza tym zawsze dobrze, gdy pojawia się na karuzeli trenerskiej nowa twarz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Polecieli Ramirez i Mroczkowski.

Obecnie najdłuższy staż w lidze ma Bjelica. Drugi jest Urban, ale on dostał ultimatum na 4 punkty w najbliższych meczach, wiec pewnie zaraz tez poleci.

Trzeci jest bodajże Ojrzyński, króry pracuje w Arce dopiero od kwietnia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta