Skocz do zawartości

Ekstraklasa


Rekomendowane odpowiedzi

11.8. Podczas oficjalnej uroczystości wręczenia trofeum na stadionie wręczane jest wyłącznie
trofeum, ufundowane przez Ekstraklasę SA. Nie dopuszcza się możliwości wręczania innych
nagród. Zawodnicy klubu odbierają trofeum w oficjalnych strojach meczowych.

 

http://www.ekstraklasa.org/data/stories/files/1_Regulamin_rozgrywek_Ekstraklasy/Regulamin_ESA_2013_2014_oficjalny.pdf

 

;)

 

Czyli będą się musieli szybko przebrać w stroje meczowe w Warszawie? :-k:keke:

 

BTW - Lech kiedy dostanie brązowe medale?

Odnośnik do komentarza

To jest taki wstyd, że nie mam na to słów. Wydawało się, że czasy, w których to "grupy kibicowskie" są grupą trzymającą władzę w polskiej piłce już dawno minęły, ale jednak chyba ten mrok powraca. Twoja drużyna przegrała mistrzostwo, nie chcesz oglądać jak się cieszą rywale? To wyjdź ze stadionu, nikt nie każe ci tam siedzieć. Co teraz z kibicami Legii, którzy pojadą na wyjazd? Klub zapewni im szybki samolot powrotny, żeby zdążyli na fetę mistrzowską? 

 

Jeszcze tłumaczenie tego "prowokacją" jest takie żałosne i bardzo źle świadczy o inteligencji kibiców. 

 

Ta decyzja to porażka polskiej piłki, a najbardziej ruchu kibicowskiego, który starał się, aby postrzegano ich w sposób poważny. 

  • Lubię! 16
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, krzysfiol napisał:

To jest taki wstyd, że nie mam na to słów. Wydawało się, że czasy, w których to "grupy kibicowskie" są grupą trzymającą władzę w polskiej piłce już dawno minęły, ale jednak chyba ten mrok powraca. Twoja drużyna przegrała mistrzostwo, nie chcesz oglądać jak się cieszą rywale? To wyjdź ze stadionu, nikt nie każe ci tam siedzieć. Co teraz z kibicami Legii, którzy pojadą na wyjazd? Klub zapewni im szybki samolot powrotny, żeby zdążyli na fetę mistrzowską? 

 

Jeszcze tłumaczenie tego "prowokacją" jest takie żałosne i bardzo źle świadczy o inteligencji kibiców. 

 

Ta decyzja to porażka polskiej piłki, a najbardziej ruchu kibicowskiego, który starał się, aby postrzegano ich w sposób poważny. 

 

Co ty opowiadasz, przecież sypią kwiaty na pochodach pierwszomajowych i zbierają kasę na chorego Piotrusia! To poważni ludzie, a nie jakieś tam podpierdółki

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, schizzm napisał:

polska piłka to autentyczne dno mentalne

 

Za to w Hiszpanii jest tipes topes. Ile to już lat jak Barcelona nie może zagrać finału CdR na Bernabeu, a Real na Camp Nou?

 

Zgadzam się, że cała sytuacja wygląda absurdalnie, ale śmiać mi się chcę jak krzysfiol pisze o porażce ruchu kibicowskiego. Niby co mieli zrobić kibice? Napisać pismo do Ekstraklasy, że będą grzeczni? Powagi trochę. To kibiców wina, że Lech nie chcę ceremonii u siebie? To ich decyzja? Decyzję podejmują władze klubu.

 

 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, FYM napisał:

 

 

Zgadzam się, że cała sytuacja wygląda absurdalnie, ale śmiać mi się chcę jak krzysfiol pisze o porażce ruchu kibicowskiego. Niby co mieli zrobić kibice? Napisać pismo do Ekstraklasy, że będą grzeczni? Powagi trochę. To kibiców wina, że Lech nie chcę ceremonii u siebie? To ich decyzja? Decyzję podejmują władze klubu.

 

 

 

No ale kto dał w ogóle powód do tego, żeby dyskutować na ten temat, jak nie kibice?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, FYM napisał:

No to jak taki jesteś przekonany, to może wskażesz ten powód?

 

Chociażby rakietnice na finale Pucharu Polski? Chociażby sforsowanie płotu przez kibiców z Gliwic?

 

Nie dziwię się klubowi, że boi się wziąć odpowiedzialność za mistrzowską fetę Legii na swoim stadionie, bo kibice niejednokrotnie pokazali, że nie można im zaufać, a ewentualne szkody finansowe będzie musiał pokryć klub, a te wizerunkowe wziąć na klatę. 

 

Jest to oczywiście kwestia polskiego prawa, które nie potrafi sobie poradzić z awanturującymi się ludźmi, ale to mimo wszystko wina kibiców, że łamią prawa i regulaminy, że wnoszą co kolejkę na stadion nielegalne race, że wnoszą kominiarki, że ich przyśpiewki są pełne języka nienawiści. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Pomysł, aby zorganizować alternatywną fetę Legii, pojawił się w gabinetach szefów Lecha blisko trzy tygodnie temu. Według naszych informacji, gdy stołeczny klub zbliżał się do tytułu, do prezesa Karola Klimczaka zaczęły docierać informacje, iż w przypadku ceremonii na Bułgarskiej najbardziej fanatyczni kibice Kolejorza zrobią wszystko, aby uniemożliwić legionistom odbiór pucharu i medali. Zaczęto przygotowywać różne scenariusze. Jak ustaliliśmy, jeden z nich zakładał wręczenie pucharu na stadionie, ale dopiero po opuszczeniu go przez kibiców. Szybko odrzucono jednak tę koncepcję, przewidując, że część fanów nie opuściłaby obiektu, aby uniemożliwić lub maksymalnie opóźnić bolesną dla nich uroczystość.


Więcej: http://www.sport.pl/pilka/56,65039,23405119,ekstraklasa-jesli-ceremonia-legii-to-tylko-w-stolicy-znamy.html

 

No i to nie było tak, że sobie prezes Lecha wziął te obawy z kosmosu, tylko dostawał informacje od środowisk kibicowskich, że mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, BartuS napisał:

 

przeciez Lech jest zesrany, ze kibice Kolejorza z bolem dupy nie przelkna odebrania pucharu przez ich najwiekszego wroga na ich stadionie :) 

 

Ja to rozumiem, ale to jest wina kibiców, że akurat grają w ostatniej kolejce z Legią i sytuacja w tabeli jest taka, a nie inna?

Odnośnik do komentarza

W sumie to przerażające jest to, że kibolstwo postraszy włodarzy i jest z tego taki problem. Swego czasu Widzew też nie wpuścił kibiców ŁKS na derby i jedni mówili, że to rewanż za to, że we wcześniejszej rundzie ŁKS nie wpuścił kibiców Widzewa, ale były też głosy, że kibice ŁKS chcą zrobić gnój i z obawy o zniszczenia bezpieczniej ich było nie wpuścić. 

 

Z jednej strony jest to kompromitacja klubu, że nie jest w stanie tego zabezpieczyć, ale kibolstwo święte nie jest i podejrzewam, że przesłanki o tym, że będzie dym nie są wyssane z palca, więc nie piszcie, że nie ma tu winy kibolstwa.

 

Tu się trzeba zastanowić jak wyplenić to bydło ze stadionów. Znowu mają wrócić 2 metrowe płoty dookoła murawy jak kiedyś?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...