Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Nominacje w poniższym dziale można składać do 14.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Może powiesz w oczy OPELU (pan Piotr Orpel) wprost, że jest oszustem? Bo odważny to jesteś tylko na forum. Ja grałem przeciwko niemu w finale i gdyby mnie oszukiwał, na pewno pierwszy bym o tym napisał.

Oczywiście, że powiem, zresztą już mówiłem. Już Ci pisałem że jeśli nie wierzysz, to zrobię stream jak moja siostra opierdala sezon bez porażki i z golami powyżej 100, bo przecież zajebiście gra w FM.... Wiem, wiem można dyskutować ta temat taktyki, która wykorzystuje błędy gry, ale....no właśnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to zrobię stream jak moja siostra opierdala

musiałem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to zrobię stream jak moja siostra opierdala

musiałem

No cóż na samego streama jakby grała byś nie przyszedł ? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Brudinho, nie nie przyszedłbym, bo okazałoby się, że jest lepsza, niż ja w FM'a

fakt jest jeden, niepodważalny. Hawkeye ma 100% racji z rybkami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na czym polegało oszustwo Opelu?

Używał taktyki wykorzystującej błąd silnika meczowego związanego z autami i rogami

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

OM

ModTeam chciałby wyraźnie zaznaczyć, że nie życzy sobie wulgaryzmów ad personam poza murami Maryni. Niezależnie od okoliczności, czynników łagodzących, oczywistego chamstwa adwersarza, własnych uprzedzeń et consortes. Dla szukających inspiracji dla dopuszczalnej erystyki polecamy ewentualnie to. Brudinho, apelujemy o zastosowanie się do naszej prośby.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najgorsze jest w tym wszystkim, że walczy dżuma z cholerą. Z tym, że jaki by Mahdi nie był i tak dalej to cmrev zawsze swoje za uszami miało i jak widać - teraz też daleko im od ideału, delikatnie mówiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta