Skocz do zawartości
Do końca czerwca będą trwać wybory do ModTeamu.
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA

Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY

Rekomendowane odpowiedzi

Po wielu latach obecności i realizowania się na cmrev zrealizowałem w końcu projekt stworzenia własnej strony internetowej, co było długo moim marzeniem. 20 marca br. zadebiutował sajt:

Mój Football Manager

Na stronie znajdziecie moje kariery przedstawione w formie ciekawych blogów, artykuły (dotyczące nie tylko Football Managera, ale także futbolu realnego) oraz - przede wszystkim - Rozgrywkę Mistrzów, turniej dla wszystkich FM-maniaków w Polsce.

Strona będzie ewoluować w stronę regularnego serwisu (z możliwoścą rejestrowania się i logowania użytkowników). Serdecznie zapraszam; każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Info dla adminów: reklama "Polskiej Sceny Cm" umieszczona została w prawym dolnym rogu i widoczna jest na stronie głównej oraz na wszystkich podstronach Mój Football Manager.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

estetyka bloga wybitnie cmrevowska, aż odstrasza od czytania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co zrobić;-) Przez osiem lat spedzonych na cmrev czlowiek jest jak naznaczony;-) Pozostały pewne przyzwyczajenia:-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 grudnia 2015 Mój Football Manager przekształcił się w regularny serwis.

Podsumowanie działalności (marzec 2015 - grudzień 2015) plus plany na dalszy rozwój znajdziecie w tym artykule:

http://myfootballmanager.pl/artykul/93/to-byl-wspanialy-miesiac-amnestia-noworoczna-nabor-do-redakcji-moj-football-manager

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy nagroda za menedżera miesiąca została już wypłacona? Kiedy można spodziewać się kolejnego odcinka Solihull?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1/ Zwycięzca (wybrany przez inych wirtualnych menedżerów) zdecydował się przekazać ją na rozwój serwisu:

iWOW8Jq.png

2/ W dniach 13-18 byl finał Rozgrywki Mistrzów, kolejny tydzień to prace nad opisaniem tego wydarzenia... Dodatkowo zostałem sam z malym dzieckiem w domu, więc nie ma mowy o grze... Powrot do Solihull Moors w lutym! Kolejny sezon rozegrany, czeka tylko na to, abym go opisał;-)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Panowie (ewentualnie - Panie) - oferta; szukamy szefa projektu:

Poszukiwany, poszukiwana!

http://myfootballmanager.pl/rozgrywka-mistrzow/1120/poszukiwany-poszukiwana-pilne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziomek, mam bekę w opór z Twojego awatara.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak to było z tą czitową taktyką Opelu? Naprawdę oszukiwał?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy będzie najnowszy Biuletyn Rozgrywki Mistrzów i dlaczego nie informujesz nas Mahdi o "najważniejszych" informacjach z Twojego "sajtu" tak jak kilka postów wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2. Mistrzostwa Polski Wirtualnych Menedżerów w grze Football Manager - rozpoczęte! Klikając w poniższy link znajdziecie pełny pakiet informacyjny wraz ze wszystkimi potrzebnymi linkami:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jeśli ktoś nie ma FB, a chce sobie pograć? Szczególnie że wymyśliłeś sobie ten wymóg aktywnego konta od 60 dni? :///////

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co jeśli ktoś nie ma FB, a chce sobie pograć? Szczególnie że wymyśliłeś sobie ten wymóg aktywnego konta od 60 dni? :///////

To może sobie pograć w swoim zaciszu domowym :kekeke:

ponoć możesz założyć sobie nawet fejkowe konto na FB, ale i tak będziesz czekał 60 dni na start. Jakoś tak.

Mistrzostwa Polski dla graczy pierwszego sortu tylko - takie powinno być chyba powiadomienie przy rozgrywce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i po kiego grzyba od razu te minusy dla Mahdiego :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co w tym dziwnego? Football Manager jest akurat taką grą, że bardzo łatwo kogoś oskarżyć o oszustwa. Pozbawienie anonimowości graczy takie ryzyko w pewnym stopniu niweluje. Ponadto, stajesz do rywalizacji o Mistrzostwo Football Managera (czy jakkolwiek to tam nazywacie), nagrodą, o ile się nie mylę, jest gotówka, a ty chcesz robić to anonimowo? Strasznie niecelny pocisk w stronę Mahdiego. Widzę, że trollowanie czy wytykanie palcem Mahdiemu stało się na tym forum wręcz modnym i wartym naśladowania. Powiem tylko, że ani razu nie wszedłem na jego stronkę bez wcześniejszego znalezienia linku w Maryni, więc ktoś z was regularnie to odwiedza. Nie rozumiem trochę trollingu kolesia, który z własnej kieszeni inwestuje w rozgrywkę dla rzeszy fanów wspólnej zajawki. Ja nie zamierzam brać w tym udziału, ale nie zwalnia mnie to z zachowania rozsądku. Jest osoba, która to w jakimś stopniu ogarnia (ciekaw jestem, kto z was wykazałbym się podobną determinacją), są zainteresowani, więc pozwólcie temu żyć. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co w tym dziwnego? Football Manager jest akurat taką grą, że bardzo łatwo kogoś oskarżyć o oszustwa. Pozbawienie anonimowości graczy takie ryzyko w pewnym stopniu niweluje. Ponadto, stajesz do rywalizacji o Mistrzostwo Football Managera (czy jakkolwiek to tam nazywacie), nagrodą, o ile się nie mylę, jest gotówka, a ty chcesz robić to anonimowo?

To, że są ludzie, którzy nie mają konta na fb i nie widzę powodu, dla którego trzeba było mieć. Co za problem, żeby traktować fb jako coś naturalnie obowiązkowego dla każdego. Ot co... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież nie jest obowiązkowe, tylko nie oszukujmy się, najpowszechniejsze - skoro organizator wybrał sobie taką metodę weryfikacji, to przecież nikt nikogo do gry nie zmusza. Abstrahując od postaci Mahdiego i emocji wokół niego na pewno nie można mu zarzucić, że traktuje tę zabawę po macoszemu, czy nie angażuje się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale jak wskazuje nazwa to są Mistrzostwa Polski czyli prestiżowa impreza!!! a wyniku takich ogranićzeń nie są turniejem otwartym dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To Mahdi to organizuje, on to sponsoruje, on więc ma prawo robić ekskluzywne warunki wejścia.

Aczkolwiek faktycznie w tym momencie tytuł mostrza Polski jest odrobinę na wyrost.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi