Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Może powiesz w oczy OPELU (pan Piotr Orpel) wprost, że jest oszustem? Bo odważny to jesteś tylko na forum. Ja grałem przeciwko niemu w finale i gdyby mnie oszukiwał, na pewno pierwszy bym o tym napisał.

 

 

Oczywiście, że powiem, zresztą już mówiłem. Już Ci pisałem że jeśli nie wierzysz, to zrobię stream jak moja siostra opierdala sezon bez porażki i z golami powyżej 100, bo przecież zajebiście gra w FM.... Wiem, wiem można dyskutować ta temat taktyki, która wykorzystuje błędy gry, ale....no właśnie.

Odnośnik do komentarza

OM

 

ModTeam chciałby wyraźnie zaznaczyć, że nie życzy sobie wulgaryzmów ad personam poza murami Maryni. Niezależnie od okoliczności, czynników łagodzących, oczywistego chamstwa adwersarza, własnych uprzedzeń et consortes. Dla szukających inspiracji dla dopuszczalnej erystyki polecamy ewentualnie to. Brudinho, apelujemy o zastosowanie się do naszej prośby.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Świąteczne prezenty od Mój Football Manager!

 

Pod choinką znajdziecie Skarb Kibica 4. Mistrzostw Polski Wirtualnych Menedżerów (Rozgrywka Mistrzów), a w nim m.in. do wygrania Football Manager 2019 i 100 funtów.

 

Dodatkowo szef Mój Football Manager Update Team, bartekr, prezentuje dodatek dzięki któremu będziecie mogli objąć klub na wszystkich poziomach rozgrywkowych w Polsce! Począwszy od C-klasy!

 

PREZENTY OD MFM

 

Wesołych Świąt życzą Rada Sponsorów, moderatorzy, informatycy, redakcja oraz wydawcy

Mój Football Manager

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Politolog, pracownik budżetówki i dumny tata. W życiu "realnym" tworzy i rozlicza projekty unijne, a w wirtualnym tworzy i prowadzi zespoły piłkarskie! Wywiad z nowym zastępcą redaktora naczelnego Mój Football Manager. Kliknij w poniższy screen:

 

iRbXxEZ.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...