Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich FM-maniaków,
jako, że edytor FM'a daje nam sporo możliwości edycyjnych, warto to wykorzystać by trochę poeksperymentować. Tym co jakiś czas będę się zajmował. Bez zbędnego przedłużania - przed Wami pierwszy odcinek FMeksperymentów.

Zapraszam do obejrzenia i wyrażenia opinii!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drugi epizod mojego eksperymentu z gwiazdami światowej piłki w Ekstraklasie. Sprawdź kto odszedł, kto został na kolejny sezon!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie widzę żadnych linkow, czy innych szczegółów? Jakieś Pozdro Dla Kumatych? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu nie widzę żadnych linkow, czy innych szczegółów? Jakieś Pozdro Dla Kumatych? :)

Wszystko ok. U mnie działa.

Swoją drogą, ciekawa zabawa. Czekam na kolejne eksperymenty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, poniżej 3 epizod eksperymentu z Gwiadami w polskiej Ekstraklasie. To ostatni odcinek tego eksperymentu, z którego dowiemy się który piłkarz wyjechał z naszej ligi jako ostatni. Zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich, poniżej pierwszy odcinek kolejnego eksperymentu. Tym razem eksperymentujemy z Reprezentacją Polski!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że dużo ciekawszym eksperymentem byłoby, gdybyś do kadry powoływał tylko graczy, którzy mają podwójne obywatelstwo, ale bez zmieniania niczego w edytorze. Byłoby dużo trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kubakisiel Nie ja prowadzę kadrę, tylko symuluję rozgrywkę a kadrę prowadzi komputer.

Nowy eksperyment! Tym razem sprawdzamy jak poradziłby sobie w Realu Madryt nasz najlepszy zawodnik Robert Lewandowski:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój najnowszy eksperyment - jak będzie wyglądać piłkarska Polska przez najbliższe 100 lat? Które zespoły zdominują Ekstraklase a które opuszczą jej szeregi na lata? Sprawdźcie pierwszy epizod, lajkujcie, udostępniajcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapraszam do śledzenia eksperymentu "Solihull Moors - polski klub FM-maniaków w Anglii". W skrócie - jest to zmodyfikowana wersja dosć popularnych projektów typu "Mój Wirtualny Piłkarz"; jednak ujęta w zupełnie inny sposób. Poprosiłem 35 userów naszego serwisu (Mój Football Manager) o wybranie sobie pozycji oraz rozdzielenie 120 punktów na atrybuty (+ 50 na wybrane atrybuty ukryte).

Wszystkich tych graczy (w wieku 14-17 lat) grupuję w klubie grającym na 6 poziomie w Anglii (Solihull Moors). Pilkarze 14-letni otrzymują CA 40, 15-letni CA 50, 16-letni CA 60 i 17-letni CA 70. Zaciekawieni?

Nabór:

http://myfootballmanager.pl/post/162/uwaga-nabor-kto-chce-pograc-na-wrzosowiskach-i-podbic-wirtualny-swiat-futbolu-wraz-z-mahdim

Wstęp:

http://myfootballmanager.pl/post/188/solihull-moors-polski-klub-fm-maniakow-w-anglii-sezon-nr-1-201415-wstep

1 sezon:

http://myfootballmanager.pl/post/234/solihull-moors-polski-klub-fm-maniakow-w-anglii-sezon-nr-1-201415

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie ale dlaczego piszesz to w czyimś temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, myślałem, że to temat zbiorczy dla FM-eksperymentów i nie założyłem własnego.... Niedopatrzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi