Skocz do zawartości
Między 26 a 29 lipca w LIPINACH odbędzie się XVIII Zlot CMF. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!
TEMAT ZLOTOWY
diamen

Edytor czasu rzeczywistego. Pytanie...

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu zacząłem bawić się edytorem czasu rzeczywistego i mam jedno pytanie, mianowicie kiedy poprawiałem umiejętności jednego zawodnika to nagle wszystkie umiejętności zaczęły mu spadać poza tymi fizycznymi. Wie ktoś czy można coś z tym zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się, że wyjechałeś z umiejętnościami poza jego PA, czyli potencjał. Dlatego umiejętności spadają. Moge się jednak mylić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dałem mu PA na dwieście czyli maksimum. Może chodzi o obecne umiejętności ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To też może być powód. Albo po prostu gra zgłupiała bo z dnia na dzień komuś wzrosły umiejętności dwukrotnie. Ja generalnie na edytorach się nie znam. Raz użyłem gdy jeden z moich perełek w wieku 16 lat oszedł z klubu gdyż nie zaproponowałem mu umowy. A wiadomo, że profesjonalny konrakt można podpisać w wieku 17 lat, tak przynajmniej jest w fm 11, w którego grałem. Edytorem więc zabukowałem sobie jego przejście z wolnego transferu z powrotem bowiem uznałem to za błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zwiększasz PA i chcesz, żeby mu nie spadały atrybuty to musisz też podwyższyć CA. Inaczej lecą. Bo te (atrybuty) nawet po powiększeniu stają na poziom CA, jak to jest niskie to i atrybuty lecą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejna kwestia to wiek zawodnika, jak ustawiasz same 20 to i tak chyba będzie ponad CA 200, 4 punkty atrybutów chyba liczbą się jako jeden punkt CA(w tym atrybuty ukryte imho - choć tego nie jestem pewien)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi