Skocz do zawartości

CM 01/02 przez internet


Tiger

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Szukam partnera lub partnerki do wspólnych spotkań online ;] Wymagania mam skromne:

 

- CM 01/02,

- chęć grania na wszystkich ligach

- wytrzymałość na trudy gry

- chęć wielosezonowej walki

- w miarę dużo czasu

- nie poddawanie się gdy inny grający manager podpieprzy ci scouta ;]

 

Tylko poważne oferty ;]

 

 

Kontakt:

GG: 3534942

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie, mam pytanie, czy ktoś z tutaj zgromadzonych nie chciałby prowadzić ze mną działu retro, głownie o CMie 03/04 na rozwijającej się stronie www.centrumfm.org PROSZĘ O KONTAKT chętnych, talenty, opowiadania, porady i wszystko związane z CMem 03/04 miło widziane:) kontaktt: GG 1531738 (zawsze na niewidoku siedzę) mail vv0ytekk@gmail.com

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Cześć wszystkim. Chciałbym spróbować swoich sił, pograć z kimś przez internet w cm 01/02 na zwykłym patchu v3.9.68. Podaje swoje gg, jeśli jest ktoś zainteresowany grą ze mną i nie wymięka :>

Zaznaczam że nie mam public IP

 

i nie bawię się w go on holiday ;] , ale możecie mnie przetestować i wybrać ligę :).

 

gg- 9220628 pisać zawsze-niewidoczny

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...

witam, mam mały problem może ktoś z Was coś mógłby pomóc: gram z kumplem w sieci na tym ostatnim paczu chłopaków z ODB, gramy w ligę angielską, pierwsze 2-3 sezony śmiga perfekt no a teraz gra się kaszani regularnie na maks: gra jest wykreowana u mnie a kumpel się dołącza i wywala go regularnie średnio co kilka kolejek np. jak robi zmiany w przerwie meczu itp. i już nie może wrócić z ekranu zmian do meczu. Mecz za niego dogrywa komp no a kumpel to manager na wakacjach. Mi wtedy też częstwo zrywa połączenie. Ja mam neostrade 1mb - kumpel neostrade 10mb. Niby powinno być odwrotnie, ale zaznaczam że 3 sezony chodziło bezawaryjnie choć czasem sesje były i po 7 godzin w nocy, poza tym w trakcie grania normalnie jak np. kumpel grał mecze używałem sieci do przeglądania stron oglądania filmów itp. i wszystko było ok. Pytanie czy to bardziej u mnie jakieś kwasy są teraz czy u niego, czy może (choć wątpię) w samym w paczu... Kompy przeskanowaliśmy, prędkość w neo jest stabilna i normalnie hwg co to może być....

Z góry dzięki i pozdr!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...