Skocz do zawartości

Prawybory prezydenckie 2015


FYM

  

93 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Gabe

 

"Na piątek planowany jest zarówno koncert zespołu Kukiz i Piersi, jak i organizowana przez muzyka debata między Bronisławem Komorowskim a Andrzejem Dudą. Pogodzenie obu terminów jest niemal niemożliwe, z uwagi na odległość dzielącą Gdańsk i Lubin, w których odbędą się te wydarzenia.

 

Informacja o piątkowej debacie kandydatów na prezydenta startujących w drugiej turze wyborów mogła zaskoczyć trójmiejskich fanów zespołu Kukiz i Piersi. Organizatorem spotkania Bronisława Komorowskiego i Andrzeja Dudy, które ma się odbyć w piątek o 21.15 w Lubinie, jest Paweł Kukiz. Tego samego dnia o godz. 19 w Gdańsku ma mieć miejsce koncert grupy Kukiz i Piersi w ramach juwenaliów Politechniki Gdańskiej."

Odnośnik do komentarza

Nie to, żeby mnie szczególnie interesowała treść artykułu*, ale nie posiadam prenumeraty i nic poza leadem nie mogę przeczytać - może dobrym zwyczajem było by zacytować choć najważniejszą część artykułu?

 

*jakby mnie interesowało, to bym kupił ;)

 

nic poza leadem? u mnie pokazuje jako otwarty art :k

 

generalnie: w dniu debaty Kukiz ma koncert na juwenaliach w Gdańsku, z którego oczywiście nie zrezygnuje, bo są priorytety :lol: ten facet ma nieźle porąbane w głowie, chce być jednocześnie politykiem, dziennikarzem i muzykiem

Odnośnik do komentarza

Jego spotkanie, jego publiczność. Myślisz, że do Dudy można było wejść z ulicy dzisiaj?

Odnośnik do komentarza

Profesor zdejmij klapki z oczu. Albo chociaż najpierw przeczytaj, chociaż leady. Duda miał spotkanie przed brama stoczni, lokalne media pisza o tysiacu osob. No, ale pewnie zawiesili tramwaje, zamknęli drogi i sami fanatycy pisu tam byli.

Odnośnik do komentarza

Przed jaką ***** bramą stoczni? Efektowny partyjny spęd w budynku dawnej drukarni. O dzisiejszym spotkaniu mówię, a o czym ty, nie mam pojęcia,

 

ETA TŁUSTYM DRUKIEM I CAPSAMI DLA ZWOLENNIKÓW BINARNEGO POSTRZEGANIA RZECZYWISTOŚCI: TO, ŻE NIE JEST MI PO DRODZE Z DUDĄ, NIE OZNACZA, ŻE JESTEM WYBORCĄ PO I KOMOROWSKIEGO.

 

ETA2 TŁUSTYM DRUKIEM I CAPSAMI DLA ZWOLENNIKÓW BINARNEGO POSTRZEGANIA RZECZYWISTOŚCI: TO, ŻE NIE JESTEM WYBORCĄ PO I KOMOROWSKIEGO, NIE OZNACZA, ŻE WYŁĄCZA MI SIĘ LOGICZNE MYŚLENIE W ZETKNIĘCIU Z PROPAGANDĄ WYMIERZONĄ W PO I KOMOROWSKIEGO.

Odnośnik do komentarza

Na początek Kukiz wyjaśnia:

Chcę Wam uświadomić, że istnieje możliwość pokonania odległości ok. 500 km w linii prostej (Gdańsk-Lubin) w czasie jednej godziny. Samolot. Można. Zapytajcie Miszczaka albo Michnika. Dla chłopaków to taksówka. Dla mnie wydarzenie." .

I kontynuuje wpis waląc dalej w TVN i Wyborczą:

W Lubinie jest lotnisko.Cena za lot to niewiele wyższa kwota niż podróz 5-cio osobowej Rodziny Waszym umiłowanym Pendolinem. Mogłem pogodzić i pracę zarobkową i debatę. Wasi Prezesi nie taką kasę wydają na zakupy kosmetyków dla swoich żon. Nie wciskajcie ludziom kitu, że coś kombinuję. Kombinujecie WY- partycypanci łatwego życia za nasze pieniądze. Autorzy programów o ośmiorniczkach w sosie szampańskim, gwiazdach na lodzie i szczawiu po bretońsku (podanym na gorącym talerzu przez muchofila).

I wali za chwilę jeszcze mocniej:

Wy w życiu się na to nie zgodzicie. W życiu nie zgodzicie się na Państwo Obywatelskie. Bo Wy jesteście (któraś tam) władza.

Dokonuje też smutnej konstatacji na temat medialnych "elit":

Od 30 lat. Obserwuję Wasze "kariery". Wasze salony, warszawskie Monako, bufonadę, rauty. Wasze dwory. Waszą butę. Waszą "lepszość". 3/4 z Was wstydzi sie Białej Podlaskiej, Białegostoku, Lublina, Zamoscia... Przepięknych, kochanych, POLSKICH klimatów... Wy "warszawiaki" jesteście ! Emotikon smile MWZWM Emotikon smile... Za kasę całą rodzinną tradycję sprzedacie. Swoje szlachetne chłopstwo, dume Przodków....Szukacie żydowskich, szlacheckich, holenderskich czy Bóg wie jakich korzeni (byle nie Białostockich) i zrobicie wszystko by spłacić kredyty za mieszkanie w W-wie

I kończy mocnymi słowami:

Słuchajcie , funkcjonariusze propagandy: istnieje możliwość pokonania 500 km samolotem w ciągu jednej godziny. Debata jest możliwa. Bronisław się jej boi. I płaci Wam za to, żebyście połączyli się z nim w bulu. Miłej porannej jajecznicy Wam życzę, wyrobnicy.

 

Wie ktoś czy jak głosowałem w innym miejscu niż meldunek w I turze (miałem zaświadczenie, byłem dopisany do list) to teraz mogę głosować w tym samym miejscu czy "wracam" do miejsca meldunku?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...