Skocz do zawartości

Prawybory prezydenckie 2015


FYM

  

93 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno i drugie. Bronek początek miał no taki w miarę, ale dał się ewidentnie zepchnąć Dudzie. Fakt, Duda nie odpowiedział zupełnie na pytanie o In vitro, ale dla mnie pytanie Dudy do Komorowskiego o podatki (zwłaszcza nawiązanie do podatku na ubranka dziecięce) było niezłym punchem (Patrząc na żenującą odpowiedź Komorowskiego, ze "Kaczyński też podnosił"). Była jeszcze jedna kwestia, która na mnie zrobiła niezłe wrażenie ze strony Dudy, ale nie pamiętam co do słowa, więc nie będę cytował, niemniej chodziło o Jedwabne.

 

Do dziś miałem zamiar w ogóle nie iść zagłosować w II turze, bo nie jestem zwolennikiem obu, ale po tej debacie mi bliżej do głosu na Pana Andrzeja.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze obydwie debaty odbyly sie w taki sposob, ze kandydaci zamiast odpowiadac na pytania, przechodzili od razu do ofensywy, ktora najczesciej zaczynala sie od: "a za rzadow Pana partii...". Przepychanka o godla na koszulce, czy o czekoladowe godlo... serio? To jest najwazniejsza kwestia dla Polski? Zaden z kandydatow nie odpowiadal na pytania, albo atakowal przeciwnika, albo pieknymi politycznymi slowami opisywal, ze bedzie lepiej.

 

Smieszy mnie troche wojenka na Twitterze i wpisy typu: "Bronek 2:0 Duda!!!" czy "Choragiewka PO przy biurku Komorowskiego #Dudanokautuje". I to wpisy od teoretycznie powaznych dziennikarzy. Widac, ze wazniejsze dla mediow jest kto z kim wygral, kto komu dokopal, a fakt, ze obaj kandydaci migali sie jak mogli od konkretnych wypowiedzi jest juz nieistotny.

Odnośnik do komentarza

I jak na dloni widac rowniez hipokryzje "niezaleznych mediow", ktore tak mocno krytykuja Wyborcza, TVN, Newsweek za stronniczosc i jawne wspieranie Komorowskiego, a same pokazuja swoja niezaleznosc poprzez wybielanie Dudy i osmieszanie Komorowskiego. Wielcy, niezalezni dziennikarze. Wszyscy sa siebie warci.

 

Nie podoba mi sie tez zachowanie Kukiza, ktory niby oficjalnie Dudy nie poparl, ale za kazdym razem podkresla, ze do kandydata PiSu mu blizej. Oby sie na tym nie przejechal, bo jak wygra Duda, to duza czesc elektoratu Kukiza moze pomyslec, ze skoro juz udalo sie odsunac PO od stolka prezydenckiego, to w nastepnych wyborach tez trzeba poprzec PiS, zeby odsunac od wladzy PO. A wydawalo mi sie, ze Kukiz bardzo chcial walczyc z dwiema partiami, ktore zdominowaly i zabetonowaly polska scene polityczna :-k

Odnośnik do komentarza

Wiem że adekwatna, ale takie powalanie na ziemię brzydko wygląda później. Mogli sobie to darować, za ucho go wyciągnąć czy wyprowadzić jakoś :) Pomijając to, że facet został wyrzucony jedynie za skandowanie.

Jak masz obiekt nieproszony, który zbliża się do czegoś co chronisz, to chcesz go zneutralizować, jak zostanie uszkodzony to jego problem. Secret Service by go odstrzeliło.
Odnośnik do komentarza

Też bardzo proszę o przykłady odstrzelenia kogokolwiek przez Secret Service.


Skoro za skandowanie anty-komorowskich hasełek w obecności prezydenta BOR łapie za fraki i wynosi delikwenta w pozycji horyzontalnej, dlaczego mamy do czynienia z dopiero pierwszym takim przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...