Skocz do zawartości

Pillars of Eternity


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Adra Dragon to jakiś żart, drużyna na 12 lvlu nabuffowana jak rosyjski czołg po tunningu a i tak cały team pada na jednego hita, póki co wyczytałem że bez barbarzyńcy w drużynie w zasadzie można zapomnieć o pokonaniu władcy podziemi, na razie jednak straciłem cierpliwość przez te kilka godzin prób, także podejdę do tego może przed samym końcem gry.

 

Odnośnik do komentarza

A, racja, zapomniałem o tym. Z mojego doświadczenia na hardzie:

 

 

Pomagiery to kilka xauripów i jakiś czarujący szit w stylu pwgry. Ale to nie one stanowią problem. Czary AOE smoka nie mają ograniczenia zasięgu - a że jeden z nich potrafi na strzała zdjąć maga/kapłana/enigmatyka/etc, a przy krytyku zjechać i Edera...

 

Odnośnik do komentarza

No to jest szansa, że po następnym patchu retroaktywnie to odzyskasz, tak było afaik z jednym z bugów przed 1.03.

 

A ja zbliżam się powolutku do końca II aktu. Dzięki robieniu różnych rzeczy bocznych mam już 46 godzin grania :) Niejedna inna gra płonie ze wstydu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 10 miesięcy później...

tak jak mówiłem, baldurs gate robi mi loda

 

 

jestem boskim księżycowym magiem, wale z różdżki, i trochę lipa bo też mi się mag jakiś arogancki skurwiel na A dołączył w tym pierwszym mieście z drzewem wisielców i nie ma kto tankować, dwie walki i mamy po pół hape.

Zestawy obozowe są jakimś problemem czy śmiało zużywać jakby jutra miało nie być (śr poziom trudności)? Przestanie mnie kiedyś wkurwiać limit użycia czarów do następnego odpoczynku? Mam te swoje fancy ognie, tarcze i inne chuje w dupe przeciwnikom i w sumie to się powstrzymuje przed ich używaniem prawie ciągle, bo limit i jak w przysłowiowym mu online, w które przegrywałem wczesne gimnazjum, po prostu wale ciągle z tego magicznego pocisku co to zabiera tyle samo co zwykły czar z różdżki więc tak naprawdę sam nie wiem na chuj z niego walę. W ogóle to widzę potencjał na fajną grę, tylko mnie trochę wkurwiają przeciągnięte erpegowe poetyckie opisy w oknach dialogowych, no ale ok, klimat, spróbuję w imersję, której z grą rpg nie miałem od czasu gothica i trochę skyrima.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...