Skocz do zawartości

Pillars of Eternity


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już zapuścił się w Bezkresne Ścieżki Od Nuy?

Jeśli tak, to czy walczył z Drakiem i go pokonał? Walczyłem z nim parę razy, ale za każdym razem łatwiutko mnie pokonuje właściwie w pojedynkę. Czy będąc na 4 poziomie jest sens, bym z nim walczył i zapuszczał się głębiej w ścieżki?

Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o te podziemia pod Warownią? Nie znalazłem tam żadnego Draka, jedynie sporą królową pająków... Czyżbym musiał tam zejść jeszcze raz?

 

Na 4 poziomie doświadczenia 3-4 czempionów tych goblinów dziwnych to dla mnie duże wyzwanie, a trzech czempionów + arcymag + drak (faza pośrednia między żmijem a smokiem) to koszmar. Odpuściłem i poszedłem w innym kierunku, choć te labirynty są FASCYNUJĄCE.

 

A co do Maerwalda:

 

Wybrałem trzecią opcję, czyli sam złapałem nić jego duszy, nie zauważyłem jednakże żadnych skutków jak dotąd związanych z tym.

 

Odnośnik do komentarza

A tymczasem Obsidian nie rozczarowuje:

 

  • Stats from items permanently add to characters on save/load (My fighter now has 107 deflection at lvl 4 ) .
  • Companions and ranger pets can disappear (can't be fixed with simple restart game and load).
  • Double-Clicking Equipment Bug. Can cause your character to lose ALL Passives/Racials/Permanent Buffs, forever.
Odnośnik do komentarza

Na razie na szczęście żaden bug mnie nie trafił. Z drugiej strony: jak fajnie gra się w taką oldschoolową grę! Dużo mogę dzięki temu im wybaczyć. Przykład pierwszy z brzegu: brak tych wszystkich strzałek, które dziś wszystkich prowadzą jak idiotów do miejsc docelowych misji. Przed chwilą zastanawiać się przez to musiałem, gdzie jest ta cała warownia władcy przystrajającego drzewa swymi poddanymi... i fajnie, że musiałem się zastanawiać :)

 

BTW: zszedłem na chwilę do tych podziemi Gacka. Po tym, jak z najwyższym trudem pokonałem jakąś bandę xauripów ze żmijem jako zwierzątkiem towarzyszącym uznałem, że na razie jeszcze to nie dla mnie (za szybko schodziły mi zestawy biwakowe :lol: ).

...nawiasem mówiąc, podobno z Warownią Raedrika związany jest paskudny bug, więc może zmienię zdanie :lol:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

BTW: zszedłem na chwilę do tych podziemi Gacka. Po tym, jak z najwyższym trudem pokonałem jakąś bandę xauripów ze żmijem jako zwierzątkiem towarzyszącym uznałem, że na razie jeszcze to nie dla mnie (za szybko schodziły mi zestawy biwakowe :lol: ).
...nawiasem mówiąc, podobno z Warownią Raedrika związany jest paskudny bug, więc może zmienię zdanie :lol:

Ale ze żmijem czy z Drakiem (5 poziom podziemi)? Bo to robi różnicę. Jeśli pokonałeś tego Draka (takie duże, charakterystyczne bydle, nie sposób nie zauważyć ;) ), to na którym levelu miałeś towarzyszy?

 

 

 

Edytowane przez Kuchar
Odnośnik do komentarza

Trochę już tu postów napłodziliście, odniosę się zatem do kilku z nich.

 

Niezłomny(Ciekawe czy później przyjdzie poznać nam jego prawdziwe imię..) to chyba jeden z najciekawszych towarzyszy a tekst, którzy rzuca w "Słonym maszcie"(czy można lepiej nazwać burdel?) jest przeepicki :).

 

Co do walk, to zdecydowanie lepiej hasać w dużej grupie, nawet kosztem dużo dłuższego czasu lvlowania postaci, taki niezłomny jest praktycznie bezcenny w drużynie, tak samo jak shaman czy też pieśniarz.

 

Póki co chyba najbardziej irytuje mnie fakt że większość czarów i potionów można używać dopiero w trakcie walki, co praktycznie uniemożliwia odpowiednie "nabuffowanie się" przed jakimś trudnym pojedynkiem, przez to używanie czarów wzmacniających jest praktycznie bez sensu, bo zanim zdąże rzucić wszystkie czary, wypić wszystkie mikstury to moja drużyna już dawno nie żyje.

 

Co do samej gry jeszcze, to jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie że PoE jest nawet lepsze niż Wrota Baldura...Szczególnie że zdecydowanie ten brudny świat z pillarsów, któremu bliżej do wiedźmina niż do tego z WB, dużo bardziej mi pasuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...