Skocz do zawartości

Ilość piłkarzy na rynku


GPR

Rekomendowane odpowiedzi

W FM grałem oststnio 5 lat temu nie nie pamiętam...od czego zalezy liczba graczy których moge kupić na samym początku gry?

 

1. Czy tylko od bazy gry (mam dużą) czy moze trzeba tez wybrać więcej lig grywalnych? Ja wybrałem ligi ale na podglądzie (nie grywalne).

2. Gdy dodam w czasie gry kolejną ligę grywalną np szkocje czy irlandie to od razu pojawi mi sie więcej piłkarzy na rynku?

 

3. Czy z czasem tych zawodników jest więcej?

 

4. Czy przeszukanie danego regionu scautem zauważalnie zwiększy liczbę widzialnych zawodników?

 

5. Pamiętam ze co roku kluby zwalniają młodzików i wtedy jest spory wybór na rynku. Kiedy w Anglii kluby zwalniają młodzików?

 

Zaczynam gre i kurcze nie mam kogo zatrudnić :-/

Po przefiltrowaniu np nierealistycznych zostaje mi tylko kilku zawodników do wyboru bez kontraktów :-/

Odnośnik do komentarza

Zobacz, czy jak ładujesz ligi i wybierasz bazę danych to masz zaznaczone np. dodanie piłkarzy do grywalnych zespołów :> Jak nie ma to zaznacz.

3. Zawodników jest z czasem więcej, bo generują się newgeni.

4. Tak. Większa wiedza będzie też ich.

5. Zwalniają cały czas, najwięcej w okienkach transferowych.

 

Zawsze pozostaje Ci wpisanie No Club, gdzie pojawią się wszyscy wolni zawodnicy.

 

Po przefiltrowaniu np nierealistycznych zostaje mi tylko kilku zawodników do wyboru bez kontraktów

 

To przecież też zależy od reputacji Twojego klubu. Jak grasz jakimiś ogórkami, to nie spodziewaj się, że wszyscy będą chętni na przyjście.

Napisz gdzie grasz, jaki poziom rozgrywek to będzie prościej.

Odnośnik do komentarza

to ze nie chcą przychodzić to wiem ale zdziwiłem sie że po zaznaczeniu:

kontrakt: nie

1 na 1: 10

refleks: 10

wyskoczyło mi zaledwie kilku grajków. Oczywiście żaden nie chciał do mnie przyjść ale żeby wyskoczyło tylko kilku przy dużej bazie i 6 ligach angielskich? (od blue n/s zaczynam). Nierealne transfery tez mam odznaczone. Rozumiem tez ze wielu ma nieodkryte poziomy (tak wolę grać) jedank mimo wszystko powinno ich więcej wyskoczyć.

W FM10 już od początku był jakiś wybór grajków i dało sie kogoś ciekawego po długich wyszukiwaniach znależć (np bardzo szybkiego). Tu sami szmaciarze są na rynku ze statami <9.

ALe to w sumie dobrze. Wyższy poziom trudności jest :-)

Odnośnik do komentarza

Jakim to mało ważne. Zawsze zaczynam od najniższej klasy Anglii i jednego z najsłabszych zespołów.

Gdy awansuje dostatecznie wysoko zmieniam klub i znów zaczynam od ostatniej klasy rozrywkowej.

Podczas wyboru klubu wymagam tylko dobrej sytuacji finansowej i zawodników na krótkich kontraktach by móc wszystkich szybko wymienić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...